Моторошні троянди• 14 марта в 21:21

Чому така несправедливість? Хтось може пояснити чому все так у всесвіті?

Чому страждають зазвичай хороші люди, а погані, жорстокі живуть собі добре і ніяка напасть їх не бере?
От я добра, емпатична людина. Ніколи нічого поганого не роблю живим створінням. Навпаки намагаюсь допомагати і піклуватись про тварин і людям допоможу, якщо попросять. Чоловік у мене такий же. І вже 10 років не вилажу з болячок. Кожного року якісь операції. Уже 36 і немає дітей, був викидень і не можемо завагітніти. А зараз от рак діагностували у мене. Просто опускаються уже руки. І думаєш-я ж нічого поганого не роблю, за що це все?
І це тільки особисте. А це ж все глобально по світу. Навіть нашу війну взяти. От чому у всесвіті така несправедливість? Чому краще живуть якісь неадеквати і погані, жорстокі люди? Хтось для себе знайшов уже відповідь на це питання?
МУСЯкомарова• 14 марта в 21:22
Потому что нужно о себе думать, а не растрачивать себя на других
Ненька наша• 14 марта в 21:23
Страждають всі з однаковою ймовірністю - і хороші, і погані.
Справедливість у кожного своя, і ніхто вам у цьому світі її не обіцяв.
Альфасамка• 14 марта в 21:23
хороші люди не страждають, бо я не розмножуюсь.
мої діти хороші - позбавлені страждань
И_В_офигительных_штанах• 14 марта в 21:23
Потому что справедливость понятие субъективное и эфемерное , а с точки зрения выживания как биологического вида, так вы вообще не в выгодном положении, к сожалению.
Стильна штучка• 14 марта в 21:24
Они любят себя, а вы нет
Атиква• 14 марта в 21:24
Тримайтеся...Ви обов´язково одужаєте! Я дуже рекомендую зараз поїхати закордон на обстеження, але ! З перекладом наших документів!!!!! Там де підтверджений діагноз . Вони тоді швидко реагують. Тоді обстеження, та й лікування буде безкоштовне. В мене батько обстежувався там. Та й тут дообстедувався. Бережи Вас Господь. Головне, не опускається руки! ВИ ОДУЖАЄТЕ! І НАРОДИТИ ДІТОЧОК!!!
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта в 21:27
Тому що світ так влаштований. Немає в ньому справедливості. Я вже давно в це не вірю. І в те що поганій людині щось колись вернеться.
І гарно живуть і виживають в ньому тільки «паразити».
автор Моторошні троянди • 14 марта в 21:27
Ответ дляАтиква
Дякую
КондуктЕр тролейбуса• 14 марта в 21:29
нет в мире справедливости, он жесток и выживают в нем далеко не все((
Атиква• 14 марта в 21:30
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Повірте... вертається. Раніше не вірила. Але. Карма працює на всі 100
КвартираЧья• 14 марта в 21:30
У меня есть коллега которая говорит, что она добрая, всегда всем поможет и не понимает откуда 101 беда на их семью.
При этом муж её ворюга, сама она подставит и глазом не моргнет, спала с чужим мужем будучи в браке, кинуть коллегу на раз два и тд.
Но постоянно жалуется,что э на такую святошу столько бед
автор Моторошні троянди • 14 марта в 21:30
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я теж уже до такого висновку прийшла. Але от морально навіть не уявляю як це стати «паразитом»
Алина-1240• 14 марта в 21:30
Страдают абсолютно все
ПадаюВреверансах• 14 марта в 21:32
Ответ дляАтиква
А куди баьько їздив обсиежуватись?
lilul990• 14 марта в 21:34
Нашо ви лізете зі своєю добротою і допомогою де треба і де не треба. Всесвіт не потребує вашої доброти.

Ставлення повинне бути не добрим а справедливим. Емпатія така ж шкідлива як і жорстокість. За то і получаєте
Кудесница_с_пургеном• 14 марта в 21:36
не может хороший человек думать, что все кто не страдают обязательно плохие люди.
и не лезьте в политику. не люди начинают войны, а правители и политики.
а люди безвинные гибнут. но зато прекрасно себя чувствуют те кто их отправляет на эту бойню.
выздоравливайте.
2410diana2410• 14 марта в 21:37
Милая автор, не отчаивайтесь и боритесь. Я такой же вопрос задала нашему священнику. Он сказал, что идея христианства - это вечная борьба. Так оно и получается. И еще он сказал, что на этом свете справедливости нет. И нас искушают со всех сторон, чтобы мы проявляли стойкость и боролись за бессмертную душу. Я понимаю, что вас это не успокоит, но может хоть какое-то объясните даст. Не опускайте руки и продолжайте бороться за свое место под солнцем, тем более у вас есть поддержка - ваш муж
Физрукая• 14 марта в 21:39
Занадто добрі люди витрачають енергію на інших, собі на захист нічого не залишається. Так не можна.
Я була така ж дурна. Після 40ка років аж порозумнішала. Подружок різко,як вітром здуло, бо зручно було мною користуватися.
Тепер тільки я, чоловік і син,і кіт. Все.
На роботі теж тільки робота, ніяких дружб і вислуховувань чиєгось ниття, ніяких затримок, перероботок.
Вмикайте розум, вимикайте серце,інакше згорите.
КвартираЧья• 14 марта в 21:40
Ответ дляКудесница_с_пургеном
выздоравливайте.
Кстати да, люди подключаются к эгрегору войны,но в войне кровь не проливают тем самым обрекая себя на свою личную войну
Атиква• 14 марта в 21:40
Ответ дляПадаюВреверансах
А куди баьько їздив обсиежуватись?
Хорватія
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта в 21:42
Ответ дляМоторошні троянди
А ви ім і не станете, нажаль(
просто прийміть, що така реальність.
Кудесница_с_пургеном• 14 марта в 21:43
Ответ дляКвартираЧья
лучше бы те кто это затеял так подключились, что бы их всех навсегда отключило.
ПП-шница• 14 марта в 21:45
Колись біоенергетик розтлумачив ’доброту’. Кожен в життя приходить зі своїми задачами, часто й густо не тягнуть, чи то від безсилля, чи то від ліні. Добра людина кидається на допомогу. Але цим робить шкоду, як собі, так і тому, хто поряд. Його проблеми вішаються на ваші плечі рюкзаками, з роками їх все більше і більше. Вони й спричиняють біди для вашого організму, бо вся енергія йде на допомогу не собі, а іншим.
Добро с Кулаками• 14 марта в 21:48
Ответ дляМУСЯкомарова
1000 відсотків. Якщо що я така як автор
Скоро_вчера• 14 марта в 21:48
Тому що неможна вмішуватись в плин речей і приміряти на себе роль всевишнього
Але я теж не можу пройти мимо навіть з огляду на те, то й відгрібаю
автор Моторошні троянди • 14 марта в 21:51
Ответ дляlilul990

Так я ж і говорю, що лізу коли тільки попросять. Тобто морально не зможу пройти повз, коли хтось попросить про допомогу. Але сама ініціативу не проявляю для людей. А як відключити емпатію не розумію. Бо коли бачу чи чую страждання інших ( особливо тварин), то прям через себе пропускаю цю біль. Але відключити цю функцію переживати за тварин, які страждають, навіть не уявляю як, хоч і інколи про це думаю.
годовасик• 14 марта в 21:53
Ответ дляКудесница_с_пургеном
выздоравливайте.
Та певно, путін сам літає на літаках і скидає ракети, а не вася з мухосранська за 2000 рубасів. Скидайте вже свої рожеві окуляри. Вбивають звичайні люди, чиїь сини і тати, а не політики
КвартираЧья• 14 марта в 21:53
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Те кто затеял обладают другой энергетикой и другой связью с эгрегором войны.
Працівниця року• 14 марта в 21:55
Какой-то глобальной справедливости не существует, никто вам не объяснит, почему так происходит. Вам выздоровления и всего наилучшего, пусть черная полоса закончится.
автор Моторошні троянди • 14 марта в 21:56
Ответ дляКудесница_с_пургеном
выздоравливайте.
Я не кажу, що всі хто не страждає автоматично погані, я ж про інше.
Ну я про це і пишу. Чому політики, які починають війни, живуть собі добре, а страждають безвинні і не впливові. Де і яка тут справедливість і чому так?