бибизяна• 18 февраля в 14:54

Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?

Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Свекруня• 19 февраля в 12:05
Ответ дляВишнёвая Леди
Точно знаю. Якби жінка довела хоч наближено схожі з батьком умови і хоч мінімальний прожитковий мінімум, який вона особисто заробляє на дітей ніякі б гроші не допомогли тому мужику отримати опіку. Так і платив би далі аліменти. А якщо чоловікові дітей усе ж віддали то ситуація там чи не гірша тієї, що я описую.
Вы такая наивная... в нашей стране за деньги можно все( и мать без связей, без денег не в той ситуации, чтобы тягаться с богатой семейкой( я лично читала статью в газете, как у матери отобрали дочь, дают видеться под присмотром раз в неделю. Мать с работой и с жильем. Не знаю, помогли там журналисты или нет, но таких ситуаций много к сожалению...особенно в маленьких городках такое возможно(
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 12:10
Ответ дляСвекруня
Не смішіть. 20 тисяч це якраз накладні витрати. Це не ті гроші за які вирішують такі питання. І крім маленьких містечок є ще апеляційні інстанції. Сумніваюсь, що у чоловіка, який аж 20 тисяч витратив є гроші там щось купити. Я розумію, що позиція ’у нашій країні’ дуже зручна. Але у нашій країні законодавство зрештою почало діяти в інтересах тих, кого в має захищати. Хоч інколи це різнитися з суспільними уявленнями про ’справедливість’ і ’як повинно бути’. Я описала фактичну ситуацію майже точно, без нюансів, які мені не відомі, але все ж. Якщо чоловікові віддали опіку над дітьми мати там ніяка, це факт.
Не прохожу мимо• 19 февраля в 12:12
Ответ дляВиниловая пластинка
Нет, по паспорту или коду дело не найти. А судопроизводство в нашей стране открытое, каждый может в реестре посмотреть основные моменты дела э. Это раз.
Я и хотела их посмотреть, более чем уверена, что там всплыли бы куча нюансов, о которых вы не знали, но смело тут заявляете, что у вашего брата была схожая ситуация
Що ви хочете доказати? Що суд не присуджує дітей батькам? В ході судебної реформи були зміни в законодавстві, що наближають його до Европейського. То права Батька тепер дорівнюють правам матері. Суддя виходить з рішення у кого з батьків краще дитині, а не матері.
Само собою що у жінки що годує груддю дитину без серйозниз причин дитину не відберуть. Але і таке може статися.
Я знаю сім1ю де пара розходилась коли дитині був 1 рік. Матері допомагала няня з народження. Батько для колишньої зробив свято. Вона напилась шампанського. Батько сфотографував, викликав свідків. Дитину присудили чоловіку. Далі дитина жила у батька, а няня була та сама. Для дитини нічого не змінилось.
Свекруня• 19 февраля в 12:15
Ответ дляВишнёвая Леди
Завжди з рушником• 19 февраля в 12:24
Ответ дляБеллаДонна
Так учите дочку правильно. Сначала профессия, потом дети.
И жилье купите, что б было куда вернуться. А то на чужую квартирку охочие табунами.
Не дай Бог таких невесток)
У меня дочь, если что)
Так и учу и вкладываю в ее образования очень сного и сркдств и времени в надежде,что это ей поможкт обрести профессию хорошую. И тому что она должна быть независисой от мужа и тому,чтоб на бездельников маминых не смотрела, и тому,чтоб на слова таких как сынок автора не велась. А автор очень удобно обвинила во всем девочку ) лучше бы сына своего учила ответственности.
Завжди з рушником• 19 февраля в 12:25
Ответ дляБеллаДонна
Как вариант дать стать ей на ноги. Не забрать,а предложили жизнь устроить нормально. С её вводными это очень хорошее предложение.
Я об этом и написала несколькими своим. Постави выше.
Куда_бежать• 19 февраля в 12:28
Ответ длябибизяна
Ніхто не боронить жити з мамою. Але вона сама каже що не поїде до батьків додому бо там умови погані. Тому ми пропинуємо альтернативу - дитина лишається в квартирі сина, а вона приїзджає. Або їде до батьків разом з малим
частина цієї квартири належить дитині. Матір проживає з дитиною - це нормально. З якої це радості матір повинна залишати маленьку дитину на опіку батькові, а тим більше на виховання свекрусі, якщо вона цього не хоче?
Нормальний мужик би залишив квартиру своїй дитині.
Ваш син піде в декрет, а матір на роботу? Так ви це бачите? Маленькій дитині потрібен постійний догляд і увага, а ви - баба, третя особа, не маєте права втручатися у виховання.
З вишневого садка• 19 февраля в 12:28
Ого. Тема продолжается?
Девочки, кто из старожилов в теме, то что там нового от свекрови? )))
Завжди з рушником• 19 февраля в 12:29
Ответ дляВишнёвая Леди
Ви за моїх доньок не турбуйтесь. Краще потурбуйтесь про своїх. Чи про себе. Бо тут явно щось особисте. А життя просте і полосате. В в хороших матері ніхто дітей не забере, навіть за гроші. А як на дупі сидіти рівно і жити за дитячі, то можна і без дітей залишитись. І щось у цьому є правильне, на мій погляд
С моей дочкой все хорошо есть и будет. Её родители вкладывают максимум в её знания и развитие. её я учу с такими сыночками, как автора не связываться, думать за свое образование и профессию и никогда не зависит от мужа. И в свои 11 она уже думает как заработать и распоряжаться своими деньгами даже сейчас. Особистого как раз нет ничего в моих постах. Жизнь отвела встретить таких ублюдков, как автора сынок.
З вишневого садка• 19 февраля в 12:29
Ответ дляКуда_бежать
Квартира - матери мужа, то есть автора этой темы. Она покупала и она владелец до сих пор.
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 12:29
Ответ дляСвекруня
Ви нагадуєте мені панянку, яка прийшла до суду з доказовою базою - вагітним животом. Знайома купила квартиру, власником якої був батько панянки. Її благополучно виписали і наказали виїхати. Вона, вістимо, звернулась до суду. І у відповідь на пакет документів про купівлю -продаж нерухомості прийшла з животом. В результаті заплатила ще за суд і теж, звісно, розказує, що то ’багаті порішали за гроші’. Правда в тому, що вже років десять, а то й 15, щоб отримати необхідне тобі рішення треба надати до суду всього лиш пакет документів, що підтверджують правомірність твоїх дій. І цього цілком достатньо. Звісно, бувають винятки з усіх правил. Але звичайні громадяни в рамках цивільного кодексу давно з цим не стикаються.
Куда_бежать• 19 февраля в 12:31
Ответ дляЗ вишневого садка
Але називає її ’квартирою сина’.. Ясно.. Дурна, маніпулятивна баба
Завжди з рушником• 19 февраля в 12:31
Ответ дляВишнёвая Леди
Купіть доньці квартиру для гарантії
Даже,если не получится купить, дочка будет знать, что она может всегда к нам прийти. Хоть с ребёнком, хоть с пятью...
З вишневого садка• 19 февраля в 12:33
Ответ дляКуда_бежать
мы вчера уже понаписывали ей сполна.

но смотрю, что тема выросла и думала, что может маман еще что дописала, но выходит, что девчата уже между собой )
Небалувана Галя• 19 февраля в 12:37
Ответ дляЗ вишневого садка
Ого. Тема продолжается?
Нічого. Ще на початку теми сказала викине речі невістки і змінить замки. Більше до нас не приходила, але ми продовжуємо дискусію.
Завжди з рушником• 19 февраля в 12:38
Ответ дляСвекруня
Ну какая богатая семья? Вы реально думаете,что человек со связями и деньгами будет здесь темуи строчить ’чтоделатьчтоделать’?
Я знаю одну такую семью. Там действовали сразу и без проблем забрали ребёнка. А ’купила сыну квартиру’ это не богатая семья) иметь деньги мало. Нужно ещё иметь знакомых, которым эти деньги можешь дать )
Завжди з рушником• 19 февраля в 12:40
Ответ дляКуда_бежать
Мужик може і залишив бы.
Но автор же написала,что квартира на ней. Тут и мнение сына не учитывается. Там может не так он хочет выгнать девушку, как маман )
Небалувана Галя• 19 февраля в 12:40
Ответ дляВишнёвая Леди
Я ще трішки додам. До всього сказаного навіть в суд можна не ходити. Зареєструватися через систему електронний суд і мати доступ до всіх документів які є у справі.
Живіт туди не засунеш. Уявляю як тепер суддям стало сумно засідання вести.
Голубая фишка• 19 февраля в 12:42
Гоніть з дитиною, поседить в зажопенсу та почне домовлятися .....почекайте
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 12:45
Ответ дляНебалувана Галя
А якщо фоточку? Ви ж бачите, люди досі плутають прописку з реєстрацією і купівлю -продаж з приватизацією.
Небалувана Галя• 19 февраля в 12:46
Ответ дляКуда_бежать
Ласкаво просимо на 37 сторінку теми.
Квартира належить свекрусі.
В сина немає чого залишати і іншого житла також немає.
Мне без сахара• 19 февраля в 12:47
Ответ дляВбигудях
А що може бути в голові у дівчини, якщо вона заради чоловіка, як ви пишите, кидає навчання?
Напевно в голові була вагітність. Не було кому підказати як правильно.
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля в 12:54
Ответ дляЗавжди з рушником
Незалежна жінка має своє житло і може вийти на роботу навіть в рік дитини, що багато і роблять з різних причин. Хто не дозволяє мамі з дитиною їхати до батьків? Вчитися, ставати на ноги, розвиватися. Але їй не хочеться. Мені теж не хочеться багато чого. Колишній чоловік нічого не винен окрім часткового утримання дитини.
ПешитеБесАшипок• 19 февраля в 12:57
Ответ дляНе прохожу мимо
Да, вы совершенно правы. Когда-то раньше суд по умолчанию всегда был на стороне матери. А сейчас в интересах ребенка. Тоже знаю не один такой случай. Но конкретно в этой истории он почти достиг возраста мобилизации. Может его жена надеется тянуть время, пока его загребут.
Вбигудях• 19 февраля в 12:58
Ответ дляСплюшка
Жінка нікому нічого не винна і в питанні дітонародження теж. Схотіла- народила. Друге питання що в авторки інфантильний син, який несерйозно поставився до питання сім´ї, якщо вважав, що ще молодий і не нагулявся, для чого пускав дитину в світ?
ну і невістка така сама. Захотіла - народила. Не маючи ні освіти, ні професії. Не подумала, чим буде годувати ту дитину і на що жити, якщо чоловік зникне. Повторююсь. А якби помер? Хто тоді ій винен? Держава? Пенсія по втраті годувальника - і все.
Вбигудях• 19 февраля в 12:59
Ответ дляВишнёвая Леди
Та забудьте вже те слово. Реєстрація. А вона права власності не надає.
а право проживати за місцем реєстрації надає?
Вишнёвая Леди• 19 февраля в 13:00
Ответ дляВбигудях
Звісно. Доки власник не зніме з реєстрації. А це робиться просто за заявою власника.
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля в 13:01
Ответ дляВбигудях
Так. Але ж зняти з реєстрації 5хв. у ЦНАП
Небалувана Галя• 19 февраля в 13:02
Ответ дляВбигудях
Так. Але власнику для зняття з реєстрації навіть присутність зареєстрованого не треба. Лише документ про право власності і через 10 хвилин зареєстрований вже не зареєстрований.
Вбигудях• 19 февраля в 13:04
Ответ дляНебалувана Галя
зрозуміла. Дякую