Столічна штучка• 30 мая 2025
Хто бачив що в Камʼянці відбувається? Не афішують!
Nathalie27• 30 мая 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Почему моего больше года не отпускают домой, а сосед дома ныкается?
Удалено администрацией...
Ответ дляOllka
В війну у кожного своє місце.
Наприклад в учебці, яка в тилу, потрібні інструктори. Кого ставити? Тракториста без досвіду?
Або того, хто розробляє план операцій - звичайно він буде не на нульовій лінії.
Хоча ті військові офіцери, кого я знаю, і на нулі, і в окопах, і далі на ротації, як і їх підлеглі.
все тепер зрозуміло тепер.. то задача у кадрових військових керувати наловленими навіть якщо ті зброю в житті не тримали мене до вас питань не має вже
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
всі різні, хтось ріс ботаном, хтось хуліганом, хтось адаптується до будь яких умов , хтось просто побіжить у сзч після першого ж вибуху
Классное оправдание! Для защищающих страну, найдется возможность на любой вкус - от работы на оборонных заводах, до борьбы с интернет-пропагандой, и восстановления разрушенного. Только риторика тут другая - нужно, что бы что-то делали для них другие, а они будут сидеть, сложа ручки, и раззинув клювик.
Маска-0b9f• 30 мая 2025
Ответ дляAntiprom
а хто накази про переноси сввят підписувати буде? якщо наш верховний почне про таке думати? ви ще скажіть що він мусив в 21 році готуватись до війни, а не дороги будувати, смішна ви їй богу. якщо не розбираєтесь в політиці то не лізте туди))
Удалено администрацией...
Ответ дляAntiprom
Якщо є вірно пам´ятаю - це називається загрядотряди. Декомунізація в Україні має такі дивні форми і повертається до першоджерела.
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNathalie27
Так Ви хочете свого чоловіка поруч чи ні?
Хочу, конечно, только, раз Ваш его на фронте не заменит, велик шанс, что лежать в могиле мы будем рядом, когда придут русские. Пока он воюет и другие - есть шанс, что будем живы.
Ответ дляБайрактарна
закончилось все не так хорошо, как началось((
Згодом на місце події прибули додаткові сили правоохоронців, які оточили територію. Чоловіка забрали.
«Дії громадян мали ознаки організованого спротиву виконанню службових обов’язків представниками ЗСУ. Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи порушників, ведеться фіксація всіх фактів протиправної поведінки», зазначили в Центрі і нагадали про відповідальність за такі дії.
Нагадую, людям тепер загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Вот так ’майданы’ и стухают
ПЛЮС-МИНУС• 30 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
прайс скинути?
имя должность командира-взяточника. сообщу куда следует
Ответ дляWill_Be...
тому що все, що ви написали - брехня, усіх все одно посилають в окоп
Nathalie27• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Балачки на Порадниці - це не боротьба з інтернет-пропагандою.
Та і жодна руснява пропаганда не зрівняється в ефективності із роботою ТЦКшників
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
Да? Лечит раненных кто?Разбирает завалы? Снаряды выпускает? Само все, или как? Всех же отправили в окопы, по-вашему...
Natalia505• 30 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
Нічого страшного, чоловік піде в сзч як всі інші. Про цих людей чомусь всі забули. Не працює система. Людолови не справляються, неефективно.
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNathalie27
При чем тут треп на ’советчице’? Да и ТЦКшники, по сути, вынуждены делать то, что делают - вы же и вынуждаете их поступать так тем, что прячетесь.
Маска-0b9f• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Я долги не люблю,поэтому и не одалживаю.Рассчитываю на свои силы.
Nathalie27• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Що конкретно із переліченого списку Ви робите?