Счастье_же_вот_оно• 04 мая 2025
Як ви вирішили проблему з батьками на старості?
Питання до тих, в кого батьки вже почали потребувати догляду чи допомоги - не прям лежачі, але треба якась поміч - АЛЕ, жити з ними ви КАТЕГОРИЧНО не збираєтесь ( так, не у всіх хороші й люблячі батьки) - як ви організували це? Доглядальниця? Якась сусідка за оплату? Скільки платите?
Поділіться, будь-ласка, як це можна зробити на відстані, живу за 600 км, сама туди їхати не хочу й жити разом також...