Дівчина Бобула• 28 июня 2025
Бородавка. Це вже до хірурга?
Сина ще 17 червня водила до подолога, був невеликий бугорок сухий. Найближчий запис на азот 10 липня. Нас записали. Сказвли попробувать папіпелоком до того часу помазать на розпарену ніжку. І зчісувать ороговівший слой. От такий результат на зараз. Болить не можна дотронутись паличкою. Мені здається візуально почалось якесь запалення. Чи ждать мені той запис чи вже до хірурга якогось бігти?
За цей час вже 4 нові дітки пустила навколо
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
То грибок. Я б сказала.
Це бородавка точно
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Клотримазол/ кетоконазол пробували?
Та ні, не пробувала. Йому вчора почав сильно пекти папілек. То я купила веррукутан тут хвалили
Лінива, не каюсь• 28 июня 2025
Так само при азоті - чорніє, болить, потім через тиждень відходить шкіра як волдир лускає, от ту шкіру й знімати.
Посудомойка• 28 июня 2025
Це ожог( від того препарату. Так до хірурга, щоб зараження не пішло. Ніколи самі вдома не випалюйте
Лінива, не каюсь• 28 июня 2025
Ответ дляПосудомойка
При азоті такий самий опік.
Скользкая• 28 июня 2025
Автор , не мучіть дитину , видаліть в дерматолога лазером, це декілька хвилин займає + результат миттєвий. Знеболювання місцеве
Скользкая• 28 июня 2025
Ответ дляИграю у края
Хм. Ну бородавка вроде так не должна выглядеть.
Класична бородавка стиржнева
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Думаєте, це почався процес її вмирання через папілек?
Так переживаю
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляСкользкая
Мені сказвли краще азотом ніж лазером.
Я ж не розбираюсь. Якби знала, що лазером, то вже прибрала б.
Я боюсь, що запалення якесь почалось. То як же тепер лазером? Може краще до хірурга.
Вже не знаю що й робити
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
При азоті такий самий опік.
Ви виводили? Дитина зможе взагалі витримать ту процедуру азоту?
Карусель-весель• 28 июня 2025
Я вижу на ноге химический ожог. Вам теперь и на азот нельзя будет, пока ожог не пройдет. Всем препаратами «от бородавок» можно мазать только точечно, защищая кожу вокруг специальными пластырями или толстым слоем жирного крема. А вы, похоже, просто купали его ногу в смеси кислот.
Якось так і живу• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
До хірурга. Дитина витримає. Боляче тільки укол. І той роблять після того як намажуть лідокаїном. Все інше дитина не відчувала. спочаткубуло страшно, а коли хірург почав робити, то страх зник.
МадамОхмури• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Детская одежда
Автор, ну какой подлог, изначально нужно было идти к врачу, а не к педикюрше. Сейчас покажите хирургу
Лінива, не каюсь• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Так, виводили. І дитині, і мені. Але мені здається, ви самі вде випалили. Так, дитина може витримати, це швидко. Припалити - секунда діло, це потім боляче. Але мені здалося, дитині було легше, аніж мені :)
Виводив дерматолог.
Не любовница• 28 июня 2025
Виглядає так, що занесли інфекцію. Парити взагалі не можна зараз. Ідіть до хірурга. Обробить, призначить мазь і нестероїди теж мабуть
Точу ляси• 28 июня 2025
Это химический ожог . Вы мазали похоже все вокруг и побольше, чтоб точно помогло. Идите к хирургу теперь
Посудомойка• 28 июня 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
При азоті такий самий опік.
Ні, це вже хімічний опік
Скользкая• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Мені сказвли краще азотом ніж лазером.
Вже не знаю що й робити
Точно не краще , ще й травматичніше
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляКарусель-весель
Нічого такого не купала. Навколо вазилін, наносила точечно папілек. Він на основі чистотілу. Нащо ви видумуєте
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляМадамОхмури
Так там лікарі. Центр подології
Лінива, не каюсь• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Так переживаю
Ну я вам кажу, що у нас вона точно так само виглядала після азоту. Опік є опік.
Дівчина Бобула
• 28 июня 2025
Ответ дляТочу ляси
Точечно мазала на саму бородавку тільки ніяких навколо
Точу ляси• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
А кремом защитным вокруг?
Пусть лучше врач посмотрит.
Та легко!• 28 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Так переживаю
Ви зробили хімічний опік