От що буде? Якщо дійсно проведуть вибори і люди знову його оберуть? Як ви думаєте?
Ответ дляТелипат
Тогда я поверю что у нас остались шизофреники
Ну от вони кажуть, що хочуть прокремлівського президента (я чесно не уявляю кого вони мають на увазі, але якщо будуть такі кандидати - я думаю можуть обрати Зеленського). А от якщо знову оберуть його? Що далі?
Ответ дляТелипат
Я запаслась алпразоламом
Я теж щось новини ці не вивожу. Ви ж бачили опитувальник в топовій темі? Там більше всього проти всіх, а з інших кандидатів лідер - Зеленський.
Ви правда думаєте, що путлєр наполягає на виборах, піклуючись про вас?
Неважливо за кого ми проголосуємо, результати цих ’виборів’ вже придумані на сосії. *Переможе’ путлерівський кандидат, який дозволить окупацію України.
І після цього будуть казати ’то не сосія нападає, то український нарід просить ввести війська сосії, щоб їх врятували’.... Якось так.
Тому у Зеленського жодних шансів на перемог.
Ответ дляnatlem
Так а хто? Я не уявляю собі навіть кого вони мають на увазі. І як вони це собі уявляють? Руські в Києві, чи як? Чи «референдум» по приєднанню до них якийсь?
Ответ дляЯ_в_декрете
Для вибору президента протягнуть електронне голосування і намалюють потрібний їм результат, ця технологія вже відпрацьована на сосії.
Потім ’свій’ президент буде робити як бульбаш - все, як скаже х...йло. І без референдуму обійдеться, підпише ’челобіитую’: ’х...йло, ввєді вайска, спасі от НАТИ’, якось так...
Ответ дляnatlem
А на мой взгляд у Зеленского есть реальные шансы на победу.
Даже регулярные опросы здесь на ’Советчице’ это подтверждают.
Вот только цель у ’товарищей’ не само проведение выборов или их результат.
Целью является затягивание времени, политическое ослабление Украины и расшатывание политической обстановки.
Ответ дляwer-inn
Пусть откроют границы и выбирают хоть винни пуха. Имеют право сходить с ума, но не держите остальных в заложниках
А куди ви поїдете?
Ответ дляnatlem
Ну тобто режим буде як в Білорусі, де є «розстрєльні» списки всіх, хто не мовчав? І всі хто міг - іммігрували, а хто не встиг - сидить?
Ответ дляЯ_в_декрете
В країні, де кацапня вбиває щоденно людей ще може бути прокремлівських президент? Серйозно?
Ответ дляok1904
Ну от мені це теж здається нереальним. І саме тому мені і здається, що може перемогти Зеленський, якщо вони будуть намагатись це зробити.
Ответ дляdibrov
Метою являється ’свій’ кандидат, бо Зеленський пручається і не здає на їх умовах Україну. А так нас здадуть офіційно, і стане Україна ’федеральним округом’ з усіма витікаючими.
Ответ дляnatlem
Мда. От я про це думаю, бо бачила багато білорусів, які навіть в посольство за документами бояться піти. Не кажучи вже про «зʼїздити додому».
Ответ дляOdilie
Нам п...ц, в любом случае. За все годы независимости у Украины не было проукраинских президентов. И уже не будет.
Ну тобто більшість мігрує за кордон, а тих, хто лишиться вони поділять на «своїх» та тих, хто сяде/зникне/загине, як вони і збирались робити під час фільтрації?
Ответ дляМандарина
Если появится кандидат, который пообещает открыть границы, поверьте, всем будет плевать пророссийский он или проуругвайский)) ну, и ещё парочку «болевых точек» общества прожать и все.
Ну тут відкриють, а з тої сторони закриють і куди далі? В рашку?
Ответ дляЯ_в_декрете
Ви бачили в Білорусі фільтрацію? Хоча там КДБ контролює кожного...
І Україні буде набагато жорстокіше, українців ’покарають’ за спротив. Показово, щоб іншим не повадно було пручатися.
Хто там мріє про відкриті кордони - не факт, що їх відкриють, не факт, що інші цивілізовані країни до себе приймуть. Після 2 світової срср правдами і неправдами повертав всіх радянських громадян з примусових робіт в Німеччині до срср, щоб що? Щоб відправити їх у табори у срср. На сосії методи не змінилися.
Ответ дляok1904
Білоруси отримують «політичний прихисток». Доводять в суді, що не можуть повернутись. Ті, хто підтримував Навального - також.
Ответ дляЯ_в_декрете
В сусідки (сусідська сім´я звичайна, з дуже невеликим доходом) зять білорус, молодий хлопець, ні ногою в РБ , каже навіть у війну тут краще, ніж там.
Ответ дляМандарина
Ну откроют границы, социал отменят. вы думаете все знают язык, имеют много денег, чтобы жить и оплачивать жилье за границей и физически пахать??