Столічна штучка• 30 мая 2025

Хто бачив що в Камʼянці відбувається? Не афішують!

Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNathalie27
І що, жоден з цих відловлених ще не зміг замінити Вашого чоловіка?
Какие ’отловленные’? Они у Вас под юбками сидят - прячутся.
Черный Ловелас• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Antiprom• 30 мая 2025
Ответ дляOllka
Не керувати, а навчити. Я ж про учебку і інструкторів. Зараз в учебці 50 днів.
та вже за 3.5 роки є кому навчати може вже час їх, кадрових, також на 0 оновити навики так сказать
Маска-0b9f• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
gaga-48ba• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Не так. Да, Вы и сами прекрасно знаете это, только,оправдаться же как-то надо - вот и перекручиваете.
А ви тільки істину кажете? То просто у кожного з нас своя правда, бо кожен сам собі вибирає життя.Так повинно бути, принаймні. Не можна відняти у людей свободу та водночас змушувати за неї воювати.
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Мандарина• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Хочу, конечно, только, раз Ваш его на фронте не заменит, велик шанс, что лежать в могиле мы будем рядом, когда придут русские. Пока он воюет и другие - есть шанс, что будем живы.
Корчинский-это ваша субличность?признайтесь)))
Ollka• 30 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Ви неуважно читали.
Я писала, що в тилу на таких посадах ті, хто звільнився по здоров´ю, або, додам, повернувся з пораненням. Принаймні у чоловіка на службі так. Всі ’живі’ на фронті.
Мобілізовані військові запасу там теж є.
Веточка сакуры67• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Да мы мы все учили, лечили детей за свои деньги, при бесплатном образовании и медицине. Содержали армию 30 лет,а теперь вместо неё должны идти воевать и содержать кадровых военных в тылу ( донатить, платить военный налог). Только возникает вопрос , в чем суть нашего государства? Которое не выполняет свои функции абсолютно
Olenenka_Ter• 30 мая 2025
Ответ дляNatalia505
До кожного небажаючого воювати, охоронця не поставлять. Бити щодня і стріляти в спину ресурсу немає. Крах очевидний і це останні потуги. Грошей немає нести в тцк, людей зробили бідними. Це замкнене коло. Фіолетові баришні пишіть аргументи, дуже цікаво.
Так,то,що почався опір,то початок кінця...люди зневірені,знесилені,все дорожчає,а заробити змоги немає,окрім як піти м´ясом на війну.Ви праві 100%
Natalia505• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляgaga-48ba
В мене брат пропав , 14 січня бус, учебка в Житомірі, 2 квітня вже пропав, так вам спокійніше?В сестри двоюродної чоловік загинув, 5 місяців воював, тата племінник 4 місяці, невістки брат місяць. Всі загинули, а вашого не відпустили чогось.
Удалено администрацией...
Antiprom• 30 мая 2025
Ответ дляOllka
Ви неуважно читали.
99% непридатних у нас здорові (слова Веніславського) то нехай ті хто списанні по здоров’ю також пройдуть ту комісію ВЛК яку проходять бусифіковані зараз
Natalia505• 30 мая 2025
Ответ дляOlenenka_Ter
Це початок. Я давно пишу що це пружина, чим більше тиск, тим більше супротив. Вона вистрелить і це може бути трагічно, для всіх.
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNathalie27
Гінеколог і педіатр вчились за податки, які сплатили їхні батьки. Або взагалі навчались на контракті.
Ага, ага - все и все сами. Хорош придумывать!
ElenaMari• 30 мая 2025
Это уже не война, а бандитизм и нет управы , не зря америкос уже не доверяет нам он что дурак полный не видит что творится
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNathalie27
Ви перегинаєте палку
Это Вы и Ваши сторонники перегибают, когда рассказывают, что должны им, но не они.
Ana Fernandes• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Вы как свой долг отдали?
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Ну тепер все зрозуміло. Покоління НКВД підросло. Вам в росію шановна. Тут не за це чоловіки воюють. Для того щоб так жити воювати не треба, треба здаватись. Тоді будуть і партизани ваші і паліцаї. Ура товаріщі, комунізм попереду.
Это Вам туда надо - там безопасно, нет ТЦК и на войну не гребут. Только ж Вы, почему-то тут тусите.
Ollka• 30 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Вони проходять, як всі мобілізовані.
ClikClik• 30 мая 2025
Ответ дляМандарина
Корчинський з свою ж переживає,бо видно не прикупив закордонної недвіги.
gaga-48ba• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну вы даете!У государства нет никаких денег,кроме налогов граждан.Еще могут приносить прибыль госпредприятия,но это не о нашем государстве.Соответственно и учатся все фактически за свой счет.Кстати,вы ФОП?Какой у вас КВЕД?
И на этот вопрос отвечала ранее. Сама не ФОП, но оформлена у ФОПа, как наемный рабочий, ношу ему деньги, что бы за меня налог платился. ’Рекламная деятельность’.
df364tye3• 30 мая 2025
Ответ дляБайрактарна
закончилось все не так хорошо, как началось((
Згодом на місце події прибули додаткові сили правоохоронців, які оточили територію. Чоловіка забрали.
«Дії громадян мали ознаки організованого спротиву виконанню службових обов’язків представниками ЗСУ. Тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи порушників, ведеться фіксація всіх фактів протиправної поведінки», зазначили в Центрі і нагадали про відповідальність за такі дії.

Нагадую, людям тепер загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
для этого ментов, сбу том году увеличили численность , финансирование ,,,
Natalia505• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Ви не розумієте суті цієї теми. Насильницькі методи не працюють, ми всі це бачимо. Гнів буде рости, тортури( які ви особисто підтримуєте) збільшаться і це неминуче призведе до страшних наслідків. Але ж вам це й потрібно?
Will_Be...• 30 мая 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Удалено администрацией...
Мандарина• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
ClikClik• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Черный Ловелас• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Слабо, не зацепило, еще посиди подумай.
Nathalie27• 30 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
То хто ці нещасні відловлені, про яких Ви писали в минулому коментарі?