Істеріомама• 09 июня в 16:23

Качині ніжки, в мультиварці хтось готує, як?

Як довго і з чим? Розкажіть будь ласка
Marmu• 09 июня в 16:28
У мене Ninja, там є функція під паром (швидке приготування). Там хв на 20, потім спеції різні та на гріль на 10 хв. Колись гралася з мариновкою на добу, різниці в результаті не відчула)
Раніше була простіша мультиварка, то там як запікала на 40 хв, потім добавляла рис і тушила годину - всім подобалось
автор Істеріомама • 09 июня в 16:28
Ответ дляMarmu
Рис годину?
Marmu• 09 июня в 16:32
Ответ дляІстеріомама
Рис годину?
так, але то була древня мультиварка, дивіться по своїм потужностям. там прикол, щоб рис готувався у жиру з качки, смачно виходить
автор Істеріомама • 09 июня в 16:33
Ответ дляMarmu
Те що смачно то я знаю, рис готувати 10-15 хв а годинку щось не уявляю)))
Ms. Похвала• 09 июня в 16:37
Сіль, перець, яблука кусками і на 1-1,5год на тушіння
Киця-бриця• 09 июня в 19:46
Ответ дляMarmu
з куркою те саме, до речі, от саме спочатку витопити жир з неї, а потім у ньому готувати рис - дуже смачно