Джем Шакіри• 17 марта 2025
Попала в больницу с ребенком, медсестра не дает свой номер телефона
Лежим в конце коридора, капаемся. Медсестра пришла поставила капельницу и ушла
Ну заглянула в процессе
Сняла капельницу- ушла
Померяла температуру
Разнесли еду
И больше никто не подходит
До самого вечера
А если мне что-то надо
А если будет плохо
Говорю дайте номер
Она мне это телефон личный я не даю
И как ? И что теперь?
Ну заглянула в процессе
Сняла капельницу- ушла
Померяла температуру
Разнесли еду
И больше никто не подходит
До самого вечера
А если мне что-то надо
А если будет плохо
Говорю дайте номер
Она мне это телефон личный я не даю
И как ? И что теперь?
Правильно_Валерчик• 17 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Так такі як автор пишуть -вона знала на що йшла, треба було не йти в медучилище
Это да . Но , с другой стороны , и автор знала , на что шла . Надо было в платную клинику ложиться и там понты колотить . Это , правда , стоит дофига . Но нечего было болеть .
Правильно_Валерчик• 17 марта 2025
Ответ дляА я кумедна
И Министр Здравоохранения не приехал убедиться, что ребенка не тошнит!
Гад !
Пацелуйнитуда• 17 марта 2025
Ответ дляА я кумедна
Могли вже консиліум зібрати.
З інших міст професорів привезти.
Пацелуйнитуда• 17 марта 2025
Ответ дляА я кумедна
От чим він займається? Чай п´є з медсетрами? Чи щось більш кріпке?
Правильно_Валерчик• 17 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Мамаш обзванивает по всей стране . Ему чай пить некогда .
Наталка -русалка• 17 марта 2025
Ответ дляДжем Шакіри
В палате, она находится в конце коридора
Яка це країна?
Тундиринда• 17 марта 2025
Мне было около пяти, попала в отделение с очень сильным отравлением. Мою маму не пустили со мной лежать. Помню все, как промывали желудок толстенным шлангом, как я потеряла сознание от этого... такое ощущение, что я наблюдала это все со стороны, как очнулась под капельницей сама очень слабая и никого не было рядом. Вы взрослая женщина и вы не можете подойти на пост?
Столічна штучка• 18 марта 2025
Ответ дляЗараз на дієті
А чого всі накинулись на автора? У будь якій адекватній країні світу давно є тривожні кнопки на такі випадки, і чорт вас забирай але так, обовязок мед.персоналу слідкувати пильно за станом усіх пацієнтів їх відділення, це саме їхня пряма зона відповідальності коли вони на зміні, у багатьох сестер та лікарів закордоном на такі випадки забезпечені робочі телефони, телефон постів, або так навіть пейджери уявляєте собі?? Нажаль це в ідеалі із досвіду розвинених країн, а не так як у нас, але чомусь саме тільки тут в Україні активно ігнорують будь які правила безпеки і нормального функціонування мед.закладів, а більше всього наводить жаху те що це ще і дитяча лікарня...це просто сором якийсь...
Як погано було раніше, як не в адекватних країнах, захворів- викликав лікаря чи вже пішов у поліклініку.
І як гарно тепер, нема запису у лікаря на 2 тижні( а вони в ті записи пишуть самі кого хочуть, аби був вільний час), температура 39, грип, треба лікарняний- твої проблеми.Що хочеш, те й роби.
Чи до спеціалістів запис по три місяці ’ лови’.І це поки можеш хоч ліки сам собі купити...