Забрызжу ядом• 13 мая в 19:41
Квартира під Києвом. Гатне, Ходосівка, Ірпінь чи Святопетрівське?
Щоб вибрали ви
Результат:
вже голосів:
48 (52.17%)
Ірпінь
24 (26.09%)
Гатне
11 (11.96%)
Святопетрівське
9 (9.78%)
Ходосівка
Файна дівка• 13 мая в 21:07
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я дивилась будинки в с Новому.
Наче непогано.
Але не зрозуміло як звідти добиратись до Києва
Наче непогано.
Ніяк. Це хіба що з дому працювати
Ответ дляЗалатавая
Не смішіть. Навіть у зданій новобудові десь третина квартир стоїть пуста перший рік- два. А у не введених в експлуатацію прям черга з поціновувачів екстриму пожити в них :)
Ну в Мега-Сити, Науковый или Олимпийский сходите. Абсолютно жилые, пустых квартир там не больше и не меньше чем в любом другом доме
З вишневого садка• 13 мая в 21:45
Ответ дляКотомафия
Я місцевих боюсь сильніше. Там росіян не треба з такими місцевими.
Чого це?) Наркоманів поменшало за років 20-25. З початку повномасштабної морди вже не б´ють в нічних клубах і в новинах не показують, як завжди було.
Блондинка в Шоколаде• 13 мая в 21:50
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
Та ви ще ясновидяща? 😆😆😂
Що я особисто брешу? Це вже аргументів немає то переходимо на особистості?
З вишневого садка• 13 мая в 22:16
Ответ дляАнютины ласки
Ну ви їздили зранку з Києва в Боярку
А всі їдуть навпаки. Тому, якщо їздити з Боярки в Київ то буде трохи по іншому
Це точно) Кілька в обіймах інших кільок і у власному поті. Це ще, якщо пощастить влізти хоча б в тамбур і якщо не виштовхнуть на платформу назад.
Оновлена версія• 14 мая в 00:02
Ответ дляЗалатавая
Покажіть цей самий маршрут о 8 ранку))) як ви ’без проблем’ в´їжджаєте у Київ.
Я о 8 ранку не їзжу. Це машиною маршрут
Оновлена версія• 14 мая в 00:07
Ответ дляАнютины ласки
Там дорога через Крюківщину, Жуляни
Затори з Крюківщини
В мене друг живе в Нове, це Одеська траса виїзд
Цвірінь• 28 мая в 03:08
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я за Ирпень, потому что других городов не знаю, вернее, не была там.
Плюс. Была только в Ирпене. Но мне там не понравилось