Ms. Откровенность• Изменено 08 мая 2025
Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?
Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?
Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів:
269 (50.95%)
Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%)
Дати кацапам провести парад
114 (21.59%)
Какая разница
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Там он зєля говорить, я аж звук прикрутила. Здатись чи померти це вже вирішуватиму не я. Поки я хочу спокійно жити , а цьому заважають багато факторів
А руснявые придут, мешать перестанут факторы?
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Разница в том, что наим приходится умирать, за свое. а они добровольно, за чужое умирать идут.
А свойо це чи не свойго напишуть в підручниках історії потім. Історії пишуть переможці
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Проигрываем, проигрываем, но не допроигрываем... так, что ли?
Так. Ще переговори йдуть
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Кроме моей работы что-то сказать по теме можете? Кстати, это какой акк по счету? Вижу, что свеженький.
Я сказала по темі все. Читайте і вдумуйтесь
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляМандарина
Так вы ещё и насилие над женщинами оправдываете… как мило🤦♀️
Там, в той теме все внятно объяснили. Насилие не оправдывают, но считают закономерным, при исходных данных.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Нет. Дно, это, как раз, утонуть в Тисе, якобы, спасаясь от смерти в Украине.
Дно це йти добровільно помирати зараз, коли влада кинула військових і давно. А хотіти жити не дно. Дно засуджувати тих , хто хочете жити
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Слабо... И почти ничего по обсуждаемой теме. Плохой бот. Не интересный.
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Вы ж, вроде, выше все сказали, и добавить нечего было?
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Так, давайте, тогда не отходить от темы. Итак, Вы за или против удары по красной площади на 9 мая?
Проти, бо це тупо . Я розумію, що кривий ріг великий і довгий, і може, там прилетіло далеко від вас у квітні, але ж треба думати про наслідки
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляHelenny
Не хочеться
Але капітуляції не хочеться
Щоб наші люди гинули також не хочеться
Під окупацією жити не зможу
Зупинити війну по лінії фронту хуйло не хоче.
Він хоче повністю Запорізьку та Херсонську область повністю забрати.
Де кінець — не знаю
Але капітуляції не хочеться
Щоб наші люди гинули також не хочеться
Під окупацією жити не зможу
Де кінець — не знаю
Удалено администрацией...
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Хоть на трохи. Поговоримо про це потім, якщо це станеться.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляМандарина
Дайте проявить всю полноту фантазий
Удалено администрацией...
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
З ботами ви переписуєтесь
А я кажу від народу України, до того ж дуже популярну думку
SantaMonika• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Если бы мы проигрывали, Вы б сейчас не на украинском, и не из Украины писали бы, ну, наверное, даже не писали - не положенно рабам интернета и времени на него.
Я дуже вибачаюсь, а те, що русня стоїть вже біля Дніпропетровщини, то вже не програємо ? Чи як ?
І є сотні регіонів, які вже не можуть писати, і їх все більше стає
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Ну вам же не доходить, ви вважаєте, що я не по темі висловлююсь
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляsnejs
Вы на приколе? и все кто за то что вы сорвать парад? вы знаете сколько туда лидеров других стран приехало? на давайте киньте ракету Си на голову, посмотрим чем закончится тогда все
Потім будуть волати ’так а нас за що?’
Соседка Маши• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Какое свое ? Вы как до сих пор в Ссср живете ...
Все зарабатывают бабло, а то что она кровавое никого не парит :(
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляСоседка Маши
Удалено администрацией...
vasilisa-l• 08 мая 2025
Ответ дляАнонимба
зараз трохи чорного гумору додам.. вибачте, не стримаюсь...
’Коротко - такі довго не живуть’. Ще коротше: у нас сусід йобн..й тому довготу життя не прогадаєш
Ще додам. Чомусь ненависть росіян не знищила їх зсередини? Не працює теорія тієї тітоньки псигологині
Кошкина мать• 08 мая 2025
Ответ дляsnejs
Тобто, як в Україну приїжджають лідери інших країн, то бити балістикою норм, щоб делегації Британії в укриттях сиділи, а по військових вдарити на параді не ок. Чим закінчиться, будуть ракети по мирним запускати, чи шахеди?
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляsnejs
я просто иногда в шоке от наших людей. Я понимаю, ударить куда то про производству в раше, на прям по параду в момент приезда стольких президентов.
І по виробництвам теж бити не слід. Потім десь мінус в людях, будівлях, магазинах, лікарнях...
vasilisa-l• 08 мая 2025
Ответ длябибизяна
После этого рашня озвереет и каждый день будет запускать сотни ракет и шахедов именно в дома,школы и садики.И попаданий не одно два за неделю,а сотни каждый день.И погибать будут тысячи мирных каждый день.Как думаете,кому это на руку?
У нас в районі вже прилетіло і в школу і в поліклініку і в приватну лікарню, минулого літа, буквально протягом місяця.
Зможете пояснити це у відповідь на що було?
Кошкина мать• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
То я думаю, що взагалі по росії бити не норм. Вони нехай нас б´ють, а ми не можемо, бо дідусь путін образиться і війна почнеться ( бо вони ще ж не починали)