КонФФетОшка• 05 июля 2025

Отсрочка по уходу за недееспособным

Кто знает, если есть отсрочка, можно ли мужчине выехать за границу без недееспособного? Говорю сразу, на неделю выехать
Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Аннулировать и всех тех кто нуждается в посторонней помощи повесить на вас. Иди вам такой вариант не подходит?
Есть соц.службы для этого

Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
А если дочерей нет , только сыновья, то все, не видать помощи старикам?
Є онучки,невістки
Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Я таким як ви завжди бажаю стати інвалідом, щоб і вам був положений доглядальние
Дуже дороге задоволення.Раніше 5000$ було,а зараз вже 10000$
Мені така ’розкішне пр-карману.
Та і гидко від таких ’ інвалідів’
Саджу все зарання• 06 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Ваши речи вам на плечи. И только потом не пытайтесь понять: а нам за что такое?
Вот именно, не пытайтесь понять, за что.
Сумка з негодою• 06 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Мені така ’розкішне пр-карману.
Та і гидко від таких ’ інвалідів’
Від щирого серця бажаю безкоштовної інвалідності, щоб ні одна комісія не відмовила, такі симптоми і обмеження щоб мали!
Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Від щирого серця хай вам повернеться побажаннями бумерангом,чи дітям-онукам
Сумка з негодою• 06 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Я вже, дякую. І ні копійки не платила, безкоштовно комісія призначила. І у доглядальника відстрочка, і закордон їздимо всією родиною . Так що не тільки куплені є, бажаю вам пожити, як я живу, щоб не заздрили і не хотілося доглядальника ’відмінити’.

Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
І КОЖНОМУ фіктивного інваліду в країні реального підтвердження діагнозу,щоб жодна робота для нього була неможливою і доглядальника з соцзахтсту
Сумка з негодою• 06 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Фіктивному може і із соцзахисту, а реальним - рідних.
Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Якщо може ’ інвалід’ за кордон їздити,то він фейковий інвалід.
Бажаю стати справжнім і не дурити людей і державу
Не пириживай• 06 июля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Мені немає за що,бо я людей не дурю,граючи в ’ інвалідність’.
Всі ’ працюючі’ інваліди-шахраї,а їх ’ доглядальники’ пристосуванці
Анчо Ус• 06 июля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Желаю вам там утонуть.
Бойтесь своих желаний, ваш неухилянт в очень опасном месте.
Или в бумажки перекладывает в тылу?
Сумка з негодою• 06 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Понятно, жаба вона така. Взагалі то закордоном і емоційний стан покращується, і ліки сучасніші, і методики лікування, клімат підходящий для хвороби. ...Ви якась вбога, не розумієте, чому заздрите, але воно вас наздожене. Як кажуть, щоб і у вас все було, чому ви так по-чорному заздрите.
Не пириживай• 07 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
Бачила я десятки тих ’ інвалідів’за кордоном,які такі ’ немічні’,що мали підставу виїхати,а тепер на будівництві по 12 годин на день пашуть.Мабуть цілюще закордонне повітря їх оздоровило.
А ще їх немічних дружин/ матусь/ тещ,які так ’оздоровилися’, що назад в Україну повернулися САМІ,забувши ’ доглядальника’ десь в Польщі чи подалі тобто дргляд їм не так і потрібен,як виявилося,самі справляються.
Всі ці огидні пристосування і корупціонери дрібного помолу такіж мерзенн, як і ті,що крадуть у верхівці.Союзники рашистів і вороги українців
автор КонФФетОшка • 07 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Есть соц.службы для этого
не смешите
автор КонФФетОшка • 07 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Є онучки,невістки
у невестки и внучки есть свои родители, почему невестка должна ухаживать за чужими? даже в законе такого нет, ухаживать должны дети
автор КонФФетОшка • 07 июля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
ни я ни мой муж никому смерти не желали, поэтому если будет за что получать от жизни. А таких как вы, которые раскидываются такими пожеланиями, жизнь ой как любит проучить. Поэтому именно вы и не пытайтесь понять за что, просто запомните этот разговор
автор КонФФетОшка • 07 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
а все должны были хотеть попасть не за границу, а на войну, правда? Люди спасаются как могут. Если на верху все раскрали, то с чем и за что идти воевать? Погибнуть на войне, чтобы верхушка как можно больше могла украсть?
Саджу все зарання• 07 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
А вы даже не понимаете, где вы лажаете. Днище!

Не пириживай• 07 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Люди пропагуючи,поширюють, толерують корупцію.Ту саму корупцію-яка і є причиною війни.
Тобто саме такі гниди і є причиною цієї війни,які за своє блюзнірство відправляють на війну інших,дуже часто гідних і чесних людей.
автор КонФФетОшка • 07 июля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Так объясните. Давайте конкретнее. Или вам нечего сказать? А то только слова, а фактов нет. Говорите конкретнее
автор КонФФетОшка • 07 июля 2025
Ответ дляНе пириживай
Ну у верхушки на кону стоят доллары, а у тех кто внизу на кону стоят жизни. Понимаете разницу? И естественно, любой кто может выкупить это жизнь, воспользуется возможностью
Не пириживай• 07 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Різниці немає-і перші,і другі гниди