спальное место• 30 июня в 22:46
Що за роботу рекламує блогер «Русалочка»
Часто в прямих ефірах в Тік ток рекламує роботу в офісах, в різних містах, моє місто теж входить.Зарплата космічна по 700$ в тиждень.Може хто знає що це за робота, або працював ,це взагалі реально заробити такі гроші?
сказочное_Бали• 30 июня в 22:47
работа в офисах это либо разводить людей на деньги, либо проституция/вебкам/сексчаты. в любом случае это: 1) незаконно; 2) чревато невозможностью уйти оттуда по своей воле
Смайлик• 30 июня в 22:48
Ну вы должны сами понимать, что за работа за 3000 долл в месяц. Особенно если не спрашивают диплом it
Кашпо• 30 июня в 22:49
Розводить людей , телефонувати пропонувати щось , випитувати коди карток і тд.