Оце потужно• Изменено 13 июня 2025
Діти без щеплень- без освіти
Воювати також не підуть без щеплень?
Оце потужно
• 13 июня 2025
Ответ дляВесотехник
Купити довідки і ніяких проблем
Як? Зараз вноситься все в програму. Кажуть нереально.
Дружная семейка• 13 июня 2025
Ответ дляОце потужно
Тоді домашнє навчання
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляОце потужно
Все реально.
мегамоСГ• 13 июня 2025
Очна - не єдина форма навчання. Вам не відмовляють у отриманні освіти, не брешіть
Смурфик• 13 июня 2025
Ответ дляОце потужно
Де вноситься? Ми тривалий час взагалі не робили щеплення, тільки зараз почали робити - і не в нашого педіатра, а в іншого. Вона просто записала в зошит, тобто в нашу медичну картку, більше нікуди не вносила. Я подивилась - ті записи досить просто підробити, якщо знаєш як.
КонФФетОшка• 13 июня 2025
Ответ дляОце потужно
А як ковідні купляли? Теж вносились в програму.
Патика-мотика• 13 июня 2025
Ответ дляПомидорина
так начебто всі хочуть до Євросоюзу, а там без варіантів!
Ну там хоч довідки купити важко. А це черговий стимул корупції. Толку з того, якщо куплять довідку
Ну ниче се• 13 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ага, це тому у мене, навіть, не спитали чи є у дітей щеплення, а просто взяли в школу.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляinresta
любая
А що вам це дасть?
Я свою сімейну знаю 23 роки з народженням першого сина. Звичайно що вам вона не зробить те, що робить для мене
Ну ниче се• 13 июня 2025
Ответ дляinresta
ну потому что для них вы иностранцы, и по сути с вас не могли требовать, только рекомендовать
Так мы же опасны для их детей? Или как? В этом же весь смысл.
А вообще, никто не заставляет делать прививки, можно отказываться без проблем.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Я теж так думала. А вона потім вносила в програму. Ми доробляли щеплення необов´язкові в приватній клініці і там лікар відкрила інформацію про всі щеплення дітей, це якась загальна база.
Тобто будь який лікар, мабуть, може там дописати що треба.
Весотехник• 13 июня 2025
Ответ дляinresta
ну как что даст.
Не любой может это сделать, там же номер нужно вводить
Моя для мене робить все.
Паратруперсупер• 13 июня 2025
Ответ дляinresta
не, она не хочет принципиально
Ну значит у вас не обоснованных причин не делать прививки. Иначе был бы медотвод или большая лояльность.