Ноу коммент• 31 марта в 14:52
Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду
Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
сою не люблю• 31 марта в 14:53
Я думаю що він мав на увазі не новий одяг а елементарну опрятність і чистоту.
Ноу коммент
• 31 марта в 14:54
Ответ дляЯ тертий жук
Так между ’неохайный’ и дресс код - тысячи вариантов
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Я тертий жук• 31 марта в 14:54
Сделать себе самой маникюр без покрытия, одеться чисто - это не про дресс код и не про салоны красоты
Ноу коммент
• 31 марта в 14:54
Ответ дляНе худа ні разу
З з/п 15-20 тис можна також виглядати охайно
Так, чого тоді керівник причепилась ?
Не худа ні разу• 31 марта в 14:54
Ответ длясою не люблю
Можливо діловий стиль потрібен, а не спортивний костюм
Ноу коммент
• 31 марта в 14:54
Ответ длясою не люблю
Це є
Я тертий жук• 31 марта в 14:55
Ответ дляНоу коммент
Так, чого тоді керівник причепилась ?
Откуда мы можем знать?
Но ’опрятность’ это не про бренды и салоны красоты
Ноу коммент
• 31 марта в 14:55
Ответ дляДжавеліна
Вряд-ли директор натыкал носом , что работник не в брендах
Ну може одяг все одно не той ,але дуже дивні вимоги враховуючи дохід в 15 тисяч
ЗаведУющая• 31 марта в 14:55
Ответ дляНоу коммент
Це є
Дайте фото, на лице поставте смайл. Бо з ваших слів - все дуже неоднозначно.
З бісиками• 31 марта в 14:55
Із з/п 15-20 модна фарбувати корні раз в місяць, ходити з чистим волоссям і робити гігієнічний манікюр, він не такий дорогий як з покриттям. Чистий одяг і чисте обличчя , звичайний гель для умивання і крем для обличчя
Ноу коммент
• 31 марта в 14:55
Ответ дляЯ тертий жук
Так це все є
БезПаспортаНеПродаю• 31 марта в 14:55
Думаю там работник не брит,не стрижен и одежду редко меняет.
Ласковая_львица• 31 марта в 14:55
Ответ дляНоу коммент
Охайність не залежить від статків.
Області пітьми• 31 марта в 14:56
В мене були 2 такі жінки колеги за мій робочий досвід. Одна сильно смерділа потом, прям жахливо, одяг змінювала рідко, інша мала речі з плямами, засалені комірці з полосками тоналки. Обидві працювали з клієнтами.
Ноу коммент
• 31 марта в 14:56
Ответ дляЗаведУющая
Це не про мене мова
Краля-Галя• 31 марта в 14:56
Ответ дляНоу коммент
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Ви в керівника запитали, що він вкладає в поняття «охайний зовнішній вигляд»?
Ноу коммент
• 31 марта в 14:56
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А всім потрібна стрижка?
Ласковая_львица• 31 марта в 14:57
Ответ дляНоу коммент
Так це все є
Тоді запитайте керівника прямо, що конкретно його не влаштовує. Можливо він не знає значення слова ’охайність’
БезПаспортаНеПродаю• 31 марта в 14:57
Ответ дляНоу коммент
А всім потрібна стрижка?
Мужчинам да
Джавеліна• 31 марта в 14:57
Ответ дляНоу коммент
Це є
Если человек пришел в офис, в спортивном костюме, или в джинсовых шортах в майке, то тут директора можно понять.
А если ещё выслушать вторую сторону в лице директора, то ваша история заиграет новыми красками и подробностями и окажется, что директор ещё мягко высказал свое фе. А вы вкладываете историю однобоко
НаливайКа• 31 марта в 14:57
А по теме, маникюр это вообще не считаю, что дело руководителя, опрятные руки да. Но гель или лак и т.д. Это как и цвет волос и длина волос личное. Как можно это требовать хоть с достойной зарплатой хоть без? В конце концов, человеку может не нравится накрашенные ногти, аллергия может быть на гели, на лак и т.д Тоже и с косметикой.
Море_море_я_скучаю• 31 марта в 14:57
Ответ дляНоу коммент
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Наприклад сестра працює в Вацак, там вимога обов´язково манікюр, принаймні гігієнічний. Охайний вид, чисте волосся, охайна зачіска. Зарплата 12-14 тис
Ноу коммент
• 31 марта в 14:58
Ответ дляЛасковая_львица
Охайність не залежить від статків.
Залежить,бо якщо немає на що купити одягу ,то буде один і той самий роками наприклад,не всі вміють самі себе стригти та фарбути волосся ,робити манікюр
Не худа ні разу• 31 марта в 14:58
Ответ дляНоу коммент
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Може волосся треба не розтріпане, взуття чисте і не спортивне, одяг класичний діловий стиль, а не спортивний костюм оверсайз чи джинси широченні
Нігті не просто чисті, а ще й підстрижені, з формою
Одяг не помʼятий
Ми ж не знаємо як виглядає співробітник
Одяг не помʼятий
Ми ж не знаємо як виглядає співробітник