Забрызжу ядом• 13 мая 2025
Квартира під Києвом. Гатне, Ходосівка, Ірпінь чи Святопетрівське?
Щоб вибрали ви
Результат:
вже голосів:
48 (52.17%)
Ірпінь
24 (26.09%)
Гатне
11 (11.96%)
Святопетрівське
9 (9.78%)
Ходосівка
Залатавая• 13 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
З Гатного дуже швидко їду в Київ
До метро Теремки.. ну може 10 хв
У мене товариш живе на перших теремках. Машиною на роботу може їхати тільки о 7 ранку, потім затори. Бере метро. Каже, що затори з навколишніх сіл від самого ранку стоять. В п´ятницю з ним недавно говорили, їхав на дачу на вихідні по одеській трасі, то виїхати з Києва не міг, така ’вільна’ дорога була.
Ответ дляИнстагра_мерша
Поедьте во все эти места и посмотрите на свой взгляд еще. У всех разные вкусы
Для меня Гатне то село селом, и с водой там проблемы были, не знаю кск сейчас
Лучше уже Ирпень, Вишневое, Вышгород. В других городах, перечисленных вами не была.Важно еще куда вам ездить на работу
Вышгород как Киев по цене
Залатавая• 13 мая 2025
Ответ дляОновлена версія
Я жила ) это кошмар.
Теперь я живу конечно, под Киевом, Вишневое ) а не в
Зато, в город я выезжаю без проблем и без мостов
Покажіть цей самий маршрут о 8 ранку))) як ви ’без проблем’ в´їжджаєте у Київ.
Анютины ласки• 13 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Так пʼятниця- день «звільнення»Києва
Треба трошки раніше виїзжати
І тоді все ок
Треба трошки раніше виїзжати
І тоді все ок
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Насправді не так. Забудовник має будувати не лише будинок, а і інфраструктуру. На папері все красиво, бо інакше дозвіл на будівництво не отримає, а потім садочки і школи просто не будуються.
Да, но в какой о момент это больше контролировали, тогда практически все же имели садки, я искала жилье в 19 году, практически везде были построены садики
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляPrervana
У застройщика нет проблемы. Проблема есть у тех, кто хочет заплатить за жилье как в области, а инфраструктуру получить как в столице. Так не бывает)
Нет, это как рад проблема застройщика, и контролировать это должна местная власть, но, к сожалению, она этого часто не делает
Файна дівка• 13 мая 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я колись працювала в Боярці, на заводі)
Я з Києва їздила.
А ті хто в Боярці,багато навпаки в Київ їздять
Я з Києва їздила.
Так і є.
Під,їзжають до станції на позашляховику і біжать на електричку. Але знаєте, якби в Боярці щось будувалося,то можна було б тут жити. Оця задрипаність міста - бо не дають під тиском мешканців на висотну забудову,а п,ятиповерхівки не всі хочуть будувати. Але з дітьми тут норм-парки, гарний ліцей, є садочки, купу всього безкоштовного і за невеликі гроши - і музична , і художня школа. Але вторічка тут жахлива. Хіба б може глянули новобудови Тарасівки, але там мало що продається.
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Так, і в Ірпені і в Боярці
В Ірпені - попробуй не взяти дитину - то не переслухаєш від батьків, яким терміново на роботу. Немає таких правил
Леді Душка• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Є, але ви ж все одно будете наполягати
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
В любом современном ЖК
Ну значить в Ірпені немає сучасних ЖК. 😂
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Є, але ви ж все одно будете наполягати
Ну давайте конкретно. В якому садочку такі правила? Тільки не пишіть,що у всіх.
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Є, але ви ж все одно будете наполягати
Ви проживаєте в Ірпені?
Анютины ласки• 13 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Так і є.
Вже дали дозвіл на дві висотки
Будуть. ЖК Шервуд. Тільки почали - але квартири вже продають
БлинчикБезСметанки• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А де ділися державні садочки?
Державні - то радянський ще фонд. Скільки державних садочків побудували разом з новими кварталами? В нас по генеральному плану забудови +30 000 людей. А садочка- аж два😭. Один на 120, другий на 200 дітей. Школи жодної нової. Вже три рази ділянку під школу переносили, бо на попередніх ділянках 25-поверхівки виросли🤯
Залатавая• 13 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
Так пʼятниця- день «звільнення»Києва
Треба трошки раніше виїзжати
І тоді все ок
Треба трошки раніше виїзжати
І тоді все ок
Куди вже раніше? Говорили о 17:00, хоча більшість киян працює до 18:00
Ответ дляБайрактарна
Еще раз. У застройщика нет проблемы. Застройщик выгнал дом и его раскупили несмотря на отсутствие паркингов, школ, садиков, придомовой территории и т.д. Дальше уже проблема тех, кто ЭТО купил. Им на этом этапе никто ничего не должен. Застройщик им 40 квадратов квартиры продает, только и всего.
Файна дівка• 13 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
Вже дали дозвіл на дві висотки
Я знаю. Сама ходила дивитись)Там спочатку хотіли 6, потім 7 зробили поверхів- вже перша секція розкуплена ,бо брак новобудов тут великий.
Анютины ласки• 13 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Я ж не про киян, я про нас. Ми скромні жителі передмістя. У більшості - вільний графік ( і у мене 🙄)
Леді Душка• 13 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ви проживаєте в Ірпені?
Я працюю у відділі кадрів в на моєму підприємстві працюють мешканці Ірпеня, Боярки та інших передмість. І мої посадові обов´язки знати, де знаходяться мої співробітники,якщо вчасно не прибули на робоче місце
В так,я знаю про усі правила, свята та батьківські збори по садках і школах.
Забрызжу ядом
• 13 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Саму С. Борщаговку не рассматриваете?
Розглядаю, але поки що нічого не знайшла.
Дивилась жк софіївська сфера
Анютины ласки• 13 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
А що по цінам ?
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляPrervana
Есть)
Это как раз проблема застройщика, и это контролировать местная власть должна, иначе город очень быстро превратится в помойку
Забрызжу ядом
• 13 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Ви смієтеся зараз? Поцікавтеся о якій годині виїжджають на роботу з передмість і о якій повертаються. Плюс скільки коштує дорога. Плюс що робити з дітьми, як школа почнеться?
Я б ні за що не купувала квартиру у передмісті Києва, але я жила в Києві багато років. Мала співробітницю, яка з отакого ближнього села (ближче за всі перераховані вами) повернулася з 3-к квартири у гуртожиток у Києві з чоловіком і 2 дітьми, бо вже не було сил їздити у Київ на роботу, хоча і машини є в обох. Але там актуальний вертоліт, а не машина, бо дороги в заторах.
Я зараз їжджу на борщагівку, до цього їздила в Боярку з Києва,і нічого
Виїздила в 7.
В 8 на роботі була
Іноді,якщо жити в Гатному,а працювати,наприклад в центрі, то швидко, або в Ірпіні-і їхати по правому березі
Виїздила в 7.
В 8 на роботі була
Ответ дляБайрактарна
Есть)
Контролировать ЧТО? Застройщик свои обязательства в рамках закона выполнил, остальное - ваши домыслы и желаемое. Нигде не написано, что вместе с 9 этажкой застройщик обязуется построить здание школы или садика.
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Аа, ну тоді без питань.
Якщо співробітники кажуть, то ясно,що правда,
А ви ,як працівник відділу кадрів не зв´язувалися з директорами садочків? Запитали б що це такі правила.
Файна дівка• 13 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
А що по цінам ?
800 метр, гроші зразу, розтермінування нема. Видові панорамними вікнами на ліс по 1000 за метр, але це один стояк. Паркомісто 10 тис, кладовка 2. Квартири маленьки, багато хто бере по 2 ). Беруть в основному місцеві дітям
Байрактарна• 13 мая 2025
Ответ дляPrervana
Хто согласовывается в момент утверждения проекта.
И про школы и садики там вполне себе есть.
Анютины ласки• 13 мая 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Виїздила в 7.
В 8 на роботі була
Виїздила в 7.
В 8 на роботі була
Ну ви їздили зранку з Києва в Боярку
А всі їдуть навпаки. Тому, якщо їздити з Боярки в Київ то буде трохи по іншому
Залатавая• 13 мая 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Виїздила в 7.
В 8 на роботі була
Виїздила в 7.
В 8 на роботі була
Якщо о 7 виїжджають і о 20:00 повертатися, то ок. Але про дітей тоді можна забути, ви будете їх бачити лише сплячими.