Я_в_декрете• 19 февраля 2025

А що якщо переможе Зеленський?

От що буде? Якщо дійсно проведуть вибори і люди знову його оберуть? Як ви думаєте?
Телипат• 19 февраля 2025
Тогда я поверю что у нас остались шизофреники
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляТелипат
Ну от вони кажуть, що хочуть прокремлівського президента (я чесно не уявляю кого вони мають на увазі, але якщо будуть такі кандидати - я думаю можуть обрати Зеленського). А от якщо знову оберуть його? Що далі?
Телипат• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ_в_декрете
Я запаслась алпразоламом
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляТелипат
Я запаслась алпразоламом
Я теж щось новини ці не вивожу. Ви ж бачили опитувальник в топовій темі? Там більше всього проти всіх, а з інших кандидатів лідер - Зеленський.
princess of wonderland• 19 февраля 2025
Театр абсурда
natlem• 19 февраля 2025
Ви правда думаєте, що путлєр наполягає на виборах, піклуючись про вас?
Неважливо за кого ми проголосуємо, результати цих ’виборів’ вже придумані на сосії. *Переможе’ путлерівський кандидат, який дозволить окупацію України.
І після цього будуть казати ’то не сосія нападає, то український нарід просить ввести війська сосії, щоб їх врятували’.... Якось так.
Тому у Зеленського жодних шансів на перемог.
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Так а хто? Я не уявляю собі навіть кого вони мають на увазі. І як вони це собі уявляють? Руські в Києві, чи як? Чи «референдум» по приєднанню до них якийсь?
natlem• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ_в_декрете
Для вибору президента протягнуть електронне голосування і намалюють потрібний їм результат, ця технологія вже відпрацьована на сосії.
Потім ’свій’ президент буде робити як бульбаш - все, як скаже х...йло. І без референдуму обійдеться, підпише ’челобіитую’: ’х...йло, ввєді вайска, спасі от НАТИ’, якось так...
wer-inn• 19 февраля 2025
Пусть откроют границы и выбирают хоть винни пуха. Имеют право сходить с ума, но не держите остальных в заложниках
dibrov• 19 февраля 2025
Ответ дляnatlem
А на мой взгляд у Зеленского есть реальные шансы на победу.
Даже регулярные опросы здесь на ’Советчице’ это подтверждают.
Вот только цель у ’товарищей’ не само проведение выборов или их результат.
Целью является затягивание времени, политическое ослабление Украины и расшатывание политической обстановки.
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляwer-inn
А куди ви поїдете?
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ну тобто режим буде як в Білорусі, де є «розстрєльні» списки всіх, хто не мовчав? І всі хто міг - іммігрували, а хто не встиг - сидить?
ok1904• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ_в_декрете
В країні, де кацапня вбиває щоденно людей ще може бути прокремлівських президент? Серйозно?
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляok1904
Ну от мені це теж здається нереальним. І саме тому мені і здається, що може перемогти Зеленський, якщо вони будуть намагатись це зробити.
natlem• 19 февраля 2025
Ответ дляdibrov
Метою являється ’свій’ кандидат, бо Зеленський пручається і не здає на їх умовах Україну. А так нас здадуть офіційно, і стане Україна ’федеральним округом’ з усіма витікаючими.
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Мда. От я про це думаю, бо бачила багато білорусів, які навіть в посольство за документами бояться піти. Не кажучи вже про «зʼїздити додому».
Odilie• 19 февраля 2025
Нам п...ц, в любом случае. За все годы независимости у Украины не было проукраинских президентов. И уже не будет.
Мандарина• 19 февраля 2025
Если появится кандидат, который пообещает открыть границы, поверьте, всем будет плевать пророссийский он или проуругвайский)) ну, и ещё парочку «болевых точек» общества прожать и все.
Аюшка• 19 февраля 2025
Ответ дляТелипат
вы за кого голосовать будете?
ok1904• 19 февраля 2025
Ответ дляOdilie
Так про які вибори взагалі мова? Ніхто ще нічого не вирішив, нічого? Хтось відмінив військовий стан?
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляOdilie
Ну тобто більшість мігрує за кордон, а тих, хто лишиться вони поділять на «своїх» та тих, хто сяде/зникне/загине, як вони і збирались робити під час фільтрації?
ok1904• 19 февраля 2025
Ответ дляМандарина
Ну тут відкриють, а з тої сторони закриють і куди далі? В рашку?
Аюшка• 19 февраля 2025
Ответ дляwer-inn
вы думаете если откроют границы все ещё социал будет?
natlem• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ_в_декрете
Ви бачили в Білорусі фільтрацію? Хоча там КДБ контролює кожного...
І Україні буде набагато жорстокіше, українців ’покарають’ за спротив. Показово, щоб іншим не повадно було пручатися.
Хто там мріє про відкриті кордони - не факт, що їх відкриють, не факт, що інші цивілізовані країни до себе приймуть. Після 2 світової срср правдами і неправдами повертав всіх радянських громадян з примусових робіт в Німеччині до срср, щоб що? Щоб відправити їх у табори у срср. На сосії методи не змінилися.
Аюшка• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ_в_декрете
А куди ви поїдете?
Да никуда она не поедет, если социал отменят
автор Я_в_декрете • 19 февраля 2025
Ответ дляok1904
Білоруси отримують «політичний прихисток». Доводять в суді, що не можуть повернутись. Ті, хто підтримував Навального - також.
natlem• 19 февраля 2025
Ответ дляok1904
Неважливо як ви проголосуєте, важливо хто буде рахувати голоси ) Поцікавтеся електронними виборами на сесії, їх досвідом, щоб зрозуміти до чого йде.
Мандарина• 19 февраля 2025
На Зеленского подали в Верховный суд с требованием проведения психиатрической экспертизы. Или как-то так оно там звучит. Это лучший вариант для него-быть признанным невменяемым)
ok1904• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ_в_декрете
В сусідки (сусідська сім´я звичайна, з дуже невеликим доходом) зять білорус, молодий хлопець, ні ногою в РБ , каже навіть у війну тут краще, ніж там.
Аюшка• 19 февраля 2025
Ответ дляМандарина
Ну откроют границы, социал отменят. вы думаете все знают язык, имеют много денег, чтобы жить и оплачивать жилье за границей и физически пахать??