Щебетушка• 26 февраля в 12:56
Високий холестерин. Дієта.
Порадниці, хто має такий діагноз, якої дієти дотримуєтесь? Цікавлять саме страви.
В мене високий холестерин був при вазі 47 кг (зріст 160). Моя норм вага 53. Зараз на дієногесті, вже 58 кг. Відчуваю дикий голод, а треба дотримуватися дієти.
Давайте ділитись досвідом, як понизити холостерин і меню до нього.
Кому актуально, пишіть.
Самоучка• 26 февраля в 13:00
сколько ам лет? Одной диетой холлестирин не понизите. Сахар проверяли?
Щебетушка
• 26 февраля в 13:02
Ответ дляСамоучка
40 р
Цукор був 5.5
Самоучка• 26 февраля в 13:02
Ответ дляЩебетушка
40 р
Цукор був 5.5
а сейчас вы как питаетесь? желчный у вас в норме?
Щебетушка
• 26 февраля в 13:02
Ответ дляпразники не помню
Жареное, сладкое и фрукты убирать- это рекомендации врача
Гугл каже, що яблука і банани треба
Щебетушка
• 26 февраля в 13:03
Ответ дляСамоучка
Дотримуюсь дієти, але дуже на ній голодна :(
Є застій жовчі
Невидимка Майя• 26 февраля в 13:04
Ответ дляЩебетушка
Ніхто не призначав
а к кому вы обращались с холистерином?
Мотористка• 26 февраля в 13:05
Ответ дляЩебетушка
Ніхто не призначав
Холестирин високий і вам не назначили?
Щебетушка
• 26 февраля в 13:06
Ответ дляНевидимка Майя
а к кому вы обращались с холистерином?
Взагалі його знайшов терапевт.
Була в кардіолога і терапевта - дієта. Все, що мені призначили.
На момент звернення вага 47, вік 39 р - вони не знають, що зі мною робити. Не могли спихнути на зайву вагу і вік.
Невидимка Майя• 26 февраля в 13:06
Ответ дляЩебетушка
Взагалі його знайшов терапевт.
а показатели какие?
Щебетушка
• 26 февраля в 13:07
Ответ дляМотористка
Холестирин високий і вам не назначили?
Ні, не призначали
Фрекен бок• 26 февраля в 13:07
Ой цей візан мені накинув 20кг, теж ніколи до нього більше 50не важила. Навіть в вагітність нічого не набрала, а на ньому то триндець. Дуже шкодую, що пила, зараз розумію, що могла виїхать і без них
Щебетушка
• 26 февраля в 13:08
Ответ дляНевидимка Майя
а показатели какие?
На той час був 11. Зараз думаю вже вищий. З понеділка йду перездавати
Щебетушка
• 26 февраля в 13:09
Ответ дляФрекен бок
Я на Візані не набрала, теж пила.
Я зараз на Мітрені. Росту, як на дріжджах і ще пити 4 місяці
Невидимка Майя• 26 февраля в 13:10
кстати, девочки, кто в курсе?
что за странные референтные значения в бланке анализа?
я тоже недавно холестерины сдавала, по бланку анализа у меня прям все плохо, но чат жпт говорит, что норма
Щебетушка
• 26 февраля в 13:10
Ответ дляЭмчЭндЭм
Уровень холестерина , автор??
Був 11. З понеділка йду перездавати
Щебетушка
• 26 февраля в 13:11
Ответ длявре_Динка
і від чого вам назначили дієногест?
Ендометріоз
Невидимка Майя• 26 февраля в 13:19
Ответ дляЩебетушка
Був 11. З понеділка йду перездавати
отсутствие статинов выглядит странно в вашей ситуации. проконсультируйтесь еще. можете даже в ’доказовых батьках’ написать (с анализами), вам бесплатно ответят далеко ли вы уедете на одной диете
Щебетушка
• 26 февраля в 13:20
Ответ дляНевидимка Майя
Я не знаю чому, ні терапевт, ні кардіолог їх не призначили.
Вони погано впливають на печінку, так?
Щебетушка
• 26 февраля в 13:21
Ответ дляНевидимка Майя
Дієта всеодно потрібна.
МастерЮля• 26 февраля в 13:38
прибрати рафіновану олію, солодковершкове масло, маргарини, спреди і все, що готується на цьому і з цим.
Прибрала молочку та обмежила кисло-молочку.
натомість додала сало, олію робить мій тато з сирого насіння , тож за її якість впевнена.
також вживаю щоденно 2-3 літри води тепло-гарячої слаболужної (роблю сама лимон, трохи соди і імбир)
холодну воду взагалі не п’ю вже років з 10, навіть влітку.
холестерин понизила, немає зірочок в результатах