Язвочка• 28 июня в 02:37
Как укрывать ребенка
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, нужно ли и как укрывать ребенка одеялом, ребенку 4 месяца, постоянно раскрывается
Хвець-тець• 28 июня в 02:51
У нас були спальні мішки.
Не помню як вони правильно називались. На рлечиках застібались, а на ніжках мішок
Хвець-тець• 28 июня в 02:53
Ответ дляМагиня
Отстаньте от ребёнка, не февраль
А ви самі можете спати не вкритою? Я ні.
Навіть в жару треба прикритись. Це психологічна потреба. Дитина тоже може плакати вночі без вкритого тіла.
Ну і плюс не фєвраль, але і не тепло як би. Зараз при відкритому вікні геть не жарко в кімнаті
Магиня• 28 июня в 02:54
Ответ дляХвець-тець
Я не могу, а малая всю жизнь только голову и плечи укрывает.
Поліпривіт всім• 28 июня в 03:06
Якщо дитина не гола спить, то я б не вкривала. Моя весь час розкривається. Памперс, футболка чи бодік - не змерзне
Поліпривіт всім• 28 июня в 03:08
Ответ дляХвець-тець
В декого тієї потреби нема, бо їх не вкривали весь час
Белочкой зови• 28 июня в 03:14
Ответ дляХвець-тець
Кожен рік, коли спека, сплю розкритою. І донька не вкривається влітку, коли дуже жарко.
Так що у кожного свої психологічні потреби.
Донька народилася в середині червня.
В квартирі жарко було. Я її не вкривала Вона спокійно спала без всяких ковдр.
Так що не придумайте, що у всіх однакові психологічні потреби.
Донька народилася в середині червня.
ПешитеБесАшипок• 28 июня в 03:18
Ответ дляПоліпривіт всім
Я их тех, кто не кутала ребенка никогда и одевала на слой одежды меньше, чем себя, но ведь под утро при открытом окне становится прохладно, когда человек погружается в фазу глубоко сна, он физиологически остывает.
По моему опыту личному и опыту детей, не укрывшись в 3-4 часа утра обязательно просыпаешься, как только идёт выброс кортизола.
Так что считаю, что прикрыть желательно.
Поліпривіт всім• 28 июня в 03:20
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну ок, наводьте будильник, вставайте в 3-4 і укривайте, бо раніше то робити сенсу немає - розкриється до 3-4 ночі
ПешитеБесАшипок• 28 июня в 03:24
Ответ дляПоліпривіт всім
Я писала выше,что использовала летний спальный мешок в таком возрасте.
Белочкой зови• 28 июня в 03:28
Ответ дляПешитеБесАшипок
Всі діти різні, як і дорослі.
Донька після трьох місяців спала всю ніч. Вранці я сама її будила. І їй все одно було: вкрита чи розкрита.
Вона і зараз (доньці вже 18 років) міцно спить.
ПешитеБесАшипок• 28 июня в 03:31
Ответ дляБелочкой зови
Всі діти різні, як і дорослі.
Есть единые законы физиологии.
Есть люди, могущие спать в любых условиях.
Не виду причины не позаботиться о комфорте.
Неукрытый человек под утро подмерзает, особенно ребенок до года, у которого нет ещё нормальной собственной терморегуляции.
Белочкой зови• 28 июня в 03:38
Ответ дляПешитеБесАшипок
Есть единые законы физиологии.
Ну так вкривайте свою дитину, щоб не порушувати законів фізіології.
Влітку ми майже ніколи не вкриваємося. І нам так комфортно.
Зараз червень прохолодний, тому вкриваємося. А наприкінці травня, коли жарко було, спали розкритими.
Аноним_1857• 28 июня в 04:57
Ох и мамки)) На ровном месте переругались. Автор, нет правил- укрывать или не укрывать. Делайте, как хотите.
Ашолюдискажуть• 28 июня в 06:41
Ответ дляХвець-тець
Якщо ви особисто спати не можете, то дитина про яку питають - спить. То не треба заважати спати тим хто вже спить.
Мизимец• 28 июня в 08:27
Ответ дляХвець-тець
Наше поколение привыкло спать укрытыми хотя бы простынёй в любую жару, потому что со времён самого раннего нашего детства это был единственный способ защититься от комаров. Сетки на окнах были, но какие-то неплотные.
Сейчас почти у всех нормальные антимоскитные сетки и у детей нет потребности привыкать спать укрытыми.
сладкий_ноябрь• 28 июня в 09:01
Ответ дляХвець-тець
Так це ваша психологічна потреба.
В мене такої потреби не має наприклад.
Автор, якщо ви хвилюєтеся, що дитині холодно, то вдягніть її тепліше і все.
В мене такої потреби не має наприклад.
сладкий_ноябрь• 28 июня в 09:04
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та нічого не станеться з дитиною. Це вже ваші страхи.
сладкий_ноябрь• 28 июня в 09:05
Ответ дляПешитеБесАшипок
Есть единые законы физиологии.
Та ніхто не під мерзне. Це лише ваша тривожність.
А якщо під мерзне, то почнеться і дасть вам знати.
ПешитеБесАшипок• 28 июня в 09:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Да, проснется, я об этом и писала.
Мне чем бдения на рассвете, лучше укрыть.
сладкий_ноябрь• 28 июня в 09:12
Ответ дляПешитеБесАшипок
Да, проснется, я об этом и писала.
А я орієнтуюсь не на себе, а на потреби дитини. Тому дід по ситуації, а не вкриваю тоді, коли дитина цього не потребує взагалі
ПешитеБесАшипок• 28 июня в 09:17
Ответ длясладкий_ноябрь
Интересно, откуда вы знаете о потребностях и что страшное произойдет с ребенком под хб однослойным покрывалом?
Окна всегда полностью открыты.
Ребенок засыпает раньше, я в 00.00, когда ложусь, тогда и укрываю, себя тоже.
Окна всегда полностью открыты.
сладкий_ноябрь• 28 июня в 09:20
Ответ дляПешитеБесАшипок
Окна всегда полностью открыты.
Тому що діти не такі дурні, як вам здається.
І якщо щось буде не так, дитина дасть вам знати.
В нас теж вікна відкриті, але я ніколи не бігала вкривати дітей, якщо вони цього не потребували.
А ви орієнтуєтеся на свою потребу вкрити, бо вам так спокійніше