Final countdown?
Ответ дляcoch100
Встреча была назначена на подписание договора, а не на обсуждение гарантий. Их или раньше надо было обсуждать и вносить в договор или вообще не ехать, раз договор не устраивает.
Ну тобто треба заткнутися, мовчки підписати, попередньо вислухавши купу помиїв, щоб зробити добре Венсу, Трампу і Маску?
Ответ дляТуся Муся
Крыша потекла ещё и у американцев, судя по всему. Если американцы и дальше будут поддерживать вот такое поведение и этого идиота, значит и большинство у них не самого глубоко ума.
Не будь они политиками, мужчина бы за такое морду набил. Пиздец какой-то.
Рекомендую ’Борат’ посмотреть. Там как раз о таких американцах
Ответ дляcoch100
Не згодна. Трамп хотів шоб зеля його розхвалював перед усім світом і кланявся до полу
Зняти штани з того хто і так у біді - багато розуму не треба. При цьому ще й треба примовляти Дякую, поки тебе ставлять раком
Ця угода - це про стати раком і сказать спасіба шо на ковьор а не на голий Пол
І це для країни яка ослабила росію до такого ступеня, шо Китай не може розраховувати на неї як на партнера у нападі на Тайвань
Поведінка трампа гавниста і гнила. А ці його розмови - барижна рекетирська тєма. Шо б вони там не узгодили.
Ответ дляMilanaher
А попер туда зачем? Что б показать какой острый на язык? Перепутал квартал- 95 с реальной жизнью?
Пішов щоб підписати.
Я взагалі дивуюся. Коли хуйло поводиться як хуйло і відкрито каже НІ на пропозиції закінчити війну, на будь які умови, обіцяє і не виконує, бреше нон стоп - це ок. Для всіх причому.
А коли президент України поводиться так як сьогодні - то ж такий сором, така ганьба!
Ответ дляЧомучка
Пішов щоб підписати.
Так, дійсно ганьба і сором. Коли це буде коштувати ще незлічену кількість смертей твого народу,то емоції можна залишити для сцени .
Ответ дляlilu1990
Вы как не слышите. Договор был подготовлен заранее. Никаких невидимых сюрпризов в нем не было, дипломаты составили окончательную версию, которую и должны были подписать президенты. Т.е. если он туда ехал, то знал, что никаких гарантий в нем не указано.
По поводу поведения трампа согласна, но зеленскому не нужно было отгавкиваться, это так же выглядит дёшево и говнисто.
Ответ дляcoch100
А шо виглядає недешево? Розмови: я не знаю чого зеля так ненавидить путіна, взагалі ж причин на то немає
kristi_ana• 28 февраля в 22:52
Ответ дляЧомучка
Пішов щоб підписати.
Вот именно, как будто от Зеленского зависит прекращение войны, ну только если принять все условия пути и подписать сдачу территорий и дальше по списку, ну и при этом ещё подписать одновременно угоду про сдачу ресурсов Америке.
kristi_ana• 28 февраля в 22:54
Ответ дляcoch100
Ок, по вашему он должен был просто встать и уйти? Что бы это означало?
Ответ дляsunholder
Я і до сьогоднішнього вечора розуміла, що нам кранти. Це стало ясно, як тільки трамп почав нахвалювать путіна.
Мені здається, що вони з путіним до цього й домовилися. Цей план був виконаний сьогодні. Тому все. Реально скоро війні кінець, як цього й хотіли ждуни. І кінець країни.
frumoasa17• 28 февраля в 22:56
Ответ дляЧомучка
Пішов щоб підписати.
Це не сором, це безвідповідальність, коли від результату твоїх перемовин залежить доля мільйонів. Тут не до перепалок. І якщо в тебе навіть б плюнули, то стерпіти б заради інших.
Ответ дляcoch100
Я уже писала выше, по кругу ходим. Не хочу одно и тоже писать 40 раз.
Он не на одесском рынке был.
Я би ще з вами погодилась якби не це
❗️Шеф Пентагону наказав кіберкомандуванню США зупинити всі операції проти рф, включно з наступальними кіберопераціями, – профільне видання Record.
Якшо це правда - то трамп планово здає нац безпеку сша
І все це реально сценарій шоб дати путіну карт бланш
kristi_ana• 28 февраля в 22:57
Ответ дляfrumoasa17
Вы реально наивно верите, что от этих переговоров что то зависело? Что в обмен на металлы обещал Трамп? Ни- че-го
Ответ дляlilu1990
Я би ще з вами погодилась якби не це
Мы говорили о другом.
_Katya_1985• 28 февраля в 22:59
а мне как-то оочень стремно по чем будет доллар и что в целом будет происходить ближайшие недели
Colombina.• 28 февраля в 23:00
Теперь я начинаю верить в относительно скорое окончание войны, выступление было отличным, давно такого ждала
frumoasa17• 28 февраля в 23:01
Ответ дляkristi_ana
Військова допомога не потрібна вже?