КартаБезКомиссий• 15 июня в 20:19
8 міс защемлення сідничного нерву! Help!
Дівчата потрібна ваша допомога.
Вже 8 міс мучить ішиас. Робила і блокаду і крапельниці НПЗЗ і гормон (після них місяць вже одну вівсянку їм так шлунок вбили мені).
По МРТ алесенька протрузія. Почалося все після спортзалу. Ні масаж нічого не допомагає. Лірику теж пробувала не бере.
Хто так довго мучився теж? Що вам допомогло???
А я с Рио-де-Житомира!• 15 июня в 20:22
А що сталося в спортзалі?Я давно дуже мала,теж мучилася,десь 1-2 міс,але вилікувала
Love_Love_Love_• 15 июня в 20:23
Допомогло коли защемило так що попала в лікарню з радикулітом. Тиждень капали, мазажі, процедури з того часу 15 років нічого не турбує, а до того мучилась роки три
Вельми шановна• 15 июня в 20:23
Года 4 назад началось.
Первые годы раз в год возникала проблема, дней через 5 все проходило и ничем не проявлялось ещё год.
А полгода назад стало буквально каждые 2 недели возвращаться.
Пропила витамины В и занялась йогой.
Пока не возвращалось.
Тоже спортивная, бегом занималась и силовые выполняла. Не ожидала такого попадоса.
Пропила витамины В и занялась йогой.
Пока не возвращалось.
КартаБезКомиссий
• 15 июня в 20:43
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Прес качала довго в перше відвідування. А що вам допомогло?
КартаБезКомиссий
• 15 июня в 20:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую. А які процедури робили?
Мені крапельниці не допомогли(
КартаБезКомиссий
• 15 июня в 20:44
Ответ дляЧеширская кошечка
Время
Скільки часу було в вас?
КартаБезКомиссий
• 15 июня в 20:45
Ответ дляВельми шановна
Года 4 назад началось.
Пропила витамины В и занялась йогой.
Пока не возвращалось.
Пропила витамины В и занялась йогой.
Пока не возвращалось.
Дякую. Теж не розумію звідки воно береться(
Love_Love_Love_• 15 июня в 20:53
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дякую. А які процедури робили?
Мені крапельниці не допомогли(
Це було 15 років тому. Масаж, вправи в фіз кабінеті і ще якісь на апаратах, я не памʼятаю вже
Ниф_ниф• 26 июня в 21:39
Шукайте остеопата , того, хто править позвонки. Ну і протизапальні, мелоксикам, наприклад уколи