Фоточки нема• 10 июня в 16:12

Німеччина, 2,5 роки. Хочу назад. Київ

Я розумію що обстріли, але і тут не виводу морально. Дитина зі мною. Син 11 років. Чоловік в Києві. Приїхали пересидіти два місяці, а засиділися на два роки. Чекає. Каже їдьте якось буде.
А я вже не знаю на якому я світі живу. І тут важко і там важко буде.
Що порадите? Хто приїхав назад, не жалкуєте?
Черговий по кухні• 10 июня в 16:14
Що вам в Німеччині важко?🤦🏼‍♀️
Дитину везти під обстріли це взагалі🤦🏼‍♀️
Акуна_Матата• 10 июня в 16:15
Я 3 руки була, повернулась з сином, 16р. Чолвік лишився закордоном. В Києві нам краще. Були не в Німеччині, жили в своїй квартирі.
Мстящий за Зайца• 10 июня в 16:15
Здесь в три раза тяжелее. Цены такие же, работы нет, обстрелы.
Arctic777• 10 июня в 16:15
Молодец, немецкий и дома можна изучать, в Киеве красота, лето, тепло.
пані Солоха• 10 июня в 16:15
Всегда после массированных обстрелов с серьёзными разрушениями и жертвами эти темы: :я еду в Одессу на морько’ и ’я возвращаюсь с сыном в Киев’.
Лукава_Кiшка• 10 июня в 16:16
Ответ дляМстящий за Зайца
вы пробовали ТАМ?
Чтооооооооооо?• 10 июня в 16:16
Вирішуйте самі. Але я зрівнювала статистику смертей від обстрілів в Києві і смертей від ДТП. І стало дивно, обстрілів бояться, а ДТП ні...
автор Фоточки нема • 10 июня в 16:16
Ответ дляЧерговий по кухні
Що вам в Німеччині важко?🤦🏼‍♀️
В цьому житлі де я контракт закінчується. Я так і хотіла доживу до кінця літа і поїду. Нове житло нереально знайти.
Не все так просто , в один момент не можна їхати, треба все закривати.
Arctic777• 10 июня в 16:16
В Киеве тишина и радость
Мстящий за Зайца• 10 июня в 16:17
Ответ дляЛукава_Кiшка
вы пробовали ТАМ?
Я там жила 1,5 года.
Невгамовна• 10 июня в 16:21
Багато хто повернувся з мого оточення у травні 2022 року і я в тому числі. Жалкую. Чому? Бо чоловік тепер служить, а поверталася я заради нього в першу чергу. Але якби чоловік був вдома, не уявляю, щоб я сиділа там роками. І основне, автор, як ви бачите вашу родину, скільки ви ще так будете сидіти? Війна не закінчиться завтра, чоловіків скоро не будуть випускати. Дайте собі чесну відповідь.
Khmelnichanka• 10 июня в 16:19
Ніхто за Вас не вирішить.
Ятеж періодично пориваюсь повернутись додому, але потім здоровий глузд перемагає.
Та ніхто не знає, яке рішення буде правильним саме для вашої родини...
Черговий по кухні• 10 июня в 16:17
Ответ дляФоточки нема
Все реально, особливо зараз коли більшість земель закрили вʼїзд для нових біженців, квартири є, не розказуйте
Лукава_Кiшка• 10 июня в 16:17
Ответ дляМстящий за Зайца
Я там жила 1,5 года.
почему вернулись?
автор Фоточки нема • 10 июня в 16:17
Ответ дляпані Солоха
Я планувала повернення. Думала до кінця літа добути. Щоб син з 1 вересня в школу пішов
сЛАдКОежКА• 10 июня в 16:18
Так, автор, сидите там, где сидите. В Киеве и без вас народу дофигища, ни проехать нормально, ни припарковаться.
Arctic777• 10 июня в 16:18
Ответ длясЛАдКОежКА
Хорошая реклама Киеву
пані Солоха• 10 июня в 16:19
Ответ дляФоточки нема
Тогда к чему тема? Мечта осуществилась, Вы в Киеве, сын в школу ходит, всё прекрасно, всё по плану.
Невгамовна• 10 июня в 16:19
Ответ дляЧтооооооооооо?
Від ДТП щодня купа жертв. А хвороби різні...
Психологічка• 10 июня в 16:23
Ответ дляАкуна_Матата
Все увозят мальчиков такого возраста, а вы наоборот, хотите привезти. О чем вы думаете, это же безответственно
Мстящий за Зайца• 10 июня в 16:19
Ответ дляЛукава_Кiшка
почему вернулись?
Потому что 1,5 года назад в Киеве было совсем другое настроение и все верили, что от Киева отогнали и дальше погоним. Цены были намного ниже, была работа и муж.
автор Фоточки нема • 10 июня в 16:19
Ответ дляпані Солоха
Я ще не приїхала. Планувала повернення в кінці літа
Леся Українка• 10 июня в 16:19
Ответ дляЧтооооооооооо?
Відповідь проста: поведінка натовпу 🤷🏻‍♀️ Усі верещать і сплять в підвалі (котрий під обстрілами небезпечніший за дитмайданчик на вулиці, лол), і я спатиму. Всі ридають від жаху, і я ридатиму, навіть без причини. Паніка заразна
Лукава_Кiшка• 10 июня в 16:20
Ответ дляМстящий за Зайца
спасибо
а Там как вам было?
Жинси на дитину• 10 июня в 16:20
В Києві жити стає вже неможливо, постійно літають бпла, вчора була найгірша ніч, ми нікуди не виїжджали, а тепер хочеться втекти звідси.
Найщасливіша• 10 июня в 16:20
Ответ дляпані Солоха
В Одесу на море їдуть постійно з початку червня і до вересня, тому не треба перебільшувати
Стосовно Києва - покажіть ці теми з привʼязкою до дат масованих обстрілів. Щоб не бути голослівною. Бо ваш пост як дорікання звучить
Мстящий за Зайца• 10 июня в 16:21
Ответ дляЛукава_Кiшка
спасибо
а Там как вам было?
Лично мне легче, чем другим, тк родственники жили там давно и помогали и с переводами, и с жильем, и с ребенком.
Лукава_Кiшка• 10 июня в 16:21
Ответ дляМстящий за Зайца
поняла
Чтооооооооооо?• 10 июня в 16:21
Ответ дляНевгамовна
Та просто у багатьох курок дійсно мізки курячі... Але кричать про обстріли.
Доречі, від малярійних москитів гине пів мільйона людей. А від акул одиниці. Кого бояться більше?
Найщасливіша• 10 июня в 16:22
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну тут таке…
Я з Дніпра, обʼєктивно кажу, що офіційно кількість жерт завжди занижена, принаймні по Дніпру правдиву цифру не пишуть