Чу Ча• 29 апреля 2025

Читали про писательницу и аутиста?

В новостях попалось
"Дитяча письменниця образила хлопчика з аутизмом: "Істота, яка привертає до себе увагу""

Ситуация странная.
Пампушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
На Книжковій країні на презентацію книги Роздобудько прийшов інклюзивний клас, а також була присутня полруга Роздобудько Вороніна. Інклюзивний хлопець щось вигукував на презентації, воронина вирішила навести тишу, зробивши пасивноагресивне зауваження дитині використавши слова про істоту, яка хоче привертати увагу до себе. Вчителька сказала, що дитина з ооп, вороніна сказала, що воно й видно. І не вибачилася. Презентація продовжилася.

Після опису ситуації мамою хлопця і директоркою школи, Воронина спромоглася на черговий шедевр-недовибачення:
1) я не знала, що дитина з ооп. Типа здоровій дитині таке можна сказати.
2) нас не попередили, що будуть такі діти. Тобто це якесь диво, що серед нас є особливі люди, і про таку надзвичайну ситуацію треба попереджати заздалегідь.
Нащо взагалі вести таких дітей на подібні презентаціі?
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляПампушечка
Тому що таким дітям теж цікаві презентації і світ не лише для здорових людей. Ще питання?
Пампушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Але ж воно видно як цікаво якщо він кричить матюки. Це жесть. Що в голові у таких батьків. І не треба говорити, що нормальні діти теж кричать таке.
Пампушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляМарс атакует
слухайте, ну, ви теж не майстер по підбору слів, щоб такі поради давати. І поясніть нарешті, що не так зі словом істота?
Ну слово таке собі, принизливе. Это существо грубо говоря. Так с уничижительным подтекстом выражаются. Писателтнице как то выражаться так не прилично, хотя где то я понимаю её шок от происходящего.
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляПампушечка
З чого ви взяли, що він кричав матюки?

От ви взяли неперевірену інформацію з невідомого джерела і видаєте за факт. А ви би краще включили критичне мислення і подумали, перш ніж оцінювати ситуацію.
Пампушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
З чого ви взяли, що він кричав матюки?

Писали ж тут що послав письменницю.
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляПампушечка
Писали ж тут що послав письменницю.
Таким як ви так і хочеться сказати : на паркані теж написано.
культУра• 29 апреля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Скоріш за все Ви Кокотюху не читали. Детективи він пише цікаві і для дітей, і для дорослих. Людям подобається. Користується попитом у читачів.
Звичайно, якщо склала про нього свою думку, то читала. Адвокат з Личаківської, як мінімум, ще щось дитяче про УПА починала, але просто не змогла себе силувати далі.
Людям подобається дивитися тік-токи, як інші бульки носом пускають, то що, варто це толерувати і включати в шкільну програму? Давно доведено, що розвиватися важко, а деградувати дуже легко і приємно, звичайно, що у більшості людей буде користуватися попитом що «попроще».
Завдання освіти-тягнути маси наверх, а не навпаки.
Бабульція• 29 апреля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Тут ситуация даже не в аутизме.
Выражаться ’істота’ в адрес детей не допустимо.
Ко взрослым тоже
Можна тільки уявити, що і середині цієї людини, якщо навіть на загал вона каже на дитину ’істота’.
Запасная спина• 29 апреля 2025
Ответ дляЧорт і Шо
такий собі ширвжиток, а точніше непотріб до літератури не має ніякого відношення
різні люди різне й читають, хтось читає Бредбері, а хтось таке
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Ситуація мутна, вороніна написала недолуге вибачення, яке й вибаченням не назвеш, закрила коментарі і пропала внікуди. У неї є відеозапис, але вона його не публікує. Чомусь.

Вибачилися по-людськи лише її колеги.
Вибачення за те, що їй зірвали зустріч з дітьми?
Навіщо вести дитину з проблемною поведінкою туди, де вона не зможе себе поводити відповідно ситуації?
Це вже в школах бідні діти та вчителі звикли, їм нікуди діватись, що на математиці можна вити, а на англ.мові стрибати.Їм заборонили навіть дихати в бік тих дітей.Терпіть.Все.
А тут людина не звикла, що їх на х..й посилають під час того, як вона дітям цікаве розповідає.Зараз навчать.Що якщо ти сама без інклюзії, то має терпіти таке навколо доскону.
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЧу Ча
Ребёнок вероятно стоял или ходил, а писательница что, пьяная была, что подумать забыла перед тем как сказать? Странная ситуация
Ребенок орал ’ идите на х..й’, ну чего ж не потерпеть...
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так, попереджати треба. Щоб уникнути непорозумінь. Типу я повинна сидіти і думати передімною невихована дитина чи з певними проблемами по здоров´ю.

Письменницю не підтримуючи звичайно. Але попереджати треба. Такі діти можуть вигнукити зауричати, кинути чимочь. До речі звичайні діти теж таке можуть зробити. І треба сказати останньому про норми поведінки. Звичайно без хамства.
Цікаво, а навіщо брати дитину, яка вигукує, кричить і кидається на зустріч?Вона там що зрозуміє?
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
В тому і справа, що не треба нікого попереджати. Бо інклюзія - це норма, а не якесь диво чи надзвичайна ситуація.

Скажу більше. Якщо на зазрді щдорова дитина погано себе поводить, слід звертатися до батьків, вчителя, який ща цю дитину відповідає, а не до самої дитини.
Норма- це норма.Якщо людина розвивається не відповідно віку, то це не норма.
А, і ще, що має вчитель зробити в залі, де тиша та інші слухають?Кинути всіх і вивести цю дитину?А навіщо їх взагалі туди вели, якщо вона не може себе опанувати?Все одно нічого дитина з зустрічі не винесла.Щоб що?
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Реально, показились с той инклюзией. Зачем на такое мероприятие потащили этот класс? Чтобы что? В любом случае, это не оправдывает высказывание писательницы, но и думать нужно, для кого эти мероприятия.
Так мама ж явно буром прет, про право на образование и чтоб везде-везде присутствовал.Пофиг, что это самому ребенку неинтересно, что всем ужасно.Зато мама потом на фб будет рвать на себе волосы: обидели, гады.Это как заставлять младенца водить машину.Зачем непонятно, просто хочется.
Весела пiсенька• 29 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Навіщо ви пишете ці фантазії? Вчитель та помічник стояли поряд з дітьми і кажуть, що дитина вела себе адекватно, може трохи емоційно, але жодних посилань на х.. чи неадекватної поведінки. Представники школи декілька раз просили показати відео, де всі все можуть побачити, але це ігнорується
Чорт і Шо• 29 апреля 2025
Ответ дляЗапасная спина
А з української літератури що Вам подобається? Від кого з авторів у захваті?
как тебе такое илон маск• 29 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Щоб почухати его батьків ’моя дитина така ж, як і всі, осьо і на презентацію ходила’. Як відправляти дітей, яких укачує, на шкільні екскурсії в автобусі, де дитина блює всю дорогу. Як відправляти дитину з енурезом в табір з загальними кімнатами по 6 дітей. Воно ж наче якщо ховати голову в пісок, то і життя простіше.
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Вопрос , что делал тот с кем был это ребёнок. Он вообще как-то реагировал на то, что ребёнок мешал ?
А как надо было реагировать? Побегать с ним?
Українська зірочка• 29 апреля 2025
Ответ дляМамкиня доця
А до нормотипової людини можна звертатися ’істота’?
Наприклад, в маршрутці: ’істота голосно говорить по телефону і хоче привернути увагу’ чи ’істото, передайте за проїзд’? Ні, можна ввічливіше - вибачте, ви мені заважаєте. Тут навіть ображаються, якщо жінку назвуть жінкою, а не дівчиною. А на дитину, виявляється, можна казати істота.
А хто сказав, що ця дама нормотипова?
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Ещё до ковида дочь пошла на ДР к школьной подруге. Один из приглашённых привёл с собой братика. Только никто не предупредил, что у братика диагноз и для него привселюдно и везде мочиться, это норм. Обоссал пиццу и платья паре девочек. Шок был у всех. Мамашка оправдывалась, что на нём был памперс и он не должен был так делать. Надо ли говорить, что из-за дуры-матери и старший стал изгоем, которого просто перестали приглашать на внешкольные мероприятия. Думать нужно, согласовывать и предупреждать.
Это ж какая лють...В 18 лет здоровый ребенок уйдет не оглядываясь и больше туда не позвонит...И будет прав.
Пффф 100%• 29 апреля 2025
Зайшла на сторінки Роздобудько, школи, мами хлопчика. Ніде не написано, що він викрикував матюки, навіть у Роздобудько, яка усіма силами намагається бути хорошою і пише лише хороше і про хлопчика, і про Вороніну. Школа просить надати відео з зустрічі, щоб підтвердити відсутність нецензурної лексики зі сторони хлопчика. Але хтось не лінується скрізь розповсюджувати оцю брехню про матюки. Ну треба ж поманіпулювати громадською думкою, змусити всіх ще більше ненавидіти відмінних дітей....
Весела пiсенька• 29 апреля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Ось, допис тьютора
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Озвучте весь список заходів, куди модна інклюзивним дітям, будь ласка.
Везде можна, вот прям везде.
Встречный вопрос, вы б хотели лететь в самолете, где пилот страдает эпилепсией и слепой на один глаз?Просто ему очень хочется летать и быть пилотом.Вам что, жалко собой пожертвовать?
Чорт і Шо• 29 апреля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ничего странного. Между теткой в климаксе, которую фигачит давление, потливость, эмоциональные перепады и ребенком-аутистом, СДВГ и т.п., общество выберет дитятю. Хотя он ни хрена не сделал и не сделает для этого общества, но будет тратиться деньги и время на его «социализацию».
До чого тут клімакс? Вороніній 70 років, клімакс був 20 років назад.
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Дитина прийшла разом зі своїм класом, однокласники знають і розуміють його поведінку, він їм не заважав.
Ага.Вообще.Их приговорили учиться в постоянном дурдоме.У них кто-то спрашивал, как им писать контрольную под ор?Или диктант.Но чужих же не жалко.
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ дляЭлектричка
Більше нема де поволати та поматюкатися?
Ждушечка• 29 апреля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Угу.Про блювання прям 100%.
Электричка• 29 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Вам? Не знаю.
Дама_с_караваем• 29 апреля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Зараз такі мамки, що за погляд не з того ракурсу на бубу її- розірвуть тебе у прах, їм пох, що їх дитя творить
Тоді плювали б в мамку, а так - в письменницю, як там її