Лялькодзьоб• 29 апреля 2025
Не беруть на роботу через вік чи через зарплатні очікування?
Хочу змінити роботу, зараз в пошуках, мені 43, професію, за якою шукаю роботу, люблю, це моє, постійно актуалізую знання, маю багато реально підтверджених кейсів та реалізованих проектів. Пройшла три співбесіди з ейчарами, всі три відмови, на моє запитання в чому причина, одна відповіла, що на суму винагороди, що я озвучила не розраховують. Інша сказала, що керівник переглянула інтерв´ю, сказала, що вам стане нудно через пару місяців. По зарплаті вказала вищу по ринку. Керівником бути не хочу, хоча теж підходу по навичкам, маю невеличкий підробіток та й чоловік готовий утримувати стільки, скільки буде потрібно. Не переймаюсь сильно, але цікаво чи то я вже стара, чи хочу багато грошей.
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляНафаня Маня
У нынешнего руководства такой пунктик, всех пенсов и предпенсов нафиг. Сегодня не взяли мебельщика 52, вчера уволили гип-а 55. Когда все это перед глазами, смешно читать про в 59 на 100 тысяч. А работаю здесь, потому что деньги нужны. Проще некуда.
Кернел теж пенсів звільняє
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
В експорті? Це якісь стартапи, в імпорті, погоджуюсь. 30-50 зарплата продажника у невеликій компанії на українському ринку
Відкрийте ворк юа і подивіться вакансії, ось і шукають на таку зп
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Кернел теж пенсів звільняє
Та ладно, на виставці в Дубаї в них на стенді був хлопчик, років 65, ще один, мій однокурсник, з дівчат,тільки одна до 30, всі інші +/- мого віку
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Я його вивчила, на таку зарплату шукають менеджера ЗЕД в закупівлі, в експорті, зазвичай, зарплати не вказані
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Інформація підтверджена на 100%, може якісь одиниці приближених, відгуки почитайте про них - гомноконтора
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
або не вказана, або в такому районі, або вказана з планами, які не виконаєш, а ви хочете 90, в цьому і проблема
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Я працювала в Кернелі два роки, можливо, на виробництві і скорочують, а от в офісі наврядчи. Принаймі, з колишніми колегами постійно на виставках пересікаюсь, всі на своїх місцях.
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Я теж працювала, але не Київ, пенсів-предпенсів на вихід під будь-яким предлогом
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Треба запитати, думаю, що це все ж таки, виробництво, але, в будь-якому випадку, 43, то не предпенс.
Цветов Мне срочно• 29 апреля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ну смотря где. Я работала на многих предприятиях. Самые интриги и самый «дружелюбный» коллектив - это было в торговле
Тю, то где дамы там и серпентарий.
Хотя и производстве тоже похоже - приходит баба 67 лет на посаду зам директора по эконом или глав бух и начинает своих родственников ставить, выживая норм профи
Прям мафия
Цветов Мне срочно• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Классный возвраст и мозги и свобода и без декретов.
Но 25 летних легче кинуть на зп и заставить работать внеурочно без оплаты.
У моего ребенка одногруппников кидают заведующие садиков по оплате за англ в группах.
Прям поветрие в городе.
Скажите детям что б игнорили репетиторство в дет садах
Прям поветрие в городе.
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Не тільки виробництво, може в 43 ще і є шанс
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Кернел мені вже не цікавий, я там ще до війни у всьому розібралась. Доречі, заключні мною контракти приносять прибуток, і це не може не радувати. І зарплата в мене була нормальна.
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Прям поветрие в городе.
Батьки пенси починають хворіти + по лікарнях возити + внуки - теж не підходить
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Чого ж тоді пішли? Просто любите змінювати роботу?
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Які нахрен пенси, моя мама тільки в 70 на права здала, ще підпрацьовує на двох роботах. У онуки батьки є, бабуся на пару годин в тиждень, якщо не у відрядженні
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Запропонували цікавіші умови, на момент звільнення, відпрацювала два роки, для мене це нормально
Ласкове телятко• 29 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
А я вам кажу їм ніхто не підходить, прийшла молода - без досвіду + піде в декрет, прийшла вже з дітьми - буде постійно на дітей відволікатись, садки, лікарняні, школа, прийшла жіночка +-45, а в неї мати хвора, теж не підходить, бо треба доглядати + по лікарнях
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Роботів треба наймати, вони не хворіють, не вагітніють, батьків не возять по лікарнях
Куда_бежать• 29 апреля 2025
Ответ дляМагиня
Наприклад всі хто мене запрошує - мені не підходить.
І так я самовпевнена і звісно є результат.
Пішла з укр ринку за три покійни у міжнародний бізнес.
Бо мої скіли і впевненість у них оцінюються так як мені цього хочеться.
Навіщо мені просити менше якщо я Хочу більше?
Ви оприділіться...чи ви більше хочите чи певні компанії
І то ви пишите що пішли в міжнародну...і зразу що не хочите за три копійки робити...то нафіг туда йти було
Аноним ФЕЯ• 29 апреля 2025
Скажите, какие зарплаты предлагали вам на Менеджера ЗЕД? Скоро буду искать, интересно среднюю узнать?
Лялькодзьоб
• 29 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
З тих, хто сьогодні телефонував імпорт:від 28000 до 40000, експорт продажі ставка від 40000 до 95000+ відсоток.
Магиня• 30 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Перечитайте зранку на свіжу голову.
Куда_бежать• 30 апреля 2025
Ответ дляМагиня
Перечитайте зранку на свіжу голову.
То ви перечитайте що написали ’’Наприклад всі хто мене запрошує - мені не підходить.’’
Магиня• 30 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Мдаааа
Нехай щастить• 30 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Цю роботу знайшла теж у війну, пішла з компанії там де все було ’предсказуємо’. Гроші, щоб протриматись та не йти на копійки є, співбесіди мене не лякають, я люблю спілкуватись з людьми, це, в принципі і є основна частина роботи.
И поэтому вы создали эту тему?
Лялькодзьоб
• 30 апреля 2025
Ответ дляНехай щастить
И поэтому вы создали эту тему?
А це заборонено?
Нехай щастить• 30 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
А це заборонено?
Спрашивать, уже старая ли вы? За 3 года резко постарели?
Всміхайлик• 01 мая 2025
Авторе, як Ваші справи в пошуках?
Ви мене надихнули просити більше грошей за впевненість. І – мені поки що всі відмовили. Одразу. Видимо, такий зараз ринок.