бибизяна• 18 февраля 2025

Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?

Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Небалувана Галя• 19 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Если разрушил, значит было е надёжно.

Дети наигрались во взрослых.
Так і є.
Слава богу пройшли часи, коли позорно було розлучатися і жінки терпіли купу знущань, аби не разведьонка.
Жаль дівчину, але вона дуже нерозумно зараз себе поводить, і ніхто, я так розумію, не підтримує. Ну де хоч батьки її? Не вмовили не кидати інститут, то хоч би допомогли, коли її з житла випихають ще й дитину думають як забрати.
Завжди з рушником• 19 февраля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Мля. А дивитись, як твої діти ходять по розбитим дорогам в задрипану сільську школу і воду з криниці носять, зате поряд з мамою, це по вашому норм? Хороший татко? Ще хтозна що там за мама. І якщо в неї ні житла, ні роботи, то і гроші, дані на дітей, не їм діставались. Нафіг таке треба?
Да уж... девушка выходят замуж рожают этим ублюдка детей, а зачастую именно мужчины хотят ’второго’ или третьего и даже первого ребёнка или не умеют правильно своим органом пользоваться. А потом гоп и иди нахер, а детей мне оставь.
И это же все пишут женщины... шок просто. Вот реально желаю вашим дочкам того же.
Я не в теме• 19 февраля 2025
Ответ длябибизяна
Ніхто не боронить жити з мамою. Але вона сама каже що не поїде до батьків додому бо там умови погані. Тому ми пропинуємо альтернативу - дитина лишається в квартирі сина, а вона приїзджає. Або їде до батьків разом з малим
Ви або тріль, або курва
Завжди з рушником• 19 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Вы многим отдельное жилье обеспечили или абы ляпнуть?

Прям должен

Дамы если вы родили от человека это не значит что он вам обязан.
Это значит что вы теперь обязаны ребенку
Именно поэтому здесь все пишут о ребёнке как о вещи. Годовалого ребёнка, который всегда с мамой, которая его моет, укладывается спать, кормить,играет, лечит и вообще всегда рядом просто взять и забрать у мамы. Ну или выгнать их на улицу. Круто.
Свекруня• 19 февраля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Я нигде не прочитала, что бывшая жена этого братца маргиналка, так что не надо додумывать. Если бы было так, эта авторица бы давно написала)И да, лучше в селе, чем без мамы. А тут просто тупо воспользовались тем, что денег много(( и почему сразу в селе? Мать вполне может переехать в город, снять жилье и устроиться там на работу. А то и за границу уехать. Но эта семейка тоже предпочла лишить детей матери( Ничем не лучше тех, что в стартпосте(
Я не в теме• 19 февраля 2025
Ответ длябибизяна
А дівчина яка немає в житті нічого, ні освіти ні роботи ні житла і розсуває ноги - це не вона собі життя зламує? Чи їй силою дитину зробили? Думайте що пишете
А   якого біса хрін тикає без презервативу тій, що немає доходу? Чи тільки дівчина винувата
Завжди з рушником• 19 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Ви скільки квартир бувшим невісткам купили?
Тут тільки пишуть, от я б віддала квартиру, дозволила невістці жити декілька років (оце найвеселіше, як їм взагалі жити в одному помешканні і який це матиме вплив на дитину)?
В реальному житті я знаю єдиний випадок, коли батьки ’жениха’ переписали на внучку житло, а синові купили інше. Ну по перше була фінансова можливість. А по друге дуже пожалкували, бо потім в тій хаті було ще багацько женихів і декілька дітей від різних.
В іншому тільки тут аноніми роздають квартири направо і наліво, при цьому власних дітей без житла залишають.
У моих знакомых умер муж и папа ребёнка. Квартиру и машину покупала его мама им.
Все оставляет жене (чужому для нее человеку, по факту) и ребёнку. Это про человеческие отношения. А у автора про ублюдков, как и у вас. Зачем покупать квартиру невестке? Да пусть папочка хоть на себя купит комнату в общаге и дарственную на ребёнка оформит по достижении 18 лет. Жене он не должен ничего. А ребёнку за разрушение его нормальной жизни даже очень, раз не может свой орган держать в штанах. А забрать ребёнка у мамы это пи*дец, простите.
Не прохожу мимо• 19 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Она имеет право жить с ребенком
Тем более, она не работает
Хороший адвокат ещё и ей алименты присудит на содержание до 3 лет ребенку
Ребенок может быть оставлен вместе с отцом после развода, если будет установлено, что это соответствует интересам ребенка. Точно в таком же порядке ребенок может быть оставлен после развода вместе с мамой. Юридически мамы не имеют преимуществ перед отцами в вопросах определения места проживания детей.
Щас ухожу• 19 февраля 2025
автор, а ви не хочете поспілкуватися з батьками невістки з цього питання? може разом якось вирішете це питання? (я б все таки порадила винаймати їй з малюком житло)
БеллаДонна• 19 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
У них все просто, вали на улицу или отдавай ребёнка. Свекровь же Огого квартиру вон купила. Сволочи.
Не дай Бог моей дочке когда-нибудь попасть в зависимости отношения.
Так учите дочку правильно. Сначала профессия, потом дети.
И жилье купите, что б было куда вернуться. А то на чужую квартирку охочие табунами.
Не дай Бог таких невесток)
У меня дочь, если что)
БеллаДонна• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ не в теме
)))
Капец полный)
Конечно виноваты оба. Только парень при работе, квартире и образовании.
А она никто и звать никак. Так, решила городской стать. Но стать и удержать мозг надо иметь.
БеллаДонна• 19 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Как вариант дать стать ей на ноги. Не забрать,а предложили жизнь устроить нормально. С её вводными это очень хорошее предложение.
Небалувана Галя• 19 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Так може мама б хоч щось мінімально робила, щоб дитину не забрали?
Засісти в чужій квартирі це позиція? Ще й під одним дахом з чоловіком, який маму просить вигнати бувшу? І виховувати в таких умовах малу дитину?
Яку фундаментальну роль відіграє їй оренда квартири в столиці на найближчі 2 роки?
Вбигудях• 19 февраля 2025
Ответ дляЛепешечка
Та не, пусть выкидывают, у нас же так принято, мать должна годовалого ребенка тянуть сама, мудак изменил, сама виновата, не держалась за штаны!
мать должна иметь образование и специальность, прежде чем детей рожать. А если бы отец ребенка умер? Что тогда? Пенсия по потере кормильца тісячи 3 грн и всё?
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Купіть доньці квартиру для гарантії
Вбигудях• 19 февраля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Оце так пощастило зі свекрухою дівчині. Шо син, шо мама - однакові.
ну бачили очі куди вона йшла. Це ж не вчора вони стали такими. Дівчинка хотіла з райцентру виїхати. Думала, що народить дитину і буде все життя забезпечена. ще й навчання кинула. Ну що сказати. Вони там всі знайшли один одного
Вбигудях• 19 февраля 2025
Ответ дляМне без сахара
Ну вона ж кинула навчання ради вашего супер успішного сина. Що може бути у дівчини в 21 рік? Це тільки початок дорослого життя. І шкода вашу невістку, що вибрала в чоловіка ідіота.
А що може бути в голові у дівчини, якщо вона заради чоловіка, як ви пишите, кидає навчання?
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ви за моїх доньок не турбуйтесь. Краще потурбуйтесь про своїх. Чи про себе. Бо тут явно щось особисте. А життя просте і полосате. В в хороших матері ніхто дітей не забере, навіть за гроші. А як на дупі сидіти рівно і жити за дитячі, то можна і без дітей залишитись. І щось у цьому є правильне, на мій погляд
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Якби вона це зробила, ніякий адвокат би тому чоловіку не допоміг. А так сидить тітка гроші просирає, які мужик на дітей платить. Воно йому треба ще колишню утримувати за рахунок своїх дітей?
Свекруня• 19 февраля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Та да вы точно знаете))) свечку держали?)) а я знаю, что у нас за деньги можно все(( то-то она с такой гордостью написала про 20000 баксов(( и та авторица что-то молчит) совпадение? Не думаю.
Лепешечка• 19 февраля 2025
Ответ дляВбигудях
Это уже додумывание несуществующих фактов. К чему это вообще
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Точно знаю. Якби жінка довела хоч наближено схожі з батьком умови і хоч мінімальний прожитковий мінімум, який вона особисто заробляє на дітей ніякі б гроші не допомогли тому мужику отримати опіку. Так і платив би далі аліменти. А якщо чоловікові дітей усе ж віддали то ситуація там чи не гірша тієї, що я описую.
Вбигудях• 19 февраля 2025
Ответ дляЛепешечка
где додумывание? Что образования нет у женщины? Или что она не работала нигде? А ситуации разные бывают. Мужья уходят, умирают, у них бывают дети от любовниц. И надо думать, чем кормить детей и как их воспитывать, если мужа не станет. А не надеяться на то, что волшебник в голубом вертолете всё сделает
Лепешечка• 19 февраля 2025
Ответ дляВбигудях
Что у нее мужа нет, что-то вы эту свою фантазию пропустили
Вбигудях• 19 февраля 2025
Ответ дляЛепешечка
где я написала о том, что мужа нет? Покажите
Оно само купилось• 19 февраля 2025
Ответ дляА я женатая
А если родители не примут, скажут твой муж завел ребенка, пусть и обеспечивает всем. Имеют право.
уверена, она прописана в доме, где родилась
ПростоБелка• 19 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Прочитайте комментарии автора.

Невестка возвращается в село и идёт на работу.
Небалувана Галя• 19 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Прочитайте комментарии автора.

Та не село, райценр чи навіть обласний центр анонсувала Автор.
Чи таки село?
Автор ще на перших сторінках втратила інтерес до нашої писанини, а ми все тут щось доводимо
Сплюшка• 19 февраля 2025
Ответ дляВбигудях
Жінка нікому нічого не винна і в питанні дітонародження теж. Схотіла- народила. Друге питання що в авторки інфантильний син, який несерйозно поставився до питання сім´ї, якщо вважав, що ще молодий і не нагулявся, для чого пускав дитину в світ?
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2025
Ответ дляОно само купилось
Та забудьте вже те слово. Реєстрація. А вона права власності не надає.