Самохвалова• 10 апреля 2025

Дексаметазон болючий?

В/м. Нужно самой себе вколоть. Думаю к чему готовиться.
всегдаДаДа• 10 апреля 2025
Норм.
Мизимец• 10 апреля 2025
Звичайний. Віт групи В болючіший.
Я_не_аноним_100%• 10 апреля 2025
Не болючий, тобто не буде такого ефекту як від антибіотиків чи вітамінів.
Але зверніть увагу, що це гормон і може підвищувати апетит. Такий побічний ефект є далеко не в усіх, але в кого є, той легко набирає вагу.
Радість моя• 10 апреля 2025
Ні, не болючий.
Я Головна• 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Там не стільки апетит, скільки вплив на весь ендокринний ланцюжок в організмі та обмін речовин. Але інколи без кортикостероїдів ніяк не обійтись.
Я Головна• 10 апреля 2025
Не болючий взагалі. Особливо у порівнянні з вітаміном С, наприклад, - ледь по стелі від нього не бігала.
автор Самохвалова • 10 апреля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Та мне три дня нужно.
Анонім Секретар• 10 апреля 2025
Нет, не болючий
Пасти Ла• 10 апреля 2025
А таблетки не подойдут