Забрала і не сказала• 08 июня 2025
По ходу ми приплили. От вам і секс 7 разів на тижденьнь.
Зайшовши вчора в котельню з чоловіком побачила блістер від таблеток. В нашій аптечці таких немає і тому запитала у чоловіка. Він одразу прикинувся, що не в курсі. А потім " А, це вроді я пив". В сенсі вроді? Від чого ці ліки? Відповів, що це від тиску ( в нього часто підвищений тиск". Я трішки пізніше загуглила, а це таблетки для ерекції. І тут би я все зрозуміла, але якби не одне але. Секс у нас має бути кожного дня, як по графіку. Він дуже ображається і нервує, коли я відмовляю. Пів року тому ми мало не розвелися по цій причині ( і ще через випивку), бо він мене вже в прямому сенсі цього слова - за...в. Всі розмови зводилися до сексу ( я вдома ходжу в піжамі пінгвіна, щоб він не ліз до мене, бо одягнути шорти це - вирок). Мене вічно виставляв якоюсь недожінкою і натякав, що щось зі мною не так. І до речі , я вже сама так думати почала. Я собі часто придумаю мігрень, бо НЕ ХОЧУ сексу. І як тепер це пояснити?
Вчора я нічого не сказала, але настрій мій став іншим. Він зрозумів, що не все добре і знову почав нервуватися. Коли я лягла спати, то стукав всім чим можна було. Бо я лягла спати і не приділила йому увагу. Сьогодні він вдома. Вже прокинувся і не розмовляє. Пішов на вулицю, знову ж з нервами. Буде сьогодні серйозна розмова. І проблема не в тому, що він приймає ліки, а в тому, що в мене купа комплексів і ненависть до сексу.
Зараз ви мене запитаєте, що мене тримає. Нічого. Повністю самостійна, але абсолютно невпевнена, з купою психологічних травм та заниженою самооцінкою людина, яка прикривається тим, що не хоче змін, стресів, сварок...
Баба_Воля• 08 июня 2025
Походу..это у мужа куча проблем,а не у автора.
Он не может каждый день,поэтому пьёт таблетки.
Что то у него с головушкой
Квітка Миру• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Я одна не вкуриваю, напаркуа мужику со слабой половой конституцией пить таблетки, чтобы ежедневно заеб*ть (слова автора) жену?
Найди ты занятие для души (рыбалка, ремонт авто и пр), а не фиксируйся на члене, которому, может быть, достаточно раз в неделю-две.
Вот у меня слабое либидо, а я буду жрать таблетки, чтобы быть нимфоманкой. Сюр какой-то, ей-богу. Автору, конечно же, сочувствие.
Не одна. Я тоже с вами не вкуриваю.
Квітка Миру• 08 июня 2025
Ответ дляНе пириживай
Вам гроші не потрібні? Це ж, на вашу думку, легко, то навіщо вам на роботу ходити?
После вас только! Как же у вас в головушке накидано-то все🤦🏻♀️
Купи слона• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Знаю мужика, которому сейчас 45 - принимает запрещенные препараты (меф), а чтобы стоял, а не падал - колет в член какую-то хрень. Благодаря этому он может по 5-8 часов предаваться утехам. Что с головой у мужиков, для меня загадка.
какое крепкое сердце нужно иметь, чтоб ахаться по 8 часов
Він комплексує через свою проблему, тому злиться і виміщає на вас, йому легше вас звинуватити, ніж зізнатися навіть собі, що проблема в ньому
Він втиху приймає ліки, щоб здаватися здоровим, а коли ви відмовляєте він робить винною вас, полегшуючи собі роботу. Біжіть від абʼюзера, авторе
Та прям багіня• 08 июня 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Саме це в інструкції написано одразу. В нього часто як не тиск, то серце.
якщо він щодня їх прийматиме, то очевидно недовго вам страждати с ним доведеться.
Бурундучиха• 08 июня 2025
У меня такой же муж был. Это было невыносимо. Он ещё и во время секса эгоист, поэтому желание к нему очень быстро «атрофировалось»
Мадам Подлинник• 08 июня 2025
’Повністю самостійна, але абсолютно невпевнена, з купою психологічних травм та заниженою самооцінкою людина’
Как это? Полностью самостоятельная, но психологически зависимая, лежу под плинтусом?
Значит, не самостоятельная
То, что вы за собой можете смыть унитаз -не самостоятельность
Значит, не самостоятельная
Вакцениро Вона• 08 июня 2025
Дивна шиза.
Мій теж приймає, бо звик до того, що секс щодня. Йому ж все одно треба щодня, просто з ерекцією вже погано, то й приймає
Вакцениро Вона• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Тому що голова хоче, а тіло не може, що не зрозуміло?
Крем для арбуза• 08 июня 2025
Дамы, простите за прямоту)
А в чём проблема мужику пойти подрочить хорошо, если жена сегодня не хочет? Или это уже вредно?😄
Вакцениро Вона• 08 июня 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Дамы, простите за прямоту)
Люблять трахатись, а не дрочити
Крем для арбуза• 08 июня 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Люблять трахатись, а не дрочити
Каждый день? Принуждать жену, которая лежит бревном с мигренью это лучше?)
Крем для арбуза• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
100%
Ото делать нечего и о члене только и думает.
Крем для арбуза• 08 июня 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Это что б доказать себе, что он ещё может, что ещё не старый дед
Так в том то и дело, что уже не может)) Без таблеток. Доказать себе, что может с таблетками? Сюр какой-то)
Вакцениро Вона• 08 июня 2025
Ответ дляКрем для арбуза
До чого тут даказать?
Хоче людина сексу, але не стоїть. ось і жере ті таблетки
Галя із Дарниці• 08 июня 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Не голова хоче, а йух.
Почемучка• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Старость близко, для них это удар по самолюбию огромной.
Женщины тоже колят, только лицо и т.д. операции, липосакции, подтяжки...
Секс- основная форма самоутверждения у таких мужчин.
Приму в дар• 08 июня 2025
Ответ дляПопельшка
Так организм каждого человека подвержен старению. Почему вас не удивляет, что зрение с годами работает только благодаря очкам? Так и у члена, нужна таблетка-помощник. Это не значит, что мужчина вас не хочет, он хочет, но потенция уже не та. Это как одноногий хочет идти, но для этого ему нужен костыль.
та ну ладно, нам з чоловіком 50+, йому вже під 60 точніше, звісно, кожного дня для нього занадто, але якби я хотіла (а через клімакс буває що не хочу довго) то для нього 2-3 рази на тиждень цілком норм
Приму в дар• 08 июня 2025
Ответ дляВиннипуховна
Если это не выдуманная история, то проблема в том, что вы ненавидите секс, а ваш муж - наоборот. Можете говорить что угодно, но секс во взаимоотношениях играет одну из ключевых ролей. Зачем вы вместе?
ну вибачте, секс грає, звісно, але поставити собі на меті затрахувати дружину кожного дня, то хто завгодно буде ненавидіти секс окрім конкретних німфоманок, в 19 це норм, в 25 ще норм, а в 40+ ні, в мене був кончений перший чоловік (уточнюю, в 24 я вже з ним розлучилася!) то він мені розповідав, що у паспорті стоїть штамп що я його дружина, то я йому винна секс кожного дня
так мене саме через це відвернуло капець(
Мусик Пусик• 08 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
Даже нимфоманка не хочет так. Она хочет с кем она сама хочет.
Крем для арбуза• 08 июня 2025
Ответ дляВакцениро Вона
До чого тут даказать?
Перечитайте коммент на который я отвечала, и вам станет понятнее😉
Молчалка• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Самоутверждение
У мужиков проблемы с членом =всегда проблемы с головой
Что и подтверждается этой ситуацией
Забрала і не сказала
• 08 июня 2025
Ответ дляЕдимнаморе
У нього бронь чи відстрочка? Чи в іншій країні. Діагноз є чи призначає сам?
Бронь. Лікування призначає лікар.