НеВРотик• 11 марта 2025
Дівчата з Полтави, порадьте стомат. клініку щоб реставрувати зуби з флюорозом
Кринжова баба• 11 марта 2025
Я не знаю саме про вказаний діагноз, але на власному досвіді можу порекомендувати професорську стомоталогію на Навродського. Там приймають викладачі стомат академії.
НеВРотик
• 11 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
ціни космос?
Кринжова баба• 11 марта 2025
Ответ дляНеВРотик
ціни космос?
ні. Адекватні ціни. Гарна якість роботи. У мене проблеми із зубами з самого дитинства. Переробили мені все, що невдало зробили інші лікарі. я цілком задоволена якістю та цінами.
НеВРотик
• 12 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
ціну пломби,наприклад, не підкажете?