Виктория-1980• 06 апреля 2025

Америка -Трамп

Конечно понимаю, что у нас своих проблем хватает. Но за нашим безнадежным трешем следить устала. Почитала что масштабные акции протеста запланированы по всей Америке. Уже не верю никаким СМИ на 100%, любую правду можно под разным соусом подать. У кого есть друзья в Америке или вы сами там, - что народ говорит. Интересно. Потому что у меня все его нововведения на голову не налазят. Ещё один властитель мира в безумии, имхо.
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляD_T
Торговые пошлины могут спровоцировать новый 2008 по всему миру
а могут наоборот вызвать расцвет. половина экономистов утверждают обратное.
вы считаете пошлины несправедливыми?? я к вам на территорию прихожу торговать и плачу вам три копейки за это, а вы ко мне приходите торговать и платите тысячи. справедливо?
LudaSHS• 06 апреля 2025
Пишуть що це початок кампаніі і череди мітінгів
Чи знайдеться лідер цього пузу, чи демократ? Питання
На днях була інфа, частина республіканців навіть виступають прр Трампа, не кажучи про спіч Круза чи Позиції Макконела
Цікаво який буле результат і чи буде.
Трампісти це ж , як своєрідна секта, там віра в Трампа, якого обрали собі месією -величезна, інколи не пояснюється ніякими доводами, ця сліпа віра.вони його обілять і придумають відмазки від всього.
Але в Сша доки дуже сильно впливає рейтинги і опитування. Зараз цікаво чи це вплине. Такі масові протести і думки виборців
D_T• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom
Ну в прошлом веке уже ж пробовали, а как Вы знаете из учебника истории, не получилось
И при чем тут справедливость к тому, что у стран нету замкнутого цикла производства по всем продуктам. То есть данные пошлины приведут в увеличению цен и скудному ассортименту, укреплению монополий
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляD_T
многие страны уже опустили свои пошлины, вы в курсе?
в америке появятся новые заводы, производства, рабочие места, фермеры наконец поднимут голову(они то и есть основные избиратели трампа) и главное это то, что опустятся налоги и поэтому цены будут такими же.
в любом случае еще ничего не известно, а уже куча экспердов вылазит с криками ’всепропало’))))
LudaSHS• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom
У мене відʼємний баланс з Амазоном, я беру у них товари і плачу гроші. Це не значить, що ні я ні амазон в програші просто одні дають товар, інші- платять гроші. Всі в плюсах. Я не вимагаю амазон купити в мене шось, замість, це нонсенс.

Це як з Мадагаскар ( недавно по статям пронеслось) - вони продають в Сша ваніль, багато, великий поставщик, а отримують долари і жодна сила білих мадагаскарців не заставить куплять дорогі американські товари від літаків боїнгу, Форд , дороге програмне забезпечення, машини в інше, щоб вирівняти саме торговий баланс, бо вони бідні.
Вони краще будуть тримати долари у себе, ніж куплять американський товар. І купляти на них дешеві аналоги дорогим американським товарам. А ваніль в сша буде дорожчати для самих американців.

Щодо повернення валюти,зниження ставки ФРС, зниження боргу сша , вкладання в американські овгз, це такий довгий шлях, що деякі американцям у кого втрата роботи, страховки, інфляція- ці великі дальні цілі по барану.
А великі корпорації просто переорієнтуються, і будуть чекати іншої влади в Сша.
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS

так мадагаскар как раз таки примерно такие же проценты как и сша установили)))
при чем тут то, что вы не вынуждаете амазон у вас что то покупать, если у вас ничего нет? если бы у вас было то, что нужно амазону, и вы бы заломили гигантские процентны(как это делали многие страны), то амазон (был бы он умным) заломил ответные гигантские проценты вам или же сделал свое производство. а когда вы у амазона покупаете за мизерные проценты, а амазон у вас за гигантские проценты. то тут дурак амазон получается. вот и трамп не хочет что бы сша были дураками.

в сша полно мелких производств, которые хотят увеличиваться и готовы производить качественный товар. но таких вот производителей и фермеров просто душили налогами, правилами и тд. Трамп обещал им помочь.
SantaMonika• 06 апреля 2025
Люди, ваш призедент не Трамп, а Зеленський
Вам наших проблем мало? Американці якось точно розберуться без вас.
В нас свої проблеми - безкінечна війна, гинуть люди, геноцид нації
Бездонна корупція, торгують життями, як своїми
Наша влада купляє вілли за мільйони по всьому світу, війна безкінечна, дітей вбивають ракетами, а ви за Трампа переживаєте??
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Та не кажіть!! такі прям експерти всі американської економіки. я нічого не стверджую, але й масової істерії стосовно Трампа не розумію. Є як воно є
SantaMonika• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom
Експерти світової економіки і політики за своїм гівном в хаті
Критикувати когось і можна, якщо у самого все бездоганно
LudaSHS• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom

Тому що в формулах трампа йдеться про торговий баланс. Різницю. А це нонсенс
Завжди є такі, які більше купляють і такі, які більше продають. І такі які більше виробляють. А товар купляється там де дешевше, а не там де придписано.

Другу частину про ваніль почитайте.
Прочитайте самі статті того ж Файнешнл таймс про то як саме в Адміністрації рахували формули.
Не будуть бідні країни платити великі мита щоб вирівняти баланс і не б було дефіциту.

Ну Якщо тільки не йдеться про шантаж, ось вже з трьома країнами мають бути переговори - Ізраїль, Індія.. і передивлятися мита.

Щодо іншого по економіці вам на тій сторінці пояснили.
LudaSHS• 06 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Світова торгівельна війна вплине і на Українців, а обговорювати тут можна всі теми. Не значить що ти не думаєш про інше, свої проблеми. Ви ж не пишете таке в темі Аль бано співака, навіщо він треба тут на сайті і така тема.
SantaMonika• 06 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ось ці диванні експерти точно нічого не вирішують і не впливають на торговельні війни. Про своє треба думати
Якби українці більше думали про себе і про своє, а не шо там у інших, може й жили би щасливо
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS

Другу частину про ваніль почитайте.

те кто больше покупают, должны наоборот иметь меньший процент, скидку так сказать за оборот. а получается наоборот.
плюс сша стремится к полной независимости, заяем трампу что бы какой то китай манипулировал штатами своими детялями сделанными из говна и палок и ширпотребом?? у сша есть все потенциалы для развития своего производства. уверена, такие нюансы как ваниль или что нибудь другое , что невозможно вырастить и производить, трампом давно продуманы.
он миллионер, который добился шикарных успехов благодаря прекрасной аналитике и дальновидным ходам. кто играет в покер, тот поймет.
не все так просто как кажется на первый взгляд, иначе было бы сдишком очевидно и легко
LudaSHS• 06 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
А хто сказав що без вашого заклику що треба, ніхто не думає? Людський мозок може в хвилину утримувати до 40 різних думок.
Світ не в 15-17 ст коли була відокремленість процесів. А зараз ера технологій, І все на все впливає, і ми залежимо саме зараз від Адміністрації Сша теж.
LudaSHS• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom
Спірно
Ну дуже спірно ваше ствердження -’’ ’такие нюансы как ваниль или что нибудь другое , что невозможно вырастить и производить, трампом давно продуманы.’’🙃
он миллионер, который добился шикарных успехов ’’🫣

Тут наскільки багато заперечень, і багато писати, що не має сенсу. Вже побачила по відповідям вашим.
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Спірно

а ваши утверждения конечно же не спорные
ну не пишите)))) если нечего.
трамп бизнесмен. и бизнесмен успешный. и уж точно получше многих политиков разбирается в товарооборотах, бизнесе и тд. Во всяком случае он пытается вывести страну из экономического кризиса, в который сша успешно входила и частично там была.
получится у него или нет,другой вопрос. но и критиковать его действия смешно
Filomena• 06 апреля 2025
Можете тикати рука ліцо, але поки це призводить до падіння цін на нафту мені ок. Хтось боїться кризи? Ми живемо у війні. За три роки у нас ціни виросли втричі, війна, блекаути і купа іншої срані. Тому, якщо світова криза призведе до краху росії, я всіма руками за!! ! Хоча і розумію що вона і нас зачепить, але вже точно не так сильно як війна.
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляFilomena
та криза и так капец, мне кажется хуже Украине уже некуда.
доллар хоть немного лучше стал по отношению к гривне. хочется надеяться что это приведет не к ухудшению, а к улучшению. ну посмотрим...
SantaMonika• 06 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Думають про що ? Про Трампа ? Чи про мрії про прилетить чародій і все зробить, як було ? Завершить війну? Такого не буде
Думати треба про себе, про те, що війна скоро ніяк не завершиться, про те, що завтра пенсіонери будуть голодувати.
Про які технології мова? Як всім похєр на людей ? Про що думають? Вийдіть на вулицю, люди думають, щоб вночі шахедом не прибило і що купити завтра на обід ( щоб ще залишилось до кінця місяця )
Своїх переселенців нема де розмістити за 3 роки хоч би мобільні селища зробили, вони про чужі економіки мріють. Диванні експерти, частина з яких прилетіли в США по біженських візах, з повної дупи і підгавкують там на чужих політиків 😂
Якщо ви такі розумні, чому ми
( Україна ) такі бідні і нещасні ?
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Якщо ви такі розумні, чому ми
( Україна ) такі бідні і нещасні ?
на своїх політиків вже нецікаво підгавкувати))) тему наших політиків вже обсмоктали з усіх сторін, треба щось свіженьке
Filomena• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom
Падіння долара це і є мета Трампа.
автор Виктория-1980 • 06 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Якщо ви такі розумні, чому ми
( Україна ) такі бідні і нещасні ?
Слушайте, это не значит что мы ни о чем другом думать не должны. Хочется поговорить - говорим. Если вас так тема триггеит, зачем такой длинный спич писать, идите в тему где наш треш обговаривают да и всё. Там вам будут рады.
Bosikom• 06 апреля 2025
Ответ дляFilomena
Падіння долара це і є мета Трампа.
я не знаю його конкретної економічної мети, але впевнена, що в політику він пішов не через гроші і увагу(це він міг і без політики здобути). а реально хоче покращити ситуацію в сша, зменшити світовий борг сша і запам´ятатися світові тим, що зробив краще.
сподіваюсь, що я не помиляюсь
Perfect look• 06 апреля 2025
Ответ дляprincess of wonderland
Откуда я знаю, как они ее оформляют. Слава богу, я гражданка. Но знаю, что есть схемы. Мне оно зачем в это вникать?
Тогда зачем придумывать ?
Оформить помощь нелегалу невозможно
Star39• 06 апреля 2025
У Штатов вообще не было ввозных тарифов на импортируемую продукцию, как во всех странах. Трамп их ввел. Восстановил справедливость, как он считает
Perfect look• 06 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Не вірю … значить були порушення
Ок, живите в своей реальности и верьте во что хотите, есть куча фактов, где людей из-за придуманных причин депортируют
чаревна• 06 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Його обрали чесно дуже велика кількість людей ! Майдани і протести роблять тільки такі як і у нас робили ! Не ходять на роботу , не платять податки , живуть на виплати -ходять по мітингах ! Нормальні , адекватні не будуть розвалювати свою країну
Митинги, это мнение народа на происходящее.
На них не ходят только те, кто крысятничает у государственной кормшки или возле бюджета. Естественно таких все устраивает
чаревна• 06 апреля 2025
Ответ дляBosikom
Т е чтоб было хорошо, сначало надо все ухаживать, что было. Что то напоминает сценарий с Мариуполем и рашей
Milisa35• 06 апреля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Такого брєда ще не читала в свойому житті. Зразу видно, що ви такий політик як я балАрина
LudaSHS• 06 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Якщо ви такі розумні, чому ми
( Україна ) такі бідні і нещасні ?
Хтось тут і думав так, і бачила як восени всі і ви обговорювали Трампа в топ темах. Бо від цього залежні ., ми не в бульбашці. Про чародія? А хтось вірить?
Щодо іншого
Ви така цікава, а давайте те не обговорювати, а обговорювати це, то давайте. Теми можете ви створити, і буде обговорення чого завгодно наших внутрішніх проблем.
Але це не відміняє того факту, що тут паралельно кожен день можемо обговорювати і шахедно-ракетні атаки, і наші ціни і геополітику, чи який землетрус в Азіі, чи потоп в Іспанії, чи Трампа чи Макрона.
Про вийдіть на вулицю - тільки оно була на ярмарку на Теремках і сиділа пила каву, і дівчата обговорювали - прикиньте Трампа і мітинги, після обговорень хто що чув вночі, бо це той рн де чути бахи з пригороду. І тут було гучно, і не спали.
То чого знову повертаючись до теми, не можна обговорити подіі в Сша і подіі в Україні одночасно, і в реалі , і онлайн. Тема ж назва - Трамп, то тут йде про це, в топ тема про нас, про атаки вночі- там інше.