Горня капучіно• Изменено 16 мая 2025

Минув 1 рік після розводу, і ось які висновки я зробила.

Чесно я зрозуміла що я була винна в дуже багатьох речах.
Ну по перше я подивилась по знайомих: після пологів всі дівчата займались собою, а я ні. І мала і досі маю багато зайвих кг 20.
Я дуже мало готувала і несмачно……
Мало займалась дитиною, багато хамила (коли він хамив), раз в тиждень або іноді два рази любила випити просеко .
Вдома на початку життя було дуже чисто потім міг бути дурдом веселка зазвичай, одяг я не прасувала .
А очікування від нього мала великі. І тільки пройшов час я зрозуміла , я була неправа але вже нічо назад не вернеш
Дивлюсь по знайомих, то і відновились швидко і з чоловіками так гарно говорять і вдома чистоту порівняно зі мною тримають
🥺мені тепер так шкода. Але тоді я думаю в мене моральний стан був жахливий я все заїдала, запивала
Але він мені не допомагав вийти з цього а більше гнобив і в результаті кинув 😩хоч і дійшло до мене чого кинув
талый снег• 16 мая 2025
Я думаю это мужчина писал.
Блондинка в Законе• 16 мая 2025
Ответ дляГде тут 0?
Несмотря и вопреки - это разные вещи
Вы главное суть уловите, о чем идёт речь.
Где тут 0?• 16 мая 2025
Ответ дляталый снег
Я думаю это мужчина писал.
Думаете, женщина не может быть так самокритична?
Чебураха з перцем• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
А хіба можна любити колобок? Який курить сигарети , любить поїсти?)
в вашем выдуманном мире барби, конечно нет.
Где тут 0?• 16 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Вам бы научиться отличать понятия и различать слова, язык-то , вроде, не иностранный
Чебураха з перцем• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
ні) але просто я тепер зрозуміла чому він пішов був тоді
он не от толстой ушел, а от глупой и скучной. Так что правильно сделал.
Где тут 0?• 16 мая 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Знаете, есть мужчины, которые уважают и любят ещё и себя, а не только жену и детей!
Блондинка в Законе• 16 мая 2025
Ответ дляГде тут 0?
Всего доброго, оставайтесь с вашим хамством наедине
Где тут 0?• 16 мая 2025
Почему-то женщина никому ничего не должна, а мужчина ей при этом должен всё!
Где тут 0?• 16 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
А че? А как же ВОПРЕКИ? Общайтесь со мной вопреки моему хамство!
Я Вас не боюся• 16 мая 2025
Враження що текст писав саме чоловік.

Нащо ви займаєтесь самобичеванням?
Чебураха з перцем• 16 мая 2025
Ответ дляТут надолго
Это исключение в вашем случае))) Что привлекательного в 120 кг жира? извините ,но это вес хрюшки на убой, но никак не женщины .Вы себе нравитесь в таком весе?
А вот нарисовалась голодная фитоняшка . Та съешьте вы уже тот кусок сала ртом, а не голодными глазами
Аноним ФЕЯ• 16 мая 2025
Ви ні в чому не винні
Спішу - перекидаюсь• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
Він так хотів, а я не робила.
Ну це так мало бути бо я на той момент не працювала
Ви працювали мамою вашої спільної дитини! Це взагалі-то само по собі професія
Він охуїв, ваш бивший

радійте, що пішов, і любіть себе так, як колись любили його. але все найкраще тепер - для себе, коханої (і дітей, звісно ж). можете переслухати пісню Майлі Сайрус ’I can buy myself flowers’ для правильного настрою
Майор Медуза• 16 мая 2025
Проблема в тому, що людина шукає порятунок в іншій людині, а не розраховує на себе, або сама неи шукає рішення.
Чоловік мав не перешкоджати Вам. А допомагати собі,- це вже ваша задача .
Так,звичайно, був важкий період. Але чоловік не нянька і не мамка Вам.
Навіщо тільки себе звинувачуваи? У парі винні двоє.

Мій чоловік мене робив винуватою. А через 10 років після розлучення сказав,- що сам був не правий , не так робив, не зробив.
Рассказница• 16 мая 2025
Комменты не читала.Всегда кидают,когда разлюбил.Ни готовка,ни бардак ,ни ухоженное лицо этого не меняют.Вы задумайтесь лучше о том,что нужно пойти к психологу поднять свою самооценку.Потому что обвинять себя в том,что от вас ушли,это никуда не годится.Надо говорить себе,слава богу,говно отпало.Мало вы мужа после родов малышом нагружали,раз было время у него других рассматриивать.Муж после работы с малым на маникюр,а вы к парикмахеру или на маникюр,или спать.Так надо было делать Нно и это не решает основного.Полюите себя сама по-настоящему,и к Вам притянется нужный человек
талый снег• 16 мая 2025
Ответ дляГде тут 0?
Тут не самокритика, а самоуничижение. И взрослый человек обычно понимает, что любовь не прямо пропорциональна чистоте в доме и борщам.
Пупуговка• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
так
колобка можна обожнювати
ЧупакабраЗеБест• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
Так вибачте
ну я почитала. и очень сочувствую вам. именно потому что вы ничего не поняли, инчему не научились, я только опустились в моральную яму.
вот эти вот хорошие жнакомые мамочки, они потому и похорошели, и приосанились, потому что мужья им давали моарльынй и финансовый комфорт.
я не ярмо.
ЖенаАйтишнеГа• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
Так вибачте
автор...что то не то , что вы все на себя взяли?
ЖенаАйтишнеГа• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
А чому ви так пишете?..
потому что когда я набрала, не взяли няню и до фига денег на мои возвращение в форму
ЖенаАйтишнеГа• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
можно и любить и 110 любил и 70
Где тут 0?• 16 мая 2025
Ответ дляталый снег
А алкоголь и маты вы пропустили?
Упругая попка• 16 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
можно и любить и 110 любил и 70
Я мужа тоже всегда любила. Хотелось мне с ним секса в 120 его кг? Нет. Ниче, похудел, спортзал и все дела. Мне непонятны фразы, что партнер должен тебя хотеть любой/любым. Это чистой воды манипуляции.
КАПСЛОЧНИЦА• 16 мая 2025
після розлучення відчула полегшення. Завжди говорю. що винні обоє. і я теж не подарунок :)
змінилась, підтягнула фігуру і схудла; імідж змінила трошки, роботу. нарешті почала робити, що хочу. Подорожувати, ходити на різні заходи і дозволяти собі багато.
навпаки покинула палити. алкоголь вкрай рідко і навіщо ? синові показувати приклад??

вже минуло 10 років. з першим чоловіком в чудових стосунках. я давно йому все пробачила.
але я і досі живу як мені хочеться. і це прекрасно .
все ж залежить від ваших цілей в житті.
ви така , бо самі так хочете.
Всі зміни варто починати з себе.
Где тут 0?• 16 мая 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА

все ж залежить від ваших цілей в житті.
ви така , бо самі так хочете.
Всі зміни варто починати з себе.
Это отлично. Но большинство советчиц сидит у мужей на шее, поэтому не вариант им путешествовать после развода!
Ms. Сама прямота• 16 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
бо то не його обовʼязки були а мої , бо я вдома була.
Цікаво… я думала, що жінкам декретну відпустку дають, щоб вони займалися дитиною, а не вигодовували чоловіка
Пищалка• 16 мая 2025
Развод это благо для женщины. Тут радоваться надо, а не искать в себе изъяны.
талый снег• 16 мая 2025
Ответ дляГде тут 0?
А алкоголь и маты вы пропустили?
Думаете, тех, кто пьет и матерится не любят? Еще как любят!
ГЛЮкоза• 16 мая 2025
Вы сделали неправильные выводы.