Все знаю від і до• 30 мая 2025
Чорногорія чи Болгарія
Зібралась з дитиною і мамою в Чорногорію. Вже тур підібрала, все чудово з вильотами, житлом, датами.
Ми домовлялись з подругою ще, а вона в останній момент вирішила їхати в Болгарію автобусом. Кличе мене з собою.
І от я не знаю, ніби разом веселіше, але не хочу автобус, не хочу те море брудне…. Зате дешевше виходить.
Поговоріть зі мною, що б ви вибрали?
Кидаю курити• 30 мая 2025
Я бы поехала с мамой и ребёнком. Не понимаю зачем вам при такой компании чудесной ещё подруга?
Не їм після шостої• 30 мая 2025
Рашистов в прошлом году в чёрное море два танкера мазута вылили, поэтому черногорич ознасно, да там и красивее
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляКидаю курити
З мамою і дитиною я поїду при будь-якому розкладі. Питання куди нам їхати - в Чорногорію чи Болгарію. Подруга також з дитиною їде
Викасикрет• 30 мая 2025
Черногорию, конечно. Была и там и там. В Болгарии была в хорошем месте и отеле. Но она не вся такая.
От Черногории осталась в восторге, провела там месяц 2 года назад. Хотела бы снова.
Кидаю курити• 30 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
В Черногорию. Потому что ради вашего веселее, ваши близкие тоже будут мучиться в автобусе. Поэтому я и ответила ехать с мамой и ребёнком туда куда запланировали. Ну так бы сделала я. Не ориентируюсь на хотелки друзей. Если мне так комфортно, либо едите с нами либо каждый своим путем. Это если бы вы были 1, тогда можно, а так, из-за подруги жертвовать комфортом близких- глупо.
ТигрЛьвович• 30 мая 2025
Черногория конечно , в том году послушала подругу и поехала в Болгарию , самый ужасный отдых , а поездка на автобусе точно запомнилась надолго . Отдых должен быть комфортным а не трешем
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Я би з такою подругою більше не планувала би відпустку.
Ну її чоловік не пускає в Чорногорію, каже дуже дорого. Тому вона і вирішила автобусом, це дешевше
Та легко!• 30 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ще краще!
Ви спланували свій марштрут з комфортом, в якому тепер сумніваєтеся, бо чийсь чоловік своїм дітям і дружині сказав, дорого.
Не морочте собі голову, їдьте самі родиною
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляТигрЛьвович
В тому то і справа, що ми два роки так їздили з дітьми перевізеиком. Я тоді сказала, що більше не поїду, ми декілька разів ледве в аварію не попали, він сильно гнав.
Домовлялись або в Італію або Чорногорію літаком.
А в останній момент - я в болгарію автобусом як ми тоді їздили
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Ще краще!
Ви праві! Дякую
Я сумнівалась тому що разом веселіше і діти разом грались би, вони дружать
Та легко!• 30 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ви праві! Дякую
Гарного відпочинку!
Та легко!• 30 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ви праві! Дякую
Награються поза межами відпустки
Коко На Страже• 30 мая 2025
В Болгарии были 3 раза. 2 из них страшный ротовирус.
Я за Черногорию
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляКоко На Страже
Я за Черногорию
Дякую.
Ми жили в Болгарії півроку з початку війни, також перехворіли ротавірусом( він ходить в серпні і ми якраз в серпні і їдемо…
Мастер Пис• 30 мая 2025
По побережью в Болгарии сейчас находят мазут. Власти молчат и прикидываются, типа непонятно откуда он. Я живу в Болгарии сейчас, редко в новостях появляются такте новости, но все молчат, боятся сорвать сезон. Как будет летом, непонятно.
Доль Чекомбана• 30 мая 2025
Я би вибрала свою родину і свій комфорт. Подорож літаком в Чорногорію не порівняти з подорожжю автобусом в Болгарію.
Єдине що по Чорногорії - вам треба готуватися до того, що на курортах типу Будви навкруги буде дуже багато кацапів.
Б´ю байдики• 30 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Что значит не пускает? Его дело дать денег и отвезти к вокзалу. А у подруги нет прав голоса и нычки своей?
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Вона працює, добре заробляє. А він якраз втратив роботу і тепер навʼязує їй, що треба економити
Все знаю від і до
• 30 мая 2025
Ответ дляМастер Пис
Який кошмар( тепер точно не поїду
Тішуся неперетішуся• 30 мая 2025
Ответ дляТигрЛьвович
А в каком вы отеле ???
Сонячний зайчик• 30 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Просто оставлю это тут... Черногория..
Яке це місто?
Любительница• 30 мая 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Яке це місто?
Херцег Нови... И если вдруг будете тут, рекомендую купить на набережной экскурсию в Боснию (с 9 утра до 6 вечера, 25евро, ехать минут 30-ть), церкви, монастырь, дигустация вин, и красивая природа...