Докладальниця• 17 апреля 2025

Газ, заборгованість

Дівчат, підкажіть будь ласка
Заборгованість по газу, десь 6к +
Вчора сестра власника будинку, сказала що телефонували, сказали відріжуть, чи щось таке 😒
Реально таке може бути? Я плачу по 500, 1000, 200 і т.д.
Просто в мене на усе немає змоги.. живу в селі, а власник закордоном, і якщо шо, він не зможе приїхати..
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
если хоть что-то платите-то не должны....
Плачу, от вчора оплатила 500, сьогодні теж 500
УжеВотДа• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
ну от. Потрохи і сплатите.
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляУжеВотДа
ну от. Потрохи і сплатите.
Я надіюся що так і буде. Що все буде добре. Дякую.
Непогодка• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Я розумію. Але і підключити потім треба власник.. а він закордоном.. ох, оце я попала 😒
да это правда. У меня сосед не платил за газ (Днепропетр. область) отключили, но собственник дочь. Он прилетела из Нидерландов и решала вопросы. Отключили когда долг был 17 тыс.
З царем в голові• 17 апреля 2025
Вже тепло, опалення виключене. За літо оплатите борг. Якщо вони будуть бачите що сплачуєте, то не відріжуть.
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляНепогодка
В мене борг 6000
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Ох, я надіюся, але хто зна як воно буде.. дякую
Соседка Маши• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Не знаю. Я написала те, що вона казала. Я перший раз з таким стикаюся.
Вы думали можно потреблять газ и не платить ?
Соседка Маши• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Тоді нічого не вийде, власник закордоном, повертатися не збирається
Так пусть оплатит и все
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Де ви побачили що я не плачу? Чи вам треба свій негатив злити на інших? То вам тоді до дзеркала треба підійти.
Соседка Маши• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
В мене борг 6000
Не смешите за 6000грн не отрежут, просто платите потихоньку и все, у меня 4000грн в месяц набегает когда холодно.
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Я не знаю. Я ж не стикалася з таким. То як мені сказали, те я й написала. Дякую вам за відповідь.
Ясамаякрасивая)• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
А який сенс в таких транзакціях? Тобто вчора чи сьогодні ви 1000 не могли оплатити?
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ні, в мене з коштами важко зараз, тому так, тому й заборгованість зʼявилася. Логічно ж усе, тим паче якщо перший раз таке 😒
Ясамаякрасивая)• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Та ні, це не дуже логічно, особливо якщо ви комісію за платіж платите. Логічно було б, якщо в тому місяці 500, в цьому 500, а сьогодні та завтра - тут нуль логіки...
Доктор Варвар• 17 апреля 2025
Шото сильно много и не отрезали до сих пор!
В 2017 году я продала дом и не знала, что надо расторгнуть договор лично, думала продажи достаточно. В итоге за зиму намотали они 1600, газ отрезали, подали в суд, мне об этом не сказали - письма же на старый адрес приходили. С меня списали долг и за услуги суда и адвоката. 5200 в один день списали с зп….
Писала им, а по закону вы не уведомили, поэтому делю вам с маком. Подавать встречное - платить адвокату. Пусть подавятся, поплакала, заработала ещё.
Автор, пишите и платите, отрежут и в суд по дадут на раз!
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В мене немає комісії. Ну коли зʼявилися, тоді і закинула.
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Та плачу, як зʼявляться, обовʼязково закину усе, але ж на даний час немає саме цієї суми 🥺
ЯНаПэПэ• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Та в мене немає кредитних лімітів.
То зробіть
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Якщо ви не взмозі платити потрібно їхати до них і зарання писати заяву про реструктуризацію боргу. Вам складуть графік погашення.
Там треба власник. Та і якщо можна було б мені, то зовсім далеко їхати, а коштів немає, та ще й дітей таскати, ну таке собі..
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2025
Автор, по нормальному пишется запрос в компанию чтоб реструктуризацию сделать с описанием сложности оплачивать вовремя.

По другому - отрежут, есть выбор или пользоваться или нет. Если услугами пользуешься- нужно платить, так как там тоже люди, работники, они зарпрату получают, закупают газ/оборудование и т.д.

Муж энергетик, когда люди/предприятия перестали в области массово платить- им порезали зарпраты и для дежурки даже топлива не было. Зато да- было нельзя отключать людей и предприятия...

Отрежут - тогда печка буржуйка для отопления или конвектор электрический, или же электрическая поверхность для подогрева пищи.
hrystia• 17 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
А як це зробити? Я не власник же, я взагалі не розбираюсь в цьому
Має робити тільки власник. Я робила так. Але врахуйте, що окрім сплати боргу потрібно буде оплачувати ще поточне використання газу.
автор Докладальниця • 17 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi

Там має власник то робити, а я не власник. В мене борг 6к, я плачу, просто на даний час немає цих грошей, ну от бувають такі дні 😿 тим паче я перший раз стикаюся з таким. Просто тепер я ще більше переживаю що відключать, а потім я не зможу підключитися бо власник не приїде сюди