Кров з молоком• 08 июля 2025

1 фаршированный перец - 24 гривны себестоимость

Купила фарш (свинина/курица 50/50), перец, рис, томат, сметану. Лук, морковь, масло, специи даже не считала, т.к были дома.
Посчитала готовые перцы, разделила сумму покупки на их количество. 1 шт - 24 гривны без учёта газа и работы.
Если семья из 4 человек на ужин съест 8 шт - это уже почти 200 грн! А ещё завтрак, обед...
Как выживать, что готовить, как вы экономите?
Коханозадовільна• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
А почему народ должен терпеть и понимать, шо ну война же. А наши можновладци покупают виллы на Лазурном берегу, жёнам часы за 30 тыс дол, первая леди ездит на шоппинг на миллионы. У них нет войны? Почему на них всех сказывается только позитивно?
Ну вибачайте. Ті, в кого є гроші, мають бути наказані «за компанію»? 😬
Коханозадовільна• 10 июля 2025
Ответ дляПослушная
Знаєте, в цій країні вічно якісь... виправдання, чому має бути погано. Трохи підзадовбало. У війну не треба їсти? Ми ж тут не поїздки на Мальдіви обговорюємо
Ця країна - наша Батьківщина. А її, як відомо, не обирають.
Чомусь інші національності (сірійці, турки і тд) люблять та поважають свої країни, які б труднощі не виникали в країні, а «наші» постійно жаліються, що їм щось не так
Послушная• 10 июля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Не обирають, як і батьків. Але хто сказав, що з ними мають бути обов´язково добрі стосунки? Ви, пані, пропаганди перечитали. Для будь якої ’батьківщини’ люди - ресурс. Один із основних. То може б бидло хоч годували, як хочуть доїти?
Послушная• 10 июля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Які податки потрібно платити у Франції? Раз ви порівнюєте, значить знаєте ?)
Мені лінь, вибачте, катати ці простині. Гугл вам в допомогу. Сідайте та розбирайтесь, не хочу я вам пів року бухгалтерії в один пост запихати - марна справа. Та ж ви і так все краще знаєте)))
ПоЗиТиВнАя• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я тоже с Донбасса, видимо поэтому тоже знаю этот рецепт 😉
Наверное)
Г@Л@В@ломка• 10 июля 2025
Ответ дляПослушная
Звичайно, тому що ви не знаєте) 18 і 25 можете порівняти? Так ось, в Україні 18. До речі відрахування із зпл за рахунок роботодавця теж у Франції вищі. То що там з вашою теорією?)))
Базова (основна) ставка податку на прибуток становить 18% (п. 136.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).7 мая 2025 г.

Le taux normal de l´IS est de 25% pour toutes les entreprises, pour les exercices ouverts à compter du 1er janvier 2022 (pour mémoire : il s´élevait à 28 % et à 26,5 % au titre des exercices respectivement ouverts à compter du 1er janvier 2020 et à compter du 1er janvier 2021).
Послушная• 10 июля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка

Копайте глибше. А краще відкрийте бізнес. В Україні. І для порівняння у Франції. Тоді поговоримо прелметніше. Базова ставка...
Г@Л@В@ломка• 10 июля 2025
Ответ дляПослушная
ЕксперД підтягнувся, що не може порівняти 18 і 25 :)
Послушная• 11 июля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У всякому разі маячню не пишу, про низькі українські податки.
Г@Л@В@ломка• 11 июля 2025
Ответ дляПослушная
Так,ви пишите ще більше маячню про найвищі українські податки. З часом,досить скоро, ви зрозумієте що таке платити податки і що таке високі податки. Україна йде шляхом Європи, підганяє під євро стандарти освіту, медицину, податки будуть наступні.