90x60x90• 07 мая в 03:22
Тим,хто схудли.Чоловіча увага.
Коли ви схудли,уваги від чоловіків до вас стало менше,чи більше,чи нічого не змінилося?
90x60x90
• 07 мая в 10:37
Ответ дляДоросла дівчинка
Відкрию таємницю - увага чоловіків не залежить від вашої ваги. Увага чоловіків залежить від вашого ставлення до життя. Легкості, почуття гумору.
Я це знаю.І на всі 100% погоджуюсь з вами.Але тим не менш цікава думка тих,хто схудли.Заради цікавості,не більше.
Плюс до того ви праві тому що ті,хто на мене товсту не звертали уваги і на струнку мене також уваги не звертають зовсім(((
Доросла дівчинка• 07 мая в 10:40
Ответ для90x60x90
Чоловіки люблять гру. Флірт. Я думаю, проблема в тому, що жінки занадто сильно зациклені на своїх недоліках. Це видно. Мені 44 роки. Відбою немає. Поки мовчу - уваги нуль. Як тільки починається розмова, жарти - їм стає цікаво))). Не пропонуйте тіло (маю на увазі не думайте про свої недоліки). Покажіть себе ту, яку хочете щоб бачили)))
90x60x90
• 07 мая в 10:44
Ответ дляДоросла дівчинка
Я не вмію фліртувати з чоловіками.Пробувала багато разів,це просто жахіття,а не флірт,я вам чесно кажу.Вирішила,що більше не буду.В мене не получається.Навіщо свідомо робити те,що не получається?Щоб зі сторони виглядати як посміховисько?Ні,я так не хочу.Тому краще нехай вони на мене уваги не звертають взагалі ніж сміятимуться і я тільки зганьблюся перед ними.
Доросла дівчинка• 07 мая в 11:21
Ответ для90x60x90
І тоді, повірте, ви їм і станете цікавими)))) ХЗ як це працює
90x60x90
• 07 мая в 12:15
Ответ дляДоросла дівчинка
Я вже давно ні з ким не фліртую.Рік точно якщо не більше.Це не моє.Як кажуть - не дано.
90x60x90
• 07 мая в 14:52
Ответ дляНе любовница
Худела с 60 до 40
Меньше однозначно.
А зачем тогда худели,если вам больше идёт быть аппетитной?
Не любовница• 07 мая в 17:23
Ответ для90x60x90
Мой нормальный вес 53-54 кг, 60 это толстоватая, а не аппетитная.
Так получилось , не смогла вовремя остановиться.
90x60x90
• 07 мая в 17:42
Ответ дляНе любовница
Та нет,не толстая.