Тирамісу на терасі• Изменено 15 апреля в 10:46
Втомилася від цього контролю харчування...
Багато хто розказує про радість після схуднення. Але ця зворотня сторона...Завжди і всюди контроль харчування, підрахунок калорій та взважування їжі. Велика тяга до чогось жирненького і смачного і разом з тим страх набрати назад ті кілограми. Так виснажує те життя з постійним контролем та обмеженням. Тренування - хочеш, не хочеш, а треба. Ось і зворотня сторона стрункості.
Люди вже всі пасок наїлися, а ти сидиш і чекаєш Великодня , аби зробити чітміл і з´їсти той шматочок
Точу ляси• 15 апреля в 13:07
Ответ дляБавовнятко
Ніт( Я як автор, або товста, або нещасна. Чим довше обмежуєш себе, тим частіше напади неконтрольованого голоду.
Ви правда зі стрункою фігурою, підтягнутою, з упругими мʼязами та ефектними лініями відчуваєте себе нещасною?
МУСЯкомарова• 15 апреля в 13:08
Ответ дляКому там слова не давали
Проще быть толстой ,чем всю жизнь себя ограничивать в питании.
Ні. Зайва вага з часом руйнує здоров´я.
Зрозуміло, що йдеться не про 5 кг зайвих.
МУСЯкомарова• 15 апреля в 13:11
Ответ дляЗамулена ріка
На оту зону ’білки’ можна покласти 100 гр. вареної курячої грудки, а можна побудувати башню з 400 грамів свинячого шашлику
А можна на всю тарілку насипати величезну гору смаженої картоплі з салом.
Зрозуміло, що просто купівля тарілки питання не вирішує.
Але якщо тиждень зважувати їжу, дивитися у гуглі калорійність, то вже з цією тарілкою дуже просто буде далі приблизно класти свою порцію.
Навряд чи різниця у 50ккал туди/сюди суттєво впливає на результат.
Тримаю свічку• 15 апреля в 13:14
Ответ дляТирамісу на терасі
6 місяців
я пятый год) Похудение за 9 месяцев и теперь поддержка веса. Периодически не считаю, но в целом фатсикрет мой верный спутник. Мне неспокойно даже, когда я не записываю и тогда я примерно в голове это считаю. Пришла к тому, что нет вредных продуктов и все можно вписать в калораж и что если сорвался день, то не надо себя ругать, просто идем дальше
Злюка-закусюка• 15 апреля в 13:18
Ответ дляТирамісу на терасі
Магазинних. Рошенівськиї, біскоті, кулиничі, панетоне
Ни разу за 50 лет жизни не ела пасочки до Пасхи
Бавовнятко• 15 апреля в 13:18
Ответ дляТочу ляси
А де вона у мене?
Точу ляси• 15 апреля в 13:19
Ответ дляБавовнятко
А де вона у мене?
Ви написали «або товста або нещасна». Тобто ви ніколи й не були стрункою?
Злюка-закусюка• 15 апреля в 13:20
Ответ дляr25-1
тю...шо там взважувать. глаз набивается уже на второй неделе.
а по паскам и тп- ну ешьте сколько влезет один день, на второй пробегите на 5км дольше.
Ну, хоть загуглите, сколько калорий сжигают эти 5 км, удивитесь!
Точу ляси• 15 апреля в 13:20
Ответ дляЗлюка-закусюка
На пол шоколадки хватит)
Злюка-закусюка• 15 апреля в 13:21
Ответ дляТочу ляси
На пол шоколадки хватит)
Нет. И речь про ’пасочки, сколько хочешь ’, а не полшоколадки
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:22
Ответ дляДрібка щастя
Ну не обязательно взвешивать еду чтобы оставаться стройной, будем честны.
Тренировки нужны не только для дополнительного расхода калорий, а прежде всего - для здоровья.
Стройность и спорт это стиль жизни, а не мучения.
Может у вас РПП?
Не люблю спорт.
Тільки кроки рахую, з дітьми у футбол, волейбол, баскетбол граю іноді. Влітку басейн чи море.
Оці постійні тренування у спортзалі не розумію, чим зараз хворіє населення.
І давайте будемо чесні, половина вбиває свої суглоби у тому тренажерному залі.
Точу ляси• 15 апреля в 13:23
Ответ дляЗлюка-закусюка
Что нет ? В шоколадний плитке в среднем 500-600 ккал
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:24
Ответ дляДон Пэдро
Значит плохо Вы диетничали. Должны были отвыкнуть от вкуса вкусняшек))
Я обычно за месяц отвыкаю, забываю вкус. Нахожу другое вкусненькое. Например орешки.
Я їм абсолютно усе.
І дуже схильна до повноти.
Дієти - це тимчасово.
І дуже схильна до повноти.
Дієти - це тимчасово.
Дрібка щастя• 15 апреля в 13:24
Ответ дляСладко-соленая
Не люблю спорт.
ну есть и те что вредят себе, конечно.
я дома занимаюсь. есть инвентарь. пилатес и силовые. никаких проблем)
мне нравиться быть в форме и быть сильной. И спина не ноет и колени не болят как у моих многих одногодок.
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:26
Ответ дляДрібка щастя
ну есть и те что вредят себе, конечно.
Вам подобається
Мені ні
Це нормально. Багато того, що люблю я, не будете любити ви.
Я, наприклад, із задоволенням пройду 30 тис кроків. Чи побігаю у футбол. А гантелі і стрибки не про мене.
Мені ні
Дрібка щастя• 15 апреля в 13:27
Ответ дляСладко-соленая
Вам подобається
Мені ні
я вас ни к чему не принуждаю.
делайте что считаете нужным.
любая активность это хорошо
делайте что считаете нужным.
любая активность это хорошо
Точу ляси• 15 апреля в 13:28
Ответ дляСладко-соленая
Вам подобається
Мені ні
Так а тема про втомлення від підрахунку ккал))
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:29
Ответ дляДрібка щастя
я вас ни к чему не принуждаю.
делайте что считаете нужным.
любая активность это хорошо
делайте что считаете нужным.
любая активность это хорошо
Ми дискутуємо) якщо ви не проти
Багато хто зараз сприймає спорт - тільки тренажерна зала годинами.
Точу ляси• 15 апреля в 13:29
Ответ дляДрібка щастя
я вас ни к чему не принуждаю.
делайте что считаете нужным.
любая активность это хорошо
делайте что считаете нужным.
любая активность это хорошо
Так неожиданно человек защищает свой образ жизни, как-будто кто-то осуждал его)
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:30
Ответ дляТочу ляси
Якщо по темі, я все життя дивлюся, що їм і скільки.
Дуже схильна до повноти.))) і був такий час, коли була повна і не могла схуднути.
Дрібка щастя• 15 апреля в 13:31
Ответ дляСладко-соленая
Ми дискутуємо) якщо ви не проти
ну потому что воспринимают (например, как автор) стройность как большую работу. а побуждения должны быть другими - забота о себе, а не повинность)
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:31
Ответ дляДрібка щастя
Успішний успіх з кожної праски.
Точу ляси• 15 апреля в 13:31
Ответ дляСладко-соленая
Ну вы счастливы в своем весе и теле и это главное)
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:33
Ответ дляТочу ляси
Не завжди задоволена
Це життя, і буває всіляке.
І схуднення на мою думку і для мене - це по-перше про ментальне здоров´я і загальний настрій.
Це життя, і буває всіляке.
Точу ляси• 15 апреля в 13:34
Ответ дляСладко-соленая
Не завжди задоволена
Це життя, і буває всіляке.
Ой щось ви закрутили.. схуднення- про ментальное здоров’я? А можете пояснити?
Фісташкова кава• 15 апреля в 13:34
Автор, розумію вас. В мене дієта не через схуднення, а через здоров’я. Іноді плакати хочеться. Бо всі їдять те тістечко, а ти посміхаєшся і кажеш що не хочеш.
Бля, задовбало. вчора зірвалась з’їла шматок того клятого торту.
бифидобактерияЖоржик• 15 апреля в 13:35
Ответ дляМоя улюблена страшко
А я ем все что угодно и сколько хочется и при этом стройнею, благодаря эзотерическим практикам которые когда то приобрела у целителя.
Опять вы
Точу ляси• 15 апреля в 13:35
Ответ дляФісташкова кава
Хвилина задоволення для рецепторів язика і все) а мінусів ціла купа
Сладко-соленая• 15 апреля в 13:37
Ответ дляТочу ляси
Я можу тільки про себе написати.
Про наболіле.
Коли я потрапила з дітьми в окупацію, обстріли, життя під страхом впродовж більше року, евакуація, міграція та загалом процес виживання - я набрала декілька зайвих кг. Скинула я їх тоді, коли моє ментальне здоров´я нормалізувалося, коли життя більш меньше стало спокійніше. І це сталося не одразу.
Це такий, яскравий приклад. Але є різні. Проблеми у сім´ї, зі здоров´ям, з дітьми, фінансові і так далі, можуть дуже повпливати. Спершу треба з головою попрацювати, а потім вже з тілом.
Про наболіле.
Фісташкова кава• 15 апреля в 13:38
Ответ дляТочу ляси
Згодна, але хочеться, хоча я не їм солодке, білий хліб і цукор вже майже три роки. Всі казали ти відвикнеш - ні, не відвикла, постійно хочу. Але їм надзвичайно рідко, може раз в два-три місяці.