Забрызжу ядом• 13 мая 2025
Квартира під Києвом. Гатне, Ходосівка, Ірпінь чи Святопетрівське?
Щоб вибрали ви
Результат:
вже голосів:
48 (52.17%)
Ірпінь
24 (26.09%)
Гатне
11 (11.96%)
Святопетрівське
9 (9.78%)
Ходосівка
Атятя_тётя• 13 мая 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
А де ділися державні садочки та школи? Із варіантів автора в Ірпені їх найбільше.
Почитайте вище коменти)) ніде не ділися. Людей тільки додалося в рази
Забрызжу ядом
• 13 мая 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Уж лучше Троещина.Хоть Киев.
Троєщина взагалі не подобається.
Зараз живу в Солом´янському районі,на Севастопольскій.
І мені все не подобається.
Я вже тут так звикла,і нікуди б не пеиеїздила б з цього району
Все поруч
І мені все не подобається.
Все поруч
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляPrervana
Ну тогда эти квартиры не будут стоить столько, сколько они стоят. Они будут по цене Киева. А кому всралось по цене Киева в Ирпене?)
Ну так это проблема застройщика, а вообще жаль, что у нас не наведут порядок в хаотичной застройке.
Чеширская кошечка• 13 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Вони є)) але по факту не потрапити. Хіба пільга
Ну в електронну чергу дітей записують відразу після народження.
Чеширская кошечка• 13 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Мост_Устал• 13 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Ніхто гарантій ніяких не дасть. Люди з Луганська і Донецька теж не очікували, що смерть їх тут знайде. Хто вижив вирішили нафіг цю країну і вже за кордон подались.
Есть еще мы, кто в последний момент выбрали Киев, вместо Ирпень, СБ, Вышгород. И сидим на своем 24 этаже в сериале звездных воих в реальном времени
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
Это вполне адекватное требование, но садики чаще всего приватными остаются
Якщо це вимога законодавства, то чому її не дотримуються? Всі будинки здатні в експлуатацію.
Якщо це тіпа ’ бажано’ чи так ’ потрібно’, то маємо,що маємо
Ля-ля-ля• 13 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
Я би обирала Гатне, бо мені зручно на авто з Гатного всюди і нема заторів
Але, якась там ситуація з кладовищем не зрозуміла (
Святопетрівське точно ні
В Ходосівці була раз, мені не сподобалось
Ірпінь норм
Святопетрівське точно ні
Ірпінь норм
молчите про Гатное! и так блин понаехали дышать нечем
Файна дівка• 13 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Я би поїздила по всім жк і подивилась би, що мені найбільше підходить. Да і вартість маршрутки спитайте і де зупинка.
В мене мама живе в Чабанах, маршрутка до метро 15 грн
Я живу в Вишневому, маршрутка до метро -50 грн
В Вишневому є електричка. 15 грн, 20 хвилин - і ти в центрі Києва
Оновлена версія• 13 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
В центрі це на Вокзалі?
Атятя_тётя• 13 мая 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
І що)) записали
Вам поспорити треба? А я по факту кажу як є
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так не условно придерживаются, оставляя садики частными
А про почему дома сданы в эксплуатацию можно много интересного найти
Оновлена версія• 13 мая 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
В мене там декілька друзів живуть в приватних будиночках.
Авжеш, їм ці масові заселення не подобаються
Инстагра_мерша• 13 мая 2025
Поедьте во все эти места и посмотрите на свой взгляд еще. У всех разные вкусы
Для меня Гатне то село селом, и с водой там проблемы были, не знаю кск сейчас
Лучше уже Ирпень, Вишневое, Вышгород. В других городах, перечисленных вами не была.Важно еще куда вам ездить на работу
Анютины ласки• 13 мая 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
То не я! Не кричіть ) я часто там буваю у справах
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
І що)) записали
Що сперечатися?
Ті, хто народився в Ірпені з народження в черзі. Ті, хто купив квартиру, приїхали і давай терміново садочок.
От вам і факт
Чеширская кошечка• 13 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Я жила ) это кошмар.
Теперь я живу конечно, под Киевом, Вишневое ) а не в
Зато, в город я выезжаю без проблем и без мостов
Звичайно якщо в 8 вечора виїжджати в місто то немає проблем. А якщо зранку на роботу на 9?
Чеширская кошечка• 13 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Я жила ) это кошмар.
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Що сперечатися?
От вам і факт
Запись в очередь не гарантирует место в садике
Атятя_тётя• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Що сперечатися?
От вам і факт
Ми кажемо про одне і те саме) ми записали, малий народився вже в Ірпені, але не потрапили. Ходимо в приватний
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
З Гатного дуже швидко їду в Київ
До метро Теремки.. ну може 10 хв
Вы не поверите но в 2012 году с софиевской Борщаговки тоже было очень быстро доезжать до Киева , и даже по Киеву)
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
Щось я не бачу садочки в Ірпені,які залишилися приватними у пропорції до забудови.
Один передали на місто, один приватний
( там просто між собою власники щось не
поділили).
Це за останні десятки років
Один передали на місто, один приватний
( там просто між собою власники щось не
поділили).
Це за останні десятки років
Файна дівка• 13 мая 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Троєщина взагалі не подобається.
І мені все не подобається.
Все поруч
І мені все не подобається.
Все поруч
Які ми різні
. 15 років на Сєвє згадую як треш- всюди пробки в усі кінці, парків- скверів жодного, житло за ціною Печерська, купа хрущів, натикали будинків вікно у вікно ...
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Один передали на місто, один приватний
( там просто між собою власники щось не
поділили).
Це за останні десятки років
Один передали на місто, один приватний
( там просто між собою власники щось не
поділили).
Це за останні десятки років
Практически в каждом ЖК есть садик
Чеширская кошечка• 13 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
І що)) записали
Ну мої діти та діти знайомих ходили до державних садків. Всі поради по черзі. Але тотдо війни було.
Леді Душка• 13 мая 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зараз живу на правому,всі жаліються знайомі, що садки переповнені
В Ирпене в саду группы 40 человек,в Киеве- 25. Так же и в школах. В школе на Соф.Бррщаговке 11 классов в параллели, в Киеве-5
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
Практически в каждом ЖК есть садик
Це ви про всі міста України?
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
В Киеве все очень от района зависит