❗️Більше військових 40 літаків пошкоджено на рф: це результат спецоперації СБУ.
Вирішальне літо. До кінця року має бути щось вирішено. Хто кого у цій битві примусів?
Пуйло розуміє силу, ні ото трамповсткі сделки, гроші - це по барабану. Я за любі ураження військових цілей, які зменшують терор по нам. Менше полетить на голову, менше довезуть на фронт - добре.
І це ніяке ні зрив ’ переговорів’. А спонукання до них , якби масово і було чим все задіяти по рф.
В ще краще в 22 р.
Вишня с сахаром• 01 июня в 14:06
Ответ дляLudaSHS
В ще краще в 22 р.
Вас як почитати, то можна обісцятись зі сміху
Вишня с сахаром• 01 июня в 14:08
Ответ дляLudaSHS
Не зупиняйтесь
Треба так треба
Удалено администрацией...
Вишня с сахаром• 01 июня в 14:10
Ответ дляLudaSHS
Слушаюсь повінуюсь
А по темі?
Не подобається що носії ракет бомбардувальники горять на рф?
А по темі?
Мені байдуже. Якщо не прилетіть у відповідь,то реально пофіг
Вишня с сахаром• 01 июня в 14:12
Ответ дляLudaSHS
Да воно летить не у відповідь ще з 24.02.22
І кожен день
Ну а так ще сильніше буде. Нахіба провокувати?
Вишня с сахаром• 01 июня в 14:18
Ответ дляOllka
Ви до сих пір вірите, що їм потрібна провокація?
Що було перед великими обстрілами?
Що було перед сьогоднішньою ніччю?
Але ж обстрілювали.
Що було перед великими обстрілами?
Що було перед сьогоднішньою ніччю?
Але ж обстрілювали.
Це примус до миру України і терор населення.
Треба йти на переговори тому що
Ответ дляOllka
Що було перед великими обстрілами?
Що було перед сьогоднішньою ніччю?
Але ж обстрілювали.
Що було перед великими обстрілами?
Що було перед сьогоднішньою ніччю?
Але ж обстрілювали.
Ваш муж работает в учебном центре подготовки мобилизованных?Сегодня по такому центру прилетело.Есть погибшие и раненные.Тех,кого с таким трудом и боями,наловило доблестное тцк,уничтожают раньше,чем они попадут на фронт.Неужели вы, жена офицера,не понимаете,что вся территория Украины у русни как на ладони и простреливается вдоль и поперек?
Вишня с сахаром• 01 июня в 14:31
Ответ дляlilul990
І віддати навіть незавойовані області? Світ котиться у прірву якщо путіну це спустять
Уже покотився давно