Советчица Года• 30 мая 2025

Горжусь сыночком! закончили 4 клас и

получил почетную грамоту от директора за "зразкову поведінку та успіхи у навчанні", именную!!!
Так неожиданно, даже не думала что малышам что-то дают при выпуске из 4 класа, он говорит дали только пару детям в класе.
Гуру троллинга• 30 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Заробляти не умію. Чоловіків обирати не умію. Жити не умію. Зате формули знаю і для другої ВО здала ще тоді ЗНО на 193 балів.
А какая у вас специальность?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 30 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
я другого и не ожидала...тут не радуются за успехи других... мне грамоты не давали никогда, значит я воспитала хорошего ребенка
Вітаю! Ваш син молодець! І ви також, якщо виховуєте таку гарну дитину. Бажаю успіхів у середній і старшій школі!
Киев_Елена• 30 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
откуда вы знаете? сыночек сказал нет
Поздравляю) успехов в старшей школе)
Киев_Елена• 30 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
Я сыну вместо грамоты путевку в Бодрум подарил, сегодня ночью вылетает с Кишинева.
Вода холодная еще
Завжди з рушником• 30 мая 2025
Ответ дляХарчовий тріль
У вас наверно не НУШ ?
Да, не нуш.
Сливочная пенка• 30 мая 2025
🤣🤣🤣
Поліцейський патруль• 30 мая 2025
Ответ дляГуру троллинга
А что значит в жопе? Вам учеба не помогла в жизни?
Ні, не допомогла.
Поліцейський патруль• 30 мая 2025
Ответ дляГуру троллинга
А какая у вас специальность?
Інженер
Гуру троллинга• 30 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Інженер
Ну гарна. В якій сфері?
Фіфачка• 30 мая 2025
Закінчила школу з медаллю вважаю , що це не має абсолютно ніякого значення. Але! ...Важливо любити своїх дітей і находити приводи їми пишатися!
МинерАлочка• 30 мая 2025
Нам похєр
Захекалася читать• 30 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
З вами і вашою колишньою дружиною?
МинерАлочка• 30 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
Нікому не цікава чужа дитина
Харчовий тріль• 30 мая 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Да, не нуш.
А какая у вас программа?
Мама Никитки-2• 30 мая 2025
Ответ дляМастерЮля
Фігня, у мене десь в закромах батьківської хати має бути моя за 1 клас, 1976 рік тоді то був похвальний лист))
Щас відмінникам також похвальні листи видають. Я навіть не чула про грамоти за зразкову поведінку.
Мальдивирую• 30 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
А чого ж не йдете хвастатись туди, де радіють?
Медсестричка• 30 мая 2025
Мій був відмінником після четвертого класу, нічого не давали. Зараз закінчив восьмий, рада, що хоч без шісток і нижче.
ТебеОноНадось• 30 мая 2025
Спаси и сохрани
Не зацілована• 31 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
шось сміюсь,чесне слово...
грамоту вам би видати за це ’золотце’
ось прямо наперед,авансом
Поліцейський патруль• 31 мая 2025
Ответ дляГуру троллинга
Ну гарна. В якій сфері?
Метрологія. Міжнародна сертифікація. Тільки на минулому тижні в черговий раз відучилася, майже курсову написала. ЗП 12500грн. Якось так.
ЖонДуан• 01 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
З крайності в крайність?
ну если хорошее поведение для вас крайность то да, из крайности
сладкий_ноябрь• 01 июня 2025
Ответ дляЖонДуан
За яку дають похвальний лист, то так.
ЖонДуан• 02 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
За яку дають похвальний лист, то так.
ясно