Голова колгоспу• 01 июля 2025

Аутизм. Дорослі діти. Неможливо з ними жити після 15-20р? Віддають до спецбудин

Нещодавно говорила зі знайомою, в неї племінник з аутизмом, 10р. Мама сама вже не справляється, на вулиці тільки з наручниками ходять. Тато ще відносно ок, але син росте і стає все сильнішим....... Знайома в розпачі що і куди далі...

Згадала як секспедогиня Юлія Ярмоленко розповідала про доньку (здається їй 16-17р), як вдома все трощить, б"ється, не спить роками((

Ніколи не задумувалась, а що потім з цими дорослими дітьми, коли вже в них сили багато... ?
Проработник• 01 июля 2025
секспедогиня?
неДоЖиру• 01 июля 2025
В Германии, если я не ошибаюсь, есть протоколы, там дают постоянно медикаменты успокоительные.
Проработник• 01 июля 2025
Ответ длянеДоЖиру
При чем здесь Германия
4есотка• 01 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
автор у меня 15й аутист. и да - это жопа. он выше меня, во время приступов агрессии нападает на меня и когда папа дома на него тоже. в этот момент он ничего не слышит и думаю не понимает что делает. пока у меня только укусы и синяки, что будет дальше....про это страшно думать. в доме уже многая техника и стеклянные предметы разбиты. живем дальше.
з якого віку ви зайнялись корекцією поведінки? Вибачте автор не хочу Вас образити. Я працюю з такими дітьми, але маленькими.
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ для4есотка
рада за вас. работайте дальше. я давно не обращаю на такие вопросы внимания, так что я не обиделась.
-sofi-• 01 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
100%
Аутисти не грають в ігри людей. Заздрість, плітки, змагання хто кращий, підлість і підстава то не про них, вони не бачать цінності в такому.
Вы описали людей психопатов.
Хачапууури• 01 июля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Мы разместим вашего больного аутизмом родственника в современном доме, обустроенном всем необходимым для такой категории пациентов, создадим максимальное удобство, комфортные и безопасные условия. Сотрудники пансионата – это опытные специалисты, знающие нюансы обращения и ухода за такой категорией больных. Все работники имеют нужные дипломы и сертификаты, с которыми можно ознакомиться при оформлении своего родственника. Оформить престарелого человека с таким заболеванием можно на постоянное пребывание или на определенный период времени, к примеру, когда идет обострение недуга или родные уезжают в командировку, отпуск. В любом случае мы гарантируем положительную динамику после некоторого периода пребывания в доме «Центр Домашней Заботы», родственники замечают явные положительные изменения в самочувствии, настроении, здоровье старика. Все это благодаря индивидуальному подходу, заботливому отношению, психологической поддержке.
Ух, ты, как беспаливно
4есотка• 01 июля 2025
Ответ длянеДоЖиру
не зовсім так... там дещо інший підхід, комплексний, але взагалом інший.
Мамзелькіна• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
Нет,не страхом.
Якраз страхом. Ненависть завжди розвивається зі страху
-sofi-• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
При чем здесь Германия
Провели параллель между странами. Вам смешно?
Sakura-18cb• 01 июля 2025
Аутизм разный, в основном это проблемы с социализацией. У моего сына в классе был такой парень. Он с медалью закончил школу, поступил в университет за границей. Но, ему очень трудно даются решение простых жизненных проблем, нет друзей и т.д. В целом спокойный молодой человек.
Strelka_007• 01 июля 2025
Ответ для-sofi-
Вы описали людей психопатов.
Ця тема якраз таки ілюструє хто психопати. Гітлер теж вважав за краще утилізувати всіх ’неправильних’ людей, але психопати чомусь аутисти.
Проработник• 01 июля 2025
Ответ для-sofi-
Да. Без Германии в любой теме никак теперь
Извините
4есотка• 01 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Напишу без аноніма як мама дитини з РАС (не важка форма). Спектр розладу настільки широкий, що деякі діти/дорослі майже не відрізняються від нейротипових людей. Не спеціаліст і не відрізнить. Після таких тем розумію , нам до Європи ще 40 років блукати пустелею.
Люди як Автор теми, будь-ласка, наведіть порядок у вашому світогляді. Хочете розібратися - читайте, питайте тих хто в темі або в діагнозі, розбирайтеся для загального розвитку щоб не створювати потім таких тем.
не буде ніхто розбиратись, це досить не проста тема, там почитати мало чи майже неможливо. Навіть вихователі досить часто поверхнево розуміють дітей зі спектром, хоча працюють з ними кожен день.
4есотка• 01 июля 2025
Бачу дуже великий прогрес в тих, з ким займаються кожного дня і ще є деякі аспекти. Але в реалі це одиниці з батьків...одиниці мають на це ресурс.... Бльшість каже я знаю як кращеє всі ці пихологі самі хворі і т.д.... але це відтверто тільки під анонмом і на форумі, супротив батьків забирає дуже багато сил і дорогоцінного часу, коли вони готові працювати, буває пізно...тому і буле моє питання з якого віку почали корекцію.
Ширли-Мырли• 01 июля 2025
Не розумію таких як автор, навіщо смакувати чуже горе? У вас же такої дитини немає. Навіщо вам ця тема?
Ширли-Мырли• 01 июля 2025
Ответ для4есотка
А головне грошей. З такою дитиною не у всіх заробляти виходить.
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляМамзелькіна
Нет. Я очень много смотрела передач и читала о Гитлере и нацистах. Пыталась понять,как он мог внушить стольким немцам, что евреев нужно убивать. Всё-таки в основе идеологии нацистов лежало ’девиантная’ биология и этническая принадлежность и фанатизм конечно же . Если бы был страх,одна Германия не пошла бы воевать против всего союза и США, Великобритании, Франции, Югославии...
И как раз таки фашисты убивали инвалидов, тоже не из-за страха совсем
Strelka_007• 01 июля 2025
Ответ для4есотка
Я би додала що не у всіх є фінансовий ресурс, нажаль. ( Корекція, щоденні заняття з фахівцем коштують дорого, ми тривало займалися в корекційному центрі і самостійно вдома, в той час всі фін.ресурси родини йшли виключно на те щоб малого витягти. Але це Київ, тут є спеціалісти і ми мали роботу, не у всіх є така можливість. І втрачається дорогоцінний час. (
Ширли-Мырли• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
секспедогиня?
А ви показали свій рівень освіти 😂
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ для4есотка
моя ж ты рыбка:))))
Ширли-Мырли• 01 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
100%
Такі люди 🤷‍♀️
4есотка• 01 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
моя ж ты рыбка:))))
о це і є фрма супротиву, а час іде...
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
А ви показали свій рівень освіти 😂
А є таке слово? Рілі?
Це як членкиня?
Педогиня????
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ для4есотка
о це і є фрма супротиву, а час іде...
побольше тебе клиентов:)
Проработник• 01 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
А ви показали свій рівень освіти 😂
Так що там з освітою?)
Ширли-Мырли• 01 июля 2025
Ответ дляПроработник
Так що там з освітою?)
А ха-ха
Вот это у вас источники информации 😂
Все ясно
4есотка• 01 июля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
побольше тебе клиентов:)
це безглузде побажання. Більше дітей з трудношами??? Ви цього бажаєте..??? Кожен спеціаліст бере лише певну кілкість, інші стоять в черзі.. це так в Україні і закордономґ. де зараз працюю. Бажаю сім´ям, дітям і бітькам здоров´я і психічного і фізіологічного і духовного.
13чудоСВЕТА• 01 июля 2025
Ответ для4есотка
безглуздая вы с вашими вопросами. а мой коммент был сарказмом. ваше образование позволяет вам понять значение этого слова?
Пригаю-цибаю• 01 июля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
після 18р тільки туди чи і раніше віддають?

А аустисти бувають не буйними?
Звісно, путчисти геть різні.
Ми зараз в ЄС, в нашій школі є клас для дітей з аутизмом. Звідти їх на окремі уроки з тютором по звичайних класах відправляють.
Зі своїми особливостями: але ці аутисти можуть вчитися, бути у суспільстві, заводити друзів.
А є і значно важчі.