Дева Мария• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
У чому трагедія? Ніхто і воювати не хоче, і населені пункти вам шкода. Це закономірний результат відсутності бажаючих воювати
Чи як ви думали?
А може проблема у відсутності зброї ?
Ответ дляlilul990
Чи як ви думали?
Удалено администрацией...
Та не начинайте писати цей брєд. Бісить. Це Дискредитація зсу
Яка вам різниця скільки населених пунктів втрачено. Значить була в цьому воєнна необхідність
Навіть якшо відійдуть до Києва - то відійдуть. Курчата будуть вчити когось воювати
Ідіть і самі воюйте раз такі розумні
Solar Cloud• 30 мая 2025
Ответ дляДева Мария
А може проблема у відсутності зброї ?
И в людях тоже
Дева Мария• 30 мая 2025
Ответ дляSolar Cloud
И в людях тоже
Вы знаете обстановку на фронте ? У меня другие новости . Что хреначат так , а у нас нечем . Откуда у вас желание убить побольше людей ? Как в во вторую мировую ? Шапками закидать ? Так возразайтесь из з своих заграниц, пойдем все вместе . Вместе с полицией , тцк и депутатами !)
Ответ дляlilul990
Ідіть і самі воюйте раз такі розумні
А как же вы? Тем более, вы несколько лет обучение проходили, почему такой специалист ещё не на фронте?
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Чи як ви думали?
вы на войне?