Ms. Откровенность• Изменено 08 мая 2025
Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?
Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?
Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів:
269 (50.95%)
Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%)
Дати кацапам провести парад
114 (21.59%)
Какая разница
Слобожаночка• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Чула про це.
Друг на фронті.
Говорить, наші зараз по Криму бʼють, бо звідти забрали основну частину ППО.
Принаймні можна скористатися шансом, поки ППО на параді.
Друг на фронті.
Да, забрали, а потом обратно повезут. Интересно, у вас все такие друзья?)))
Радуга-дуга• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Если бы мы проигрывали, Вы б сейчас не на украинском, и не из Украины писали бы, ну, наверное, даже не писали - не положенно рабам интернета и времени на него.
Все, это бесполезно. Вы что-то принимаете?
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Факт, що ви хтива. А те, що не розумна то моя думка.
)
Да? Интересно, и какое это имеет отношение к обсуждаемой теме?
Потішаюся• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Руснявая? Ну, по полям на востоке Украины валяются, червячков кормят.
А обмены убитыми у нас какие?
Чарівна патика• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ні
Чоловік без броні
Єдиному сину 13
Я так само варюсь в цьому пеклі
Чоловік без броні
Єдиному сину 13
Я так само варюсь в цьому пеклі
Ви дивна максимально. Тобто ви готові отримати відповідь за ракети на параді, щоб по головах летіло і побило вам хату, вбило сусідів, а може, і ваших рідних?
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Зараз хвилина мовчання. Вам мало смертей? Воюєм далі?
Можете пойти сдаться, или умереть, что, в принципе, почти одно и то же.
Помилуйте мадам• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
И русня вообще не виноваты, да?
В тому що українці так поводяться з українцями звісно не винна.
Тра Ля Ля• 08 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Уже даже США поняли, что воевать хочет один хуйло, а Вы всё в Украине спрашиваете .
путін є головною перешкодою до припинення вогню в Україні, - Келлог
В рашке этот вопрос задайте и сразу поймёте, кто не хочет заканчивать войну.
Слобожаночка• 08 мая 2025
Ответ дляМиллениалка
Там Си приехал, никто ничего не запустит
Уже не только Си, но да, Боневтик не просто так отскочил подальше заранее
Перемелица• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
А на днях на нас не летіло? Чи Ви не в Україні?
Летитіти може по різному. Я на кордоні, то одне діло періодично прилітає і зовсім інше, коли після заходження в білгор. чи курську обл. на маленьке містечко прилітає по 40 КАБів щодня. Звісно, за кілька тижнів їх стирають вщент. Що це означає для фронту, здогадайтесь самі
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Вас вычеркивать из оппонентов?
Чарівна патика• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Ми програємо вже років зо два. Програвати і програти різні поняття. Ви тут дуже любите всіх виправляти в орфографії. Так ось, грамотність свою у переписквх будете показувати. А поки ми програємо і толку з цієї війни нема
Мая твая не панимать• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
И какие есть варианты решить эту ситуацию?
Всіх недоторканих на фронт і головного ухилянта
Зняти броні всім, без виключення
Перемирʼя буде швидко. Зразу домовляться
Зняти броні всім, без виключення
неДоЖиру• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Та действительно, не на часи…воруйте уважаемые дальше
Радуга-дуга• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Вас вычеркивать из оппонентов?
Так вы не отвечаете на мои комментарии 😂
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляПотішаюся
А обмены убитыми у нас какие?
Разница в том, что наим приходится умирать, за свое. а они добровольно, за чужое умирать идут.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Проигрываем, проигрываем, но не допроигрываем... так, что ли?
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Чула про це.
Друг на фронті.
Удалено администрацией...
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Зняти броні всім, без виключення
Идите гоните их на фронт... Я про реальные варианты спрашивала.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Воно все пов´язане. Ви ж у людей теж чомусь ’помилки’ виправляєте, а так роблять, коди по темі сказати нічого
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Удалено администрацией...
Кроме моей работы что-то сказать по теме можете? Кстати, это какой акк по счету? Вижу, что свеженький.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Там он зєля говорить, я аж звук прикрутила. Здатись чи померти це вже вирішуватиму не я. Поки я хочу спокійно жити , а цьому заважають багато факторів
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Вони там кожен день щось різне говорять і що?
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляМандарина
Это национальная украинская забава. «Выколи мне глаз, если соседу выколят оба». Что вы хотите от общества в котором ржут и стебутся над смертями своих же мужчин, которых нашли в Тисе? Это дно дна
Нет. Дно, это, как раз, утонуть в Тисе, якобы, спасаясь от смерти в Украине.
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Так, давайте, тогда не отходить от темы. Итак, Вы за или против удары по красной площади на 9 мая?
Ответ дляУсатая полосатая
И вам хочется продолжения этого пекла,судя по вашим комментариям
Не хочеться
Але капітуляції не хочеться
Щоб наші люди гинули також не хочеться
Під окупацією жити не зможу
Зупинити війну по лінії фронту хуйло не хоче.
Він хоче повністю Запорізьку та Херсонську область повністю забрати.
Де кінець — не знаю
Але капітуляції не хочеться
Щоб наші люди гинули також не хочеться
Під окупацією жити не зможу
Де кінець — не знаю