Сиреневая цапля• 27 февраля в 18:10
Я психолог и мне неприятно и неудобно брать деньги з клиентов
Вот такая проблема. Я эмпатичный человек, постоянно получаю позитивную обратную связь, действительно вникаю в ситуацию и проблемы клиента, не мыслю шаблонами, как многие. Но когда доходит до «расплаты» мне так стыдно, словесно, неудобно.
Я знаю, что это очень странно для психолога, но это то, что я никак не могу в себе проработать.
При чем, даже когда я много лет назад была няней, было то же самое.
Ощущение, что я обязана работать бесплатно. Ну как бы, призвание помогать людям, миссия.
У моей сестры точно так же :(
Вопрос в чем, те, до кого это не проблема, какие у вас чувства, когда нужно озвучивать условия оплаты?
Тех, кто как я, тоже интересно послушать.
У моей сестры точно так же :(
Однозначно• 27 февраля в 18:32
Ответ дляДлинноНожка
Психолог, которому нужен психолог
Это нормально. Психолог - просто человек. А если это профессионал с серьёзными направлениями, то он обязан иметь психолога. Но это не этот случай)
Така бойова Я• 27 февраля в 18:32
Ответ дляVita_Nikolaeva
Автор, не дискредитируйте психологов такими максимально стремными темами здесь.
Это самая трешовая тема которую я пока здесь встречала. У вас с головой и здравым смыслом нет коннекта совсем. И эмпатия совсем не при делах ваша
Яка емпатія - вона вже нам всім наваляла
з другого аккаута строче собі співчутливі оди
Ума Палата• 27 февраля в 18:32
Ответ дляСиреневая цапля
Так буває? Ви серйозно вважаєте, що в психологів не має проблем? Є. В усіх без виключення.
так а навіщо вам брати гроші?) якщо неприємно, то і не беріть)
Йдіть волонтерити, люди будуть вам вдячні, особливо ті, що не можуть оплачувати послуги психологів.
Сиреневая цапля
• 27 февраля в 18:33
Ответ дляЩастя-здоровля
Вибачте, але після прочитання цього посту, - я б і сама до вас не пішла, і іншим людям радила б обходити вас далекою дорогою.
Це ж треба вміти буквально з пів-обороту перевести стрілки та обвинуватити і принизити свого співрозмовника.
Психолог від Бога, не інакше.
Я що, провожу сеанс? Чи як ви вважаєте, раз психолог, то маєш терпіти хамство?
Дурина якась.
Щастя-здоровля• 27 февраля в 18:33
Ответ дляСиреневая цапля
Саме так. З дитинства. Емпатія, то само собою.
Тобто я не називаю емпатією те, що мені неприємно брати гроші.
’Тобто я не називаю емпатією те, що мені неприємно брати гроші.’
Ну хоч словник понять вивчили, і те добре.
Доктор Погребельный• 27 февраля в 18:34
Ответ дляОднозначно
Омг
В какой сфере и как долго вы работаете? С такой слабой саморефлексией, детской чувствительностью и комплексами вам с себя начать бы сначала
Она видимо училась по передаче ’ Супер мама’, слушая советы Карпачева. Не более.
Щастя-здоровля• 27 февраля в 18:35
Ответ дляУма Палата
Пожалійте тих людей, у них і так проблем вагон, то ще на додачу отакого ’психолога’?
Доктор Погребельный• 27 февраля в 18:35
Ответ дляСиреневая цапля
Ідіть собі з Богом. Я вас також не хотіла б зустріти на своєму життєвому шляху
Так вы поп или психолог? К чему эта отсылка к Богу?
Vita_Nikolaeva• 27 февраля в 18:35
Ответ дляТака бойова Я
Троли осваивают новые способы привлечь внимание к своим пустым дешевым темкам.
Уже на святую профессию психолога позарились.
Ганьба тролякам!!! И всі погані смайли - для них - клоуни і тд!!!
Щастя-здоровля• 27 февраля в 18:35
Ответ дляНесу добро людям
получается вы психолог с синдромом самозванца?
Більше схоже на самозванця з синдромом психолога.
Залізний кіготь• 27 февраля в 18:35
У хорошего психолога есть терапия, супервизор, есть сообщества. Исходя из этой темы тут, вы не психолог, вы профан, который возомнил себя психологом. Профессионализм это постоянное развитие, образование, практики, супервизии, а не корочка гос угиверситета.
Ума Палата• 27 февраля в 18:36
Ответ дляСиреневая цапля
От мені як раз в принципі незручно озвучувати умови оплати, бо чомусь це мені здається неприємним моментом для клієнта.
скільки ще ви всього додумуєте за своїх клієнтів?
автор, серйозно, не ганьбіться і не ганьбіть професію. Розкажіть про це краще супервізору, якого у вас точно немає.
Навіщо це вивалювати на форумі? Ви уявляєте, щоб тутлікар створив тему з порадами, як йому лікувати якийсь розлад у пацієнта?
Сиреневая цапля
• 27 февраля в 18:36
Ответ дляУма Палата
я психолог и очень рекомендую вам обратиться к своему психологу)
не то, чтобы вы рассказали о чем-то ужасном, но с такими убеждениями вам будет работать сложно.
Вы не облагодетельствуете своих клиентов и не спасаете их, чтобы удовлетворить свои потребности за счет клиентов. Вы оказываете качественную услугу, за которую люди должны платить, чтобы не обесценивать свою и вашу работу.
Не хотите обращаться к психологу, идите учитесь, сразу станет проще брать деньги за свою работу.
Дякую! До психолога хожу. Не так щоб регулярно, а періодично. Завтра іду.
І навчаюсь постійно, і плачу.
Але, дякую за ваш допис. Щось ворухнулось на нього :)
І навчаюсь постійно, і плачу.
Доктор Погребельный• 27 февраля в 18:36
Ответ дляУма Палата
Уже секта психологов организовывается
Сиреневая цапля
• 27 февраля в 18:37
Ответ дляТака бойова Я
О, то це реклама
Ні. Я б тут в жодному разі клієнтів не шукала і не збираюсь.
Ума Палата• 27 февраля в 18:37
Ответ дляЩастя-здоровля
нуу...іноді людям треба щоб їх просто вислухали і підтримали. Автор з цим впорається.
Залізний кіготь• 27 февраля в 18:37
Ответ дляСиреневая цапля
Це дуже добре)
Не худа ні разу• 27 февраля в 18:37
Ответ дляСиреневая цапля
Ви маєте озвучити умови ДО роботи. Що саме неприємно? Комплекс самозванця?
Щастя-здоровля• 27 февраля в 18:37
Ответ дляУма Палата
Ви впевнені, що хоча б з цим впорається? Почитайте пости автора, і як вона реагує на інших.
Сиреневая цапля
• 27 февраля в 18:38
Ответ дляЩастя-здоровля
Диплом ніколи не був і не буде показником.
Не ваше це діло, йдіть краще в управдоми.
Непрохана порада, це прям в 10! Я і в управдомах буду мати проблеми з оплатою :)
До речі, тут було дві-три адекватні відповіді по суті.
Патика-мотика• 27 февраля в 18:38
Ответ дляКава з адреналіном
Автор, спробуйте пропрацювати у психолога. Тут вам навряд допоможуть. Але є таке, як ви пишите. Це нормально для емпатичних людей
Емпатія тут ні до чого.
Я здогадуюся, чому автору ніяково брати гроші. Це, насамперед, невпевненість у собі як у фахівці. У достатньості знань.
Така бойова Я• 27 февраля в 18:38
Ответ дляДоктор Погребельный
Уже секта психологов организовывается
Та це одна і та сама людина. Задумовалося як реклама дешевого кіно - типу така добра і співчутлива і тільки 500 грн на годину
але щось пішло не так, бо психологу не потрібно бути емпатом, а потрібно бути профессіоналом.
Несу добро людям• 27 февраля в 18:38
Ответ дляСиреневая цапля
І навчаюсь постійно, і плачу.
ви плачите чи платите?) якщо чесно, то психолог має бути сильним ментально, щоб допомагати іншим
можливо психологія то просто не ваше
Сиреневая цапля
• 27 февраля в 18:39
Ответ дляДлинноНожка
Психолог, которому нужен психолог
Что вас удивляет так сильно?
Патика-мотика• 27 февраля в 18:39
Ответ дляЩедрик ведрик
я шукаю доньці психолога, щоб потягнути по карману. в сусідній школі хлопчина років 24 працював психологом, казали наче норм. взяла його контакт. думаю, може молодий і зможу потягнути... написала йому про ціну, а він мені відповій, що його консультація 1500 грн. за 50 хв..
ото капець - не потягну)))
Це вартість у психотерапевта з досвідом від 5 років.
Сиреневая цапля
• 27 февраля в 18:40
Ответ дляТака бойова Я
Це не психолог 100%. Советчиця вирішила підробляти 500 грн на годину кухонним психологом. Диплом намалює в фотошопі
Ви явно не детектив. Мимо
Доктор Погребельный• 27 февраля в 18:40
Ответ дляСиреневая цапля
Как же нам всем повезло то
Така бойова Я• 27 февраля в 18:40
Ответ дляСиреневая цапля
Ви явно не детектив. Мимо
Та таки вгадала
Оченьценная• 27 февраля в 18:40
Девочки, поставьте авторке клоунов или чего-то подобного под ее комментами везде - как же она утомила !!! Троляха трольная