Кишмишная Мая• 25 апреля 2025
Ви вже бачили відео з хлопчиком і російською музикою?
Що скажете ? Ви вважаєте доросла з ним могла так розмовляти ? Чи він більш неправий ? Ви на чиєму боці ? Невже прослуховування в своєму телефоні музики - то вже рахується криміналом ?
Ответ дляBeile
Тепер черга батьків хлопця. Я б це так не залишила.
Вони можуть її за знімання і викладання, але там штраф максимум 10000, хіба послуги адвокатів на неї повісить, то там можна і 50тис накрутить.
А от ща чіпляння до дитини, булінг і все таке може шось і вагоміше буде.
Алина-eb61• 26 апреля 2025
ха такой маленький а уже нажил себе злейшего врага в лице скучающей женщины . талантище
она просто так не отпустит и у нее много лет впереди следить за его судьбой и в самый неожиданный момент отомстить
на этом сюжете много детективов триллеров строится
Ответ дляАлина-eb61
да всем плевать на этого негодяя.позорище родителям
Алина-eb61• 26 апреля 2025
Ответ дляmafansiya
этой женщине будет долго ненаплевать
она войдет в состояние мании и пипец ему
Ответ дляzajka12
Тиждень назад був аналогічний конфлікт з підлітками в центрі києва, вони потім баришні ввімкнули ще й росгімн. Так от київська поліція дала коментар щ цього приводу, а потім і юрист, що закон забороняючий є, а відповідальності нема. Звісно ви можете викликати поліцію, але вони можуть тільки притягнути за розпивання спиртного хлопцчми або якщо вчинені хуліганські дії, але не за рос контент.
Так, величезна проблема нашої країни, що закони не працюють ((
Ответ дляУдачная
Вам норм, щоб вас ідентифікували з руснею? Наприклад, за кордоном для більшості іноземців російськомовні=росіяни, та вони взагалі не розуміють як це не знати власної мови.
например, заграницей, большинство иностранцев - вообще не отличают русский от украинского
Ответ дляShoosha
Не знаю что немцы говорят, я в Румынии, здесь большинство украинцев говорят на русском, потому что не надо притворяться и корчить из себя непонятно что. В местных чатах за мовные срачи банят.
Отношение украинцев к детям в Украине, просто отвратительное, судя по комментариям.
Удалено администрацией...
Ответ дляProstoKoschka
Так ваші ’ОтпрЫскы’ може ще гірші. Ви ж судите чужу дитину. З чого ви взяли, що ваші не такі? Відкрию вам таємницю, що дуже багато чемних хлопчиків та дівчаток вдома поза будинком поводять себе ще гірше за хлопця на відео? Чи серед україномовних немає бидла чи що? Українською, на вагу думку, розмовляють лише святі? Мова не робить людину гарною чи поганою. І я розмовляю російською, і багато. Що з того?
До чого тут мова?
Він бикував, порушував закон і матюкався. Неважливо на якій мові
Ответ дляzajka12
Ви спочатку в термінах розберіться.
До чого тут булінг?
Ответ дляOlvia1987
Территория рядом с окнами первого этажа это какая то запретная зона? Или частная собственность владельцев окон ?
А вы не знали? Они всегда вылазят из окон и рассказывают кому где стоять, парковаться (даже если там место для парковки официальное), и считают, что как минимум метров 5 территории - их
Ответ дляProstoKoschka
Я суджу із побаченого. З відео більш, ніж зрозуміло, що пацан – бидло.
До чого мова взагалі?
Ответ дляDavidka
Ви жили на першому поверсі? Я так. Не один рік. І так, не один раз виходила і просила і відійти з колонкою далі на майданчик, і слухати музику в машині з зачиненими дверима. Якщо людина адекватна, але трохи недовихована, то жодних конфліктів. А з цієї соплі на відео нічого хорошого вже не виросте.
Чому ви так думаєте? От ця бабка в дитинстві, мабуть, була адекватна як уся радянська молодь. А виросло неадекватне. Так що хлопчик може бути нормальним. Ну і вважаю, що молодець як зміг опиратися. Бо мої б стушевалися і пішли додому. Їм теж одна навіжена зробила зауваження якою мовою треба розмовляти
Ответ дляkisunya11
Ви спочатку в термінах розберіться.
До чого тут булінг?
Публічні приниження та образи, висміювання, псування особистих речей або коментарі з погрозами у соціальних мережах.
За це відео батьки можуть добряче з неї грошей збить. Плюс до всього вони наймуть адвокатів і самі не ходитимуть, а вона буде тільки те й робить, що зодить по судах. Іпотім всі розтрати адвокатів, моральна компенсація і т.д. на програвшого суд, а вона явно його програє.
Ответ дляпу_пугренчик
Яка думка? Перше, що голосна музика може заважати іншим. Друге, в місті траур. Третє, яке може бути ставлення до популяризації творчості тих, хто тебе вбиває?
Предлагаете не слушать украинскую музыку? Тцкшники украинцы и творят жуткое зло, убивают в том числе.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляЛапка
дискриминация по языковому признаку, по конституции.((
Если просто у себя в квартире.
щоб довести, що на відео дискримінація 10 статті Конституції, треба спочатку довсти, що бидло на відео є представником російської нац.меншини. Тобто є етнічним росіянином, що проживає у місцях компактного проживання нац.меншини і бере участь у житті меншини. Нагадаю в сотий раз: зросійщених 10 стаття не захищає. Вона - і це природньо - стоїть на захисті етнічних росіян, що компактно проживають у кількох селах Хмельницької та Чернівецької областей і плекають яку не яку, а типа власну культуру.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
А паління? Було б добре, щоб також карали. Бо вже задихаюся від курців в громадських містах. І діти також потерпають
так а поліцію до курців ви скільки разів викликали? Я от неодноразово. так, це дуже довго. Але закон - є, і він на нашому боці. Дайте закону працювати.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляzajka12
Основна проблема, шо контитуція на паузі.
ще одна страждалиця по 10 статті7 Подивіться мої коменти, я в них написала, чому на вас конкретно 10 стаття ніяк не поширюється.
Ответ дляАлина-eb61
Может её психиатру показать надо?)