Столічна штучка• 30 мая в 11:59
Хто бачив що в Камʼянці відбувається? Не афішують!
Ответ дляWill_Be...
Да? Лечит раненных кто?Разбирает завалы? Снаряды выпускает? Само все, или как? Всех же отправили в окопы, по-вашему...
так, медиків у окопи, айті військових у окопи, операторів бпла у піхоту, нафіг вони, наберуть ще, нащо ви заперечуєте те, що є?
Natalia505• 30 мая в 12:44
До кожного небажаючого воювати, охоронця не поставлять. Бити щодня і стріляти в спину ресурсу немає. Крах очевидний і це останні потуги. Грошей немає нести в тцк, людей зробили бідними. Це замкнене коло. Фіолетові баришні пишіть аргументи, дуже цікаво.
Nathalie27• 30 мая в 12:44
Ответ дляWill_Be...
При чем тут треп на ’советчице’? Да и ТЦКшники, по сути, вынуждены делать то, что делают - вы же и вынуждаете их поступать так тем, что прячетесь.
То тепер це Я примушую ТЦКшників викрадати і катувати людей? Он як цікаво все виходить
Маска-0b9f• 30 мая в 12:44
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 30 мая в 12:44
Ответ дляNathalie27
Що конкретно із переліченого списку Ви робите?
Неоднократно говорила об этом.Повторяться не буду. А Вы чем помогли нашим защитникам?
Nathalie27• 30 мая в 12:46
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Шановна, ми за ці всі блага сплачуємо немаленькі податки
Will_Be...• 30 мая в 12:46
Ответ дляgaga-48ba
Да-да, все в окопах, все погибли. В 23м году так уже рассказывали - ’мужиков на улицах нет’, а, оказывается, есть и немало, раз в 25мих ловят.
Will_Be...• 30 мая в 12:46
Ответ дляNathalie27
Верно - лично Вы.
Nathalie27• 30 мая в 12:46
Ответ дляWill_Be...
Я не знаю, що Ви там говорили
Маска-0b9f• 30 мая в 12:47
Ответ дляNathalie27
Особенно за землю,которую страна не создавала
Nathalie27• 30 мая в 12:47
Ответ дляWill_Be...
І що, жоден з цих відловлених ще не зміг замінити Вашого чоловіка?
Will_Be...• 30 мая в 12:48
Ответ дляzajka12
Який долг? Той, що ви собі самі придумали і тепер вимагаєте з інших?
Удалено администрацией...
Ответ дляБайрактарна
закончилось все не так хорошо, как началось((
Згодом на місце події прибули додаткові сили правоохоронців, які оточили територію. Чоловіка забрали.
«Дії громадян мали ознаки організованого спротиву виконанню службових обов’язків представниками ЗСУ. Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи порушників, ведеться фіксація всіх фактів протиправної поведінки», зазначили в Центрі і нагадали про відповідальність за такі дії.
Нагадую, людям тепер загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
А тцк це ЗСУ?
Ответ дляWill_Be...
В мене брат пропав , 14 січня бус, учебка в Житомірі, 2 квітня вже пропав, так вам спокійніше?В сестри двоюродної чоловік загинув, 5 місяців воював, тата племінник 4 місяці, невістки брат місяць. Всі загинули, а вашого не відпустили чогось.
Ответ дляБайрактарна
Прекрасная страна и прекрасные органы власти. Ничего что полиция создана для защиты граждан?
Nathalie27• 30 мая в 12:49
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Гінеколог і педіатр вчились за податки, які сплатили їхні батьки. Або взагалі навчались на контракті.
Will_Be...• 30 мая в 12:50
Ответ дляgaga-48ba
ппц, це як про коротку спідницю, не вдягла б, не згвалтували б
Не так. Да, Вы и сами прекрасно знаете это, только,оправдаться же как-то надо - вот и перекручиваете.
Viktoria_St• 30 мая в 12:50
Ответ дляСтолічна штучка
Жінки напевно, їм же дуже треба фронт і території) а чоловіки бажаючи скінчились, переходимо на бажаючих жінок
Вот с вас и начнем
Will_Be...• 30 мая в 12:51
Ответ дляNathalie27
Да-да, ’не маленькие’... Сколько процентов от дохода идет в качестве налогов. в той же Германии, и у нас?
Natalia505• 30 мая в 12:51
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Ну тепер все зрозуміло. Покоління НКВД підросло. Вам в росію шановна. Тут не за це чоловіки воюють. Для того щоб так жити воювати не треба, треба здаватись. Тоді будуть і партизани ваші і паліцаї. Ура товаріщі, комунізм попереду.
Маска-0b9f• 30 мая в 12:51
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Ну вы даете!У государства нет никаких денег,кроме налогов граждан.Еще могут приносить прибыль госпредприятия,но это не о нашем государстве.Соответственно и учатся все фактически за свой счет.Кстати,вы ФОП?Какой у вас КВЕД?
промокашка• 30 мая в 12:51
Ответ длялюблю_тортики
Ну чому саме?На форумах дуже багато бажаючих жінок.
Мало того що бажаючих так ще повно професіоналок які точно знають як треба , і які помилки роблять ті бідолаги що на тому ппо , то хай би вже йшли показалирівень