Борець за гаманець• 28 июня в 19:41

Гриби. Подивіться, це нормальні?

Приніс чоловік, це мої перші гриби. Боюся. Подивіться, вони нормальні? Дякую.
Смурфик• 28 июня в 20:46
В лисичках з першого фото не впевнена. 2 і 3 норм.
Шкідлива молекула• 28 июня в 20:50
Ответ дляКукарикуууууу
Так автор спрашивает на форуме, можно ли есть, вот и вопрос у меня, разбирается ли она?
Я думаю що її чоловік розбирається.А автор вирішила просто перевірити,що не зовсім правильно.Перевіряти треба з тими,хто знає,сусіди і т.д.Хоча 2 і 3 фото то найпростіше.Схожих на них отруйних немає.А 1,все що зверху,все норм.
Бла бла бла• 28 июня в 20:52
Ответ дляЖена аллигатора
Ху ноуз, ху ноуз) Мухоморы тоже чавкает кто-то, правда их не перепутаешь ни с чем)
І що від них може бути, щоб щось сталося треба сирими відро з´їсти.
Хвець-тець• 28 июня в 20:55
Ответ дляБорець за гаманець
Та то лисички, ні?
Да
Продавчиня кіз• 28 июня в 21:11
Так!
1фото— лисички
2 підосиновики
3 підберезовики
Трубчасті гриби майже всі їстівні. Крім сатанинського гриба. Але там ніжка червонувата, його не сплутаєш.
Автор, де збирали?
Пополняю_Карму• 28 июня в 21:22
Ответ дляПрацівниця року
А на первом фото, как называются? В моих краях таких нет, по этому не знаю. Но соглашусь, что похожи на съедобные
Мне кажется лисички есть и какие-то ещё другие.
Відкушу все що стирчить• 28 июня в 21:56
Ответ дляБорець за гаманець
В курсі)
всі нормальні: лисички і козарики... мммм, аж запахло грибами. Єдине, передивіться уважно лисички, щоб не було часом десь внизу (не всі видно на фото) фальшивої. Вона більш оранжева і не має пластинок.
Я завтра хочу піти на гриби
Ответ дляПишна молодиця
1 фото - я не уверена.. 2-3 вроде норм
в чому ви не увєрєні? Це лисички
Відкушу все що стирчить• 28 июня в 21:58
Ответ дляБез QR коду
перші - лисички, другі - взагалі перший раз бачу )), на останньому фото - бабки
другі - це підберезники або червоні козарі чи червоняки, як у нас їх називають
Ответ дляПрацівниця року
вони не похожі, вони і є їстівні. Це лисички
Відкушу все що стирчить• 28 июня в 21:59
Ответ дляЧеширская кошечка
Судячи з коментувати однозначної відповіді нема взагалі. Як люди виживають після грибів?))
бо то такі ’знатоки’ коментують))) особливо ті, що лисичок ніколи не бачили
Відкушу все що стирчить• 28 июня в 22:00
Ответ дляГравіцапа

Почти как у меня, только еще боровики. А какие красные красавцы!
садююююгггаааааа
Відкушу все що стирчить• 28 июня в 22:04
Ответ дляLediBlac
Я только по третьему фото спокойна- под шляпкой губка. Вторые похожи на белый, но не белый. А первое фото очень похоже на лисичек, но я их от ложных не отличаю
а як їх можна нє отлічати, коли вони абсолютно різні? По-перше, колір абсолютно різний, а основна відмінність - лисички знизу пластинчаті, пластинки рівненькі і крихкі., а фальшива лисичка має зовсім іншої структури низ під шапочкою
автор Борець за гаманець • 28 июня в 22:13
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дівчатка, дуже дякую!
Підкажіть ще, будь ласка, цю рябеньку ніжку треба чистити до білого, чи досить промити?
Перемелица• 28 июня в 22:19
Ответ дляБорець за гаманець
Дівчатка, дуже дякую!
Досить промити, але ретельно, щоб пісок не залишився
Працівниця року• 28 июня в 22:52
Ответ дляБорець за гаманець
Дівчатка, дуже дякую!
Я не чищу
Гравіцапа• 28 июня в 23:26
Ответ дляБорець за гаманець
Дівчатка, дуже дякую!
Мы всегда чистим, скребем ножиком, под ним белое.)
Но при жарке, варке они все равно черными становятся, не пугайтесь.))
Миззери• 28 июня в 23:55
Ух ты кто то премию Дарвина получит
автор Борець за гаманець • 29 июня в 00:41
Ответ дляПродавчиня кіз
Так!
1фото— лисички
2 підосиновики
3 підберезовики
Автор, де збирали?
Десь під Коростенем, в Житомирській обл
Усміхайлик• 29 июня в 03:23
Ответ дляБорець за гаманець
Та то лисички, ні?
1 фото моя улюблена лисичка. смачні. помили і на сковорідку. 2-3 підберезовик подосиновик, смачні, отвар темний , але ароматні. 15 хвилин проварили , злили воду і пожарили.
LediBlac• 29 июня в 14:07
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну для того чтоб отличил непрофессионал у него перед глазами должны быть одновременно и лисички и ложные. Я отличаю губку от пластин , а пластины ’ровные хрупкие и совсем другие’ это такое себе отличие.