Первая ласточка инфляции• 23 июня в 15:17
Як такий живіт може бути? Шо він так стирчить. Це ужас
Бавовнятий Пупс• 23 июня в 15:18
Вы не жирная
Ноги без целлюлита
Оставьте от себя
Не все так страшно
Ноги без целлюлита
Оставьте от себя
Не все так страшно
Love_Love_Love_• 23 июня в 15:19
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вы не жирная
Ноги без целлюлита
Оставьте от себя
Не все так страшно
Ноги без целлюлита
Оставьте от себя
Не все так страшно
А мати до себе вимоги потрібно коли вже все страшно?
Бавовнятий Пупс• 23 июня в 15:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Зачем быть помешанной на теле? То всего лишь тело. Главное кто ты и какую жизнь живешь, что делаешь для других.
Love_Love_Love_• 23 июня в 15:21
Ответ дляБавовнятий Пупс
Головне що ти робиш для СЕБЕ!
Бо ТИ сама головна людина в своєму житті.
Мовчу, але хочу• 23 июня в 15:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Як і ваша шкіра в цілому.
Займіться харчуванням.
Что убрать, углеводы и сладкое? Посоветуйте плиз
Жинси на дитину• 23 июня в 15:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Головне що ти робиш для СЕБЕ!
Это не означает, что надо свою жизнь спустить на вечный контроль питания и ненавистный спортзал только для того, чтоб рандомная тетка на форуме тебя похвалила (тем более все равно не похвалит, всегда найдет к чему придраться, такая уж она, форумная тетка)
Моль Моллівна• 23 июня в 15:24
ну я бы начала еще с того, что сделала бы узд брюшной полости и сходила бы к гастроэнтерологу. ну и да, мышцы укреплять
Накладні мюслі• 23 июня в 15:26
Ответ дляНа_оба_рот
Что по диастазу?
узи делали?
рожали ли недавно?
узи делали?
рожали ли недавно?
Мне кажется, автор чужое фото выгуливает. Был бы диастаз - она бы знала.
На фото живіт який родив в дуже гарному стані! Зайнятись пресом і ходьбою. Носити утяжку на живіт, затягувати як корсет. На час ходьби по дому і вулиці, на ніч і на час качання пресу (100-200 в день ) знімати, решту часу ходити і намагатись потугіше затягнути ( без дисконфорту). До 4 місяця , максимум 5 буде плоский, якщо нема медичної проблеми розходження мязів. Але я там не бачу цього. По своєму досвіді, з часом під час ходьми повернеться звичка під корсетом ходити з втягуванням живота своїми мязами, і повернеться як до родів. Біля пупка ота трохи розтягнута шкіра і розтяжки можуть залишитись. Треба мастити кремами від шрамів і жирненькими.
Love_Love_Love_• 23 июня в 15:27
Ответ дляЖинси на дитину
При чому тут тьотка на форумі?
Це значить що над здоровʼям потрібно працювати як і над всім у житті, або змиритись зі своїм страшним животом.
А ви пхайте в себе обожаємі чіпси, замість ненавистного спортзалу
к.Буланова• 23 июня в 15:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Головне що ти робиш для СЕБЕ!
На фото діастаз після пологів і він лікується оперативно.
Love_Love_Love_• 23 июня в 15:28
Ответ дляМовчу, але хочу
Вуглеводи не можна прибирати ні в яклму випадку. Звідки виице берете?
Обнемашечка• 23 июня в 15:29
Ответ дляЖинси на дитину
Вы прикалываетесь? По вашей логике все кто занимается собой - делают это для рэндомной тетки на форуме?🤡
На_оба_рот• 23 июня в 15:29
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут тьотка на форумі?
Якщо це діастаз, то поради типу Ваших можуть привести до тотальної грижі
Love_Love_Love_• 23 июня в 15:30
Ответ дляНа_оба_рот
Які поради?
Стрекоза любви• 23 июня в 15:31
Перше, що б я на вашому місці зробила, це звернулась до гінеколога та гастроентеролога. Якщо все ок, то далі вже б вирішувала питання «краси»
Мовчу, але хочу• 23 июня в 15:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Заняться питание, можно развёрнутый ответ, пожалуйста. Что входит в это
Первая ласточка инфляции
• 23 июня в 15:34
Ответ дляАлгонавт
у вас есть диастаз?
Є і не маленький
А що він так може випирати?