Чесно брешу• 15 апреля в 14:54

Дуже дивний симптом. Прошу допомоги.

Не знаю навіть як пояснити. Лікарю розповідала, але не впевнена, що вірно. Він мені нічого і не пояснив що зі мною відбувається. Призначив АД, але це сталося зі мною знову. На епілепсію мене перевіряли і
наче все добре. .
В мене зненацька виникає у всьому тілі дуже неприємне відчуття і я не знаю навіть як його описати. Наче в голові виникають якісь картинки і я не можу зрозуміти чи це події вигадані чи справжні. В той же час наче по тілу розтікається якесь дуже неприємне відчуття. Все це минає мабуть за одну хвилину, але нічого жахливішого я в житті не відчувала. І це не біль, а дещо інше.
Може хто не дай Боже також таку проблему має, або знає що це таке і може хоча б вірно назвати цей стан.
Буду вдячна за будь яку допомогу.
ЖаннаНеАгузарова• 15 апреля в 14:55
до психіатра сходіть, може шизофренія
БезВзяток• 15 апреля в 14:56
Паническая атака?
Врач что сказал?
автор Чесно брешу • 15 апреля в 14:56
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
до психіатра сходіть, може шизофренія
Так я вже була у психіатра. В мене ще й тривожний розлад, то мені призначали антидепресант.
Прокачую сідниці• 15 апреля в 14:57
Головне не бійтесь цього. Постарайтесь дивитися на це почуття зі сторони. В мене було таке, що все навколо ставало маленьким. Потім я зрозуміла, що це синдром Аліси в країні мрій. Достатно рідкий. Може ваш стан ще не класифікували
Два-три тижні і фсьо• 15 апреля в 14:57
Схоже на панічну атаку
ЖаннаНеАгузарова• 15 апреля в 14:57
Ответ дляЧесно брешу
антидепресанти мають накопичувальний ефект
Два-три тижні і фсьо• 15 апреля в 14:57
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
до психіатра сходіть, може шизофренія
Та ну яка шизофренія!
автор Чесно брешу • 15 апреля в 14:58
Ответ дляБезВзяток
Паническая атака?
Врач что сказал?
В мене бувають і панічні атаки також. Але це зовсім інше. Лікар взагалі мало що говорив і все це відніс до тривожного розладу і призначив АД. Але це сталося знову.
Два-три тижні і фсьо• 15 апреля в 14:58
Скільки п´єте ліки?
Peppermint Winter• 15 апреля в 14:58
може дереализация, симптом тревожного расстройства
Глаголиця• 15 апреля в 14:59
Ответ дляPeppermint Winter
Дереалізація - це не симптом, а окремий діагноз
автор Чесно брешу • 15 апреля в 14:59
Ответ дляПрокачую сідниці
А ви в цю мить мали якісь неприємні відчуття?
Ви до лікаря зверталися?
Поумничка• 15 апреля в 15:00
Или эпиактивность или...шиза
Клевотница• 15 апреля в 15:00
А какие именно картинки вы видите?
автор Чесно брешу • 15 апреля в 15:01
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Схоже на панічну атаку
В мене ПА також бувають і вони інші, але я вичитала в інтернеті що схоже більше на галюцинації.
автор Чесно брешу • 15 апреля в 15:01
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Може я їх дійсно мало пью. Минув лише місяць.
Молчавочка• 15 апреля в 15:02
Ответ дляЧесно брешу
За місяць точно б вже подіяли
автор Чесно брешу • 15 апреля в 15:02
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Скільки п´єте ліки?
Трохи більше одного місяця.
Прокачую сідниці• 15 апреля в 15:02
Ответ дляЧесно брешу
Ви до лікаря зверталися?
Так, відчуття фізіологічні неприємні, це буває рідко, але в мене відчуття,що моє тіло маленьке а все навколо велике чи навпаки, це все триває секуд 10. Наче щось в головіе перемикається. Також в мене буває таке, що наче по тілу щось повзає, або в тілі. До лікаря не зверталась ) бо сама вчуся на лікаря😀
Щебетуха• 15 апреля в 15:03
В мене було подібне, але в голові, ніби на долю секунди тебе виключають і включають знову. Виявилося, побочка препаратів.
дожену і ощасливлю• 15 апреля в 15:03
Ответ дляЧесно брешу
Якби це було в моїх знайомих я б порадила піти до сповіді і причастя.
автор Чесно брешу • 15 апреля в 15:03
Ответ дляПоумничка
Или эпиактивность или...шиза
Лікар підозрював спочатку саме епіактивність, але врешті решт не підтвердив це.
Глаголиця• 15 апреля в 15:04
Ответ дляПрокачую сідниці
Автометаморфопсии и сенестопатии
Поумничка• 15 апреля в 15:05
Ответ дляЧесно брешу
Если в мозгу изменений нет, то шиза скорее всего...ну или начало деменции, если вы 50+
Прокачую сідниці• 15 апреля в 15:05
Ответ дляГлаголиця
Автометаморфопсии и сенестопатии
Так типу того, добре що це триває недовго
Глаголиця• 15 апреля в 15:05
Ответ дляЧесно брешу
Побачив, що тривожна і зрозумів, що то дереалізація була
автор Чесно брешу • 15 апреля в 15:05
Ответ дляКлевотница
А какие именно картинки вы видите?
Вже не можу згадати. Наче якісь неприємні спогади, але я не впевнена, що вони справжні.
Їх багато і вони змінюються. Наче на намішалися різні події в одну кучу.
неДодекаэдр• 15 апреля в 15:06
Вряд ли шиза. У вас есть критика, вы понимаете, что с вами что-то не так – значит, не шиза. Может, что-то с сосудами. Нужно делать МРТ головы
автор Чесно брешу • 15 апреля в 15:06
Ответ дляЩебетуха
В мене це було і раніше, коли я взагалі ніяких ліків не приймала. То це не мій варіант.
Плету корзинки• 15 апреля в 15:07
Хз... В мене теж підтверджений тривожний розлад був. Але картинок не було. Може, це якась дуже специфічна дереалізація? Картинки - то типу уявляється в голові, як наприклад ’уявіть сосновий ліс’? Чи ви перед собою прям бачите замість реальної дійсності?