Як_наготую...• Изменено 18 июня в 11:53
Спеціальність "Фармація"
Можливо ваші діти діти навчаються на ’Фармації’ у ВНЗ?Цікавить інформація.Чи є шанс вступити на державну форму навчання із середнім результатом НМТ 156 балів.Чи важко навчатись?
Як_наготую...
• 18 июня в 11:57
Ответ дляБарабан для дорослих
Який ВУЗ в пріоритеті?
Рейтинг минулого року дивились?
Дивилась,але там є багато вступників пільгових категорій тому не зовсім зрозуміло.
Як_наготую...
• 18 июня в 11:58
Розглядаємо першочергово ВУЗИ на Заході України,бо тут проживаємо...
Барабан для дорослих• 18 июня в 11:59
Ответ дляЯк_наготую...
Невеликий відсоток по квоті.
Дивіться рейтингові списки минулих років.
Барабан для дорослих• 18 июня в 12:05
Ответ дляЯк_наготую...
Якщо низький рівень підготовки чи здасться КРОКи?
Як_наготую...
• 18 июня в 12:10
Ответ дляБарабан для дорослих
У дитини не низький рівень підготовки,дитина закінчила ліцей із свідоцтвом з відзнакою.На НМТ розхвилювалась тому здала не дуже добре.Усі пробні здавала не нижче 190.Тому КРОКИ їй точно не страшні,тим більше до них ще далеко...
Барабан для дорослих• 18 июня в 12:13
Ответ дляЯк_наготую...
До Крок ще потрібно довчитися, а перші три курси найважчі.
Моя вступала з 190 ЗНО, зараз 5 курс закінчила, медицина у Львові
Як_наготую...
• 18 июня в 12:15
Ответ дляБарабан для дорослих
Мова зараз йде не про Крок,а про вибір ВУЗу.
Барабан для дорослих• 18 июня в 12:19
Ответ дляЯк_наготую...
Дивіться по рейтингу, в якому вузі вступники з такими балами.
На платну форму навчання точно пройде
Барабан для дорослих• 18 июня в 12:26
На Тернопільський зверніть увагу. Знайомих діти навчаються то дуже задоволені.
КонФФетОшка• 18 июня в 12:45
На спеціальність Фармація давно немає набору на бюджет. Тільки на контракт.
Як_наготую...
• 18 июня в 12:47
Ответ дляКонФФетОшка
В багатьох ВУЗах є і бюджетні місця.
На контракті дитина може навчатись за кордоном,тому якщо не пройде на бюджет,то ми ще подумаємо чи буде дитина навчатись в Україні.
Оце потужно• 18 июня в 12:59
Ответ дляЯк_наготую...
В багатьох ВУЗах є і бюджетні місця.
Бюджетних місць дуже мало, а з таким низьким балом вірогідність дуже мала
Глас_Народа• 18 июня в 14:01
У мене дитина навчається у Національному університеті охорони здоров’я України ім. Шупика в Києві. В минулому році вони вперше набирали після школи. До цього часу це був університет, який готував вже інтернів. На ’Фармацію’ на бюджет був недобір. В цьому році також є набір на цю спеціальність. Я розумію, що це не західна Україна, але сюди реально поступити на бюджет
Трусиковед• 18 июня в 14:46
подумайте зачем вам эта профессия, так как весь день на ногах и зарплаты так себе
Як_наготую...
• 18 июня в 16:25
Ответ дляОце потужно
Цього року бали в більшості учнів не дуже високі...Тому все можливо...