Джем Шакіри• 07 июля в 18:37
Питання по ВПО
Всім добрий день! Підкажіть, будь ласка, хто в курсі - чи можна отримати довідку ВПО, якщо по доходам не підпадаємо під виплати? Самі виплати не потрібні, потрібен статус для студента. Всім наперед вдячна за відповіді.
Атятя_тётя• 07 июля в 18:43
Звичайно.
Я впо.
Виплат не отримуємо. В дії нехай зробить. Але потрібно бути на місці, де робиться впо, бо дія буде просити геолокацію
Я впо.
Джем Шакіри
• 07 июля в 18:45
Ответ дляАтятя_тётя
Звичайно.
Я впо.
Дуже дякую за відповідь. Бо я що не гуглю, все про виплати. Вже почала переживати, що статус дають лише тим, хто підпадає під виплати.
Распутница• 07 июля в 18:47
Ответ дляДжем Шакіри
Статус не зависит от выплат. Мы тоже впо из Бахмута, выплаты не получаем
ИграйМойГормон• 07 июля в 18:47
Ответ дляДжем Шакіри
спочатку статус, а потім - виплати. якщо є підстави для виплат.
а не навпаки, спочатку виплати - потім статус. ну це ж очевидно
Джем Шакіри
• 07 июля в 18:56
Ответ дляБЦАшка
Мы со статусом но выплаты не получали и не получаем.
Спасибо за ответ