Одесситов, что они "никак не отреагировали" на раненого активиста, призналась, что никогда не любила Одессу, и пожелала смерти всем, кто в это время просто проходил по тому злосчастному проспекту.
Но вот почему-то когда банку собирала, совершенно другое говорила....
Ответ дляРеалістка
Від моменту, як він впав поранений, до того, як вбивця підійшов зробити контрольний постріл, пройшло доволі багато часу. Там проходили люди повз, один чоловік навіть 2 рази проходив/повертався. Крім того, там ще були відчинені двері якогось магазину. Те, що до нього ніхто не підійшов, коли він ще був живий, я можу пояснити тільки тим, що може люди подумали, що це якогось диверсанта затримують. Бо вбивця був у військовій формі. Безвідносно особистості загиблого важко повірити, що люди настільки байдужі.
А вы лично часто влезали в перепалки/поножовщины/перестрелки?
Ответ дляElmyska
Ні. Але ж там люди навколо нікуди не потікали. Значить, їм не було страшно, або вони не бачили небезпеки. То в такому разі чому б не допомогти людині, яка явно потребувала допомоги? Навряд чи вони були в курсі, хто це.
Ответ дляРеалістка
Вы нет, а другие должны. Гениально. Куда бежать, когда рядом человек с оружием? Лучше на пофигизме постоять, чем пулю в спину получить
Ответ дляElmyska
Ви не вловили логіку. Я розумію і не засуджую, коли людина в подібному випадку боїться за своє власне життя і тому не втручається. Але ж така людина намагається чимшвидше покинути таке небезпечне місце. А там перехожі майже на розслабоні вештаються практично в самому епіцентрі події. Один мужик взагалі туди-сюди ходить. Це поведінка переляканих людей? А якщо не перелякані, то чому б тоді не підійти до потерпілого, це ж начебто природньо, хіба ні? А вони стоять і дивляться, як в театрі.
Ответ дляТанюша
Я бачила повне відео ситуації.
Цей активіст падає на сходинки, дівчина з песиком дивиться не може оцінити ситуацію.
Вбивця впевненим шагом підходить до активіста.
Дівчина напевно думає може він допоможе, коли розуміє що в руках людини пістолет - змінює вектор руху. Назустріч вбивці рухаються люди.
Вбивця підходить і робить постріли в голову.
У людей секунда тормознута реакція.
І вони спішать покинути місце злочину.
Тепер давайте подумаємо разом. А що б кожна з нас зробила б якби побачила що хтось когось розстрілює в упор?
У людей секунда тормознута реакція.
І вони спішать покинути місце злочину.
Вот именно. И как знать, что ему потом не захочется окружающих расстрелять? Терять же ему уже нечего
Вот упал тот активист, подошла бы та женщина с попыткой оказать помощь и тоже могла бы получить пулю
Ответ дляdreamsunny
Муж и жена одна сатана....
Это лишний раз подтверждает, что Ганул был псевдопатриотом ненавидящим Одессу.
Поэтому он с таким остервенением крушил памятники в городе и жарил шашлыки на месте гибели одесситов.
Серйозно? Жарив шашлик? Оце він кончене
dreamsunny• 25 марта 2025
Серьезно. Прямо на Куликовом поле возле дома профсоюзов в годовщину одесской трагедии ганул жарил шашлыки. Есть видео на Ютуб, где он гордится своим поступком...
А полиция традиционно ’охраняет’ эту вакханалию. Тогда все это действо транслировали по местным каналам.
Ответ дляРеалістка
Как вы бы действовали, когда перед вашими глазами грохнули типа, и стоит мужик с оружием?
катерина12009• 25 марта 2025
Я чесно кажучі про того ганула до цього і не чула. А тут От побалакала з родичами з Одеси. Ну що сказати, куля знайшла свого героя. І те що коли його вбивали всі просто зирили то карма
dreamsunny• 25 марта 2025
Ще один ’патріот’ пише, що може Одеса заслуговує на шахеди через те, що зачинили двері магазину біля якого впав ганул....
Ответ дляElmyska
Мужик зі зброєю там не стояв, він підійшов, добив, і пішов геть. Я б точно не стояла там і не дивилась. Я б тікала звідти як тільки б ’запахло смаженим’. Але не помітила, щоб з тих людей хтось тікав.
Popeye the Sailor• 25 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Брат по разуму гамнула, видимо. Не стоит обращать внимание на очередного опешного питекантропа. А там жизнь сама расставит все и всех по местам.
Ответ дляРеалістка
Да, это поведение испуганных людей
Диссоциация, отрицание
Инстинктивное избегание реакции, чтобы не привлекать к себе внимание 😌
Диссоциация, отрицание
Ответ дляРеалістка
Ганул летел к ступенькам уже подстреленный, а потом был контрольный в голову. И вы не можете знать, чтобы вы делали, оказавшись в такой ситуации.
Маска-0b9f• 25 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Фото краще за слова. Вин пишався собою.
Интеллект на лицо
Ответ дляElmyska
Ще раз кажу - я б тікала звідти! А не стояла б там, чи ходила туди-сюди, як люди, яких зафіксувала камера.
Popeye the Sailor• 25 марта 2025
Ответ дляРеалістка
Да что вы мусолите уже в сотый раз одно и тоже. Ну подумайте сами, сколько мог пробежать этот раненый жирный ганул? Правильно - не много и не далеко. Шалаев был тоже рядом с оружием. Никто из адекватных людей не бросится в это все. Ступор у людей.
Ответ дляPopeye the Sailor
Та я не про кидатись ’в’, а про тікати звідти. Адекватні люди не плутаються під ногами у людини зі зброєю в руках.
Popeye the Sailor• 25 марта 2025
Ответ дляРеалістка
І прямо у всіх людей, що там були, сталась однакова реакція, так.
Вспомните историю с гранатой в сельсовете. Как люди отреагировали, когда им ее под ноги бросили?