Забрала і не сказала• 08 июня 2025

По ходу ми приплили. От вам і секс 7 разів на тижденьнь.

Зайшовши вчора в котельню з чоловіком побачила блістер від таблеток. В нашій аптечці таких немає і тому запитала у чоловіка. Він одразу прикинувся, що не в курсі. А потім " А, це вроді я пив". В сенсі вроді? Від чого ці ліки? Відповів, що це від тиску ( в нього часто підвищений тиск". Я трішки пізніше загуглила, а це таблетки для ерекції. І тут би я все зрозуміла, але якби не одне але. Секс у нас має бути кожного дня, як по графіку. Він дуже ображається і нервує, коли я відмовляю. Пів року тому ми мало не розвелися по цій причині ( і ще через випивку), бо він мене вже в прямому сенсі цього слова - за...в. Всі розмови зводилися до сексу ( я вдома ходжу в піжамі пінгвіна, щоб він не ліз до мене, бо одягнути шорти це - вирок). Мене вічно виставляв якоюсь недожінкою і натякав, що щось зі мною не так. І до речі , я вже сама так думати почала. Я собі часто придумаю мігрень, бо НЕ ХОЧУ сексу. І як тепер це пояснити?
Вчора я нічого не сказала, але настрій мій став іншим. Він зрозумів, що не все добре і знову почав нервуватися. Коли я лягла спати, то стукав всім чим можна було. Бо я лягла спати і не приділила йому увагу. Сьогодні він вдома. Вже прокинувся і не розмовляє. Пішов на вулицю, знову ж з нервами. Буде сьогодні серйозна розмова. І проблема не в тому, що він приймає ліки, а в тому, що в мене купа комплексів і ненависть до сексу.
Зараз ви мене запитаєте, що мене тримає. Нічого. Повністю самостійна, але абсолютно невпевнена, з купою психологічних травм та заниженою самооцінкою людина, яка прикривається тим, що не хоче змін, стресів, сварок...
задумчивая мордочка• 08 июня 2025
Ответ дляПопельшка
Так организм каждого человека подвержен старению. Почему вас не удивляет, что зрение с годами работает только благодаря очкам? Так и у члена, нужна таблетка-помощник. Это не значит, что мужчина вас не хочет, он хочет, но потенция уже не та. Это как одноногий хочет идти, но для этого ему нужен костыль.
Не може, то не може. Хай відпочиває і інших не напрягає.
Для чого тоді чоловік над автором знущається, ніби то з нею проблеми.
Анонім Секретар• 08 июня 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не розумію всеодно
Навіщо 😵‍💫
Шоб затр..ть её))
Анонім Секретар• 08 июня 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так було завжди і те тільки це. Взагалі, я повна дурочка, що терпіла. Терпіла і гульки, і зради ( впевнена, що було і не раз), і пянство. Якось ми разом з цього всього вийшли. Зараз +- нормально. Дуже став піклуватися про сім´ю. Багато чого досягли за останні 10 років.
Мы вместе из этого вышли ... ппц . Признайтесь уже что вы это всё проглотили ., забыли а ему норм живется. Баба об которую можно ноги вытереть и сделать во всём виноватой
Ласую колобками• 08 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Когда мужик ничем не может подчеркнуть свою значимость, он берет сексом. Чем ниже интеллект, тем больше секса.
Если бы еще качество секса было соответствующим, а то так...в большинстве своем весьма примитивный секс без заботы о партнерше.
Губной рояль• 08 июня 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Автор , моєму 42 , от один в один ситуація і тож знайшла таблетки , просто нема слів , мені здається то перехідний вік якийсь і вони типу хочуть доказать що огого як у 20 🫣,
Телячі ніжноСті• 08 июня 2025
Ну у него у самого комплексы. Он свои комплексы навешал вам. Проведите с ним беседу по поводу вреда таблеток. Ну и у вас выровняется график желаний. Начнете больше совпадать.)
ПлюшкамиБалуюсь• 08 июня 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Саме це в інструкції написано одразу. В нього часто як не тиск, то серце.
Ну, недолго вам терпеть осталось. Пока не разводитесь.)
Трохи злякана• 08 июня 2025
Авторко, я вам дуже співчуваю.
Тро Нью-Йорку• 08 июня 2025
Автор, те, що він приймає таблетки, не означає що у нього знижене лібідо. Воно, судячи з усього, високе, як і завжди, але через якусь проблему зі здоров´ям його чоловічий орган не може працювати належним чином. Без цих таблеток він буде вас мучити до самого ранку, бо орган буде постійно падати.
Я не зрозуміла, що саме вас так розізлило.
Ви просто не підходите одне одному за статевим потребами. Ви завжди були байдужою до сексу?
Те, що у нього почалися проблеми з ерекцією, не означає, що він хоче менше сексу. Фактично, у ваших відносинах нічого не помінялося.
Вакцениро Вона• 08 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Допустим, я смотрю на красивого мужика - думаю, как бы мне его ’завалить’, но при этом сексуального возбуждения у меня нет....и я пью таблетки для повышения либидо.
З віком так і є.
автор Забрала і не сказала • 09 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
У вашого чоловіка є якась психологічна проьркма з увагою від вас . Можливо секс це тільки прикриття ?
Має ту увагу, на яку заслуговує.
Ответ дляПланшетница
Так, ці таблетки мають негативний вплив на серце і підвищують тиск !
Він крякне через них під час своїх марафонів - так і скажіть йому !

Нехай знайде собі чоловіче зайняття і реалізовується в чомусь важливому, а не веде себе, як орангутанг тай ще й травить себе для цього …
Все по фактах. Дякую.
Ответ дляЛеся Українка
Секс без согласия -это изнасилование, вас насилуют каждый день,а вы за таблетки переживаете....причину видите ли нашли. Учитесь говорить нет и отказывать, и вообще бегите от такого
Він хоче кожного дня, але не отримує того, що хоче. Я говорю ’ні’, придумую різні причини....Секс тільки тоді, коли він зробить для мене щось приємне ( подарунки , вчинки, гроші). Можливо, це виглядає трохи меркантильної, але тоді я хоч трохи його хочу.